Hudebník

Spořiče obrazovky humor i zábava : hudebník

Spořiče obrazovky hudebník

Animovaný spořič obrazovky hudebník

Spořič Obrazovky Hudebník
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vtipný obrázek postavy, vytvořené šílené oči hudebník, který dává koncertní sólo, hrát na kytaru. Míchání elektrické barvy, tichá hudba a mimořádný charakter. Obrazovky s mnoha barvách pro větší představivost. Tenhle chlápek hraje na elektrickou kytaru nebo basu, která je červená, na své tempo, dávat veškerou svou energii. Všichni hudebníci jsou lidé, kteří milují hudbu a tady máme hudebník hrající na hudební nástroj pro nás.

Animovaný obraz originálního muzikanta, postava s očima, které se pohybují jako blázen. Ten chlap hraje na kytaru, s elektrickými barvami a my jen potřebujeme poslouchat hudbu. Zelené pozadí s různými odstíny. Znak je bílá s velkou kulatou hlavou. Hra na hudební nástroj, elektrickou kytaru nebo basovou červeně. Přineste beat s nohou. Panenka taneční hudbu celým svým tělem. Velmi vtipný animovaný znak, který může být dobrým pet, aby na monitoru počítače mají velmi legrační screensaver.. Stáhněte si spořič obrazovky Hudebník kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 561 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 15:04:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hudebník z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 21441 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 561 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 268 hlasů
Top číslo 427
STAŽENÍ
Staženo 5212 krát

Spořič obrazovky na kreslený film. Na nějaké to legrační pták létá pronásleduje na včela po celé obrazovce. Čmelák bere hnědou tašku, která se zdá být příčinou této zábavné výkon, ale špatná pták není schopen dosáhnout na rychle se včela. Nenechte se ztratila zábavné zvukové tohoto screensaver.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1614
STAŽENÍ
Staženo 936 krát

V objeví tato Screen Protector slov dobrý den dát optimistický nádech do vašeho počítače. Pozitivismus je něco, co byste si neměli nechat ujít ve svůj den, takže neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky s pozitivním poselstvím, aby vám motivovat celý den. Nezapomeňte se usmívat a ocenit všechny dobré aspekty, které jste, a pokusit se vyřešit vaše problémy efektivně a bez zlobit. Tímto způsobem budete mnohem šťastnější!