Hudebník

Spořiče obrazovky humor i zábava : hudebník

Spořiče obrazovky hudebník

Animovaný spořič obrazovky hudebník

Spořič Obrazovky Hudebník
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vtipný obrázek postavy, vytvořené šílené oči hudebník, který dává koncertní sólo, hrát na kytaru. Míchání elektrické barvy, tichá hudba a mimořádný charakter. Obrazovky s mnoha barvách pro větší představivost. Tenhle chlápek hraje na elektrickou kytaru nebo basu, která je červená, na své tempo, dávat veškerou svou energii. Všichni hudebníci jsou lidé, kteří milují hudbu a tady máme hudebník hrající na hudební nástroj pro nás.

Animovaný obraz originálního muzikanta, postava s očima, které se pohybují jako blázen. Ten chlap hraje na kytaru, s elektrickými barvami a my jen potřebujeme poslouchat hudbu. Zelené pozadí s různými odstíny. Znak je bílá s velkou kulatou hlavou. Hra na hudební nástroj, elektrickou kytaru nebo basovou červeně. Přineste beat s nohou. Panenka taneční hudbu celým svým tělem. Velmi vtipný animovaný znak, který může být dobrým pet, aby na monitoru počítače mají velmi legrační screensaver.. Stáhněte si spořič obrazovky Hudebník kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 559 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 15:04:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hudebník z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 21441 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 559 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 3953 hlasů
Top číslo 44
STAŽENÍ
Staženo 40563 krát

Animovaný spořič ze systémové chybě. Vaše obrazovka záznamů jste, že existuje množství problémů s fungováním počítače. Seznam chyb průvody na obrazovce. Jak stresující! Ne, vtip pro vaši kolegové kteří chtějí starat o stavu vašeho PC.

8
8 z 10 - 5468 hlasů
Top číslo 46
STAŽENÍ
Staženo 38685 krát

Zábava a velmi hygienické Spořič obrazovky: ručně anonymní čisté obrazovce wiyh hadrem, když si odpočinout. Na rukavicích ruce k čištění obrazovky je velmi vtipný spořič obrazovky. Tento animovaný spořič obrazovky je zdarma a má radost zvuk. Nechť vás práce v této vtipné sreensaver. Užít si!