Hudebník

Spořiče obrazovky humor i zábava : hudebník

Spořiče obrazovky hudebník

Animovaný spořič obrazovky hudebník

Spořič Obrazovky Hudebník
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vtipný obrázek postavy, vytvořené šílené oči hudebník, který dává koncertní sólo, hrát na kytaru. Míchání elektrické barvy, tichá hudba a mimořádný charakter. Obrazovky s mnoha barvách pro větší představivost. Tenhle chlápek hraje na elektrickou kytaru nebo basu, která je červená, na své tempo, dávat veškerou svou energii. Všichni hudebníci jsou lidé, kteří milují hudbu a tady máme hudebník hrající na hudební nástroj pro nás.

Animovaný obraz originálního muzikanta, postava s očima, které se pohybují jako blázen. Ten chlap hraje na kytaru, s elektrickými barvami a my jen potřebujeme poslouchat hudbu. Zelené pozadí s různými odstíny. Znak je bílá s velkou kulatou hlavou. Hra na hudební nástroj, elektrickou kytaru nebo basovou červeně. Přineste beat s nohou. Panenka taneční hudbu celým svým tělem. Velmi vtipný animovaný znak, který může být dobrým pet, aby na monitoru počítače mají velmi legrační screensaver.. Stáhněte si spořič obrazovky Hudebník kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 563 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 15:04:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hudebník z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 21441 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 563 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1699
STAŽENÍ
Staženo 955 krát

Tato zábavná slon chce zhubnout a dostat fit. Za to, že je cvičení, a dělá kliky s kufru, jak zhubnout a být mnohem silnější. Všechny ostatní džungle zvířata zjistíte, jak silný tento slon je připraven zhubnout pomocí diety a fitness. Toto vtipné video je docela inspirující, protože když velký slon je schopen vykonávat a získat fit, můžete to udělat, pokud si to zkusit.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1614
STAŽENÍ
Staženo 1168 krát

V objeví tato Screen Protector slov dobrý den dát optimistický nádech do vašeho počítače. Pozitivismus je něco, co byste si neměli nechat ujít ve svůj den, takže neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky s pozitivním poselstvím, aby vám motivovat celý den. Nezapomeňte se usmívat a ocenit všechny dobré aspekty, které jste, a pokusit se vyřešit vaše problémy efektivně a bez zlobit. Tímto způsobem budete mnohem šťastnější!