Klaun

Spořiče obrazovky humor i zábava : klaun

Spořiče obrazovky klaun

Animovaný spořič obrazovky klaun

Spořič Obrazovky klaun
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Legrační klaun bude nejzábavnější monitoru. Klaun oblečený v mnoha barvách a provedení balónky vlny ze dveří cirkusu. Velký Cirkusový stan s červenými a bílé barvy, které vás přivítá zábavnou světu. Klauni jsou některé z nejvtipnějších a znaků miloval děti. Namalované tváře v bílé barvě s barvami velmi výrazné rysy jsou nejlepší prezentaci těchto zábavných postav. Se vám bude líbit váš počítač v záloze pro které se aktivuje spořič obrazovky a podívejte se na nejvtipnější klaun.

A klaun vlny od vchodu do stanu, protože strana začala. Klaun trvá několik balónků, aby odpovídaly vašim oblečení. Cirkus je nejslavnější show na světě a klauni jsou některé z hvězd, které jsou zábavné a živé. Žluté tričko a bílé kalhoty a modré pruhy. Balónky žluté, červené a modré barvy, jako jsou červené šaty. Úsměv, když mávl rukou u vchodu do cirkusu.. Stáhněte si spořič obrazovky klaun kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-24 23:03:28, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky klaun z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2749 hlasů
Top číslo 68
STAŽENÍ
Staženo 26359 krát

Zpět na obrazovce, aniž by bylo gesto, které upozorní vás na které bude jeho figurku na legrácky, toto dítě má čůrat na obrazovce. Spořiče Obrazovky velmi vtipné pro váš počítač. Stáhněte si tento spořič obrazovky a využívat skřivan tohoto dítě v pláž. Bílou barvu v této screensaver dávají klid do vašeho počítače.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 914
STAŽENÍ
Staženo 2316 krát

Legrační zdarma spořič obrazovky, který nám přináší tento komiks scénu Eskymák, který byl vyhozen z jeho iglú by ledního medvěda, a musí spát na stropě domu, zatímco lední medvěd sedí pohodlně u vchodu do iglú. To je velmi chladný v polárním kruhem, a proto je Eskymáci stavějí iglú, protože i když jsou vyrobeny z ledu, chrání a izoluje je od chladného okolí.