Klaun

Spořiče obrazovky humor i zábava : klaun

Spořiče obrazovky klaun

Animovaný spořič obrazovky klaun

Spořič Obrazovky klaun
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Legrační klaun bude nejzábavnější monitoru. Klaun oblečený v mnoha barvách a provedení balónky vlny ze dveří cirkusu. Velký Cirkusový stan s červenými a bílé barvy, které vás přivítá zábavnou světu. Klauni jsou některé z nejvtipnějších a znaků miloval děti. Namalované tváře v bílé barvě s barvami velmi výrazné rysy jsou nejlepší prezentaci těchto zábavných postav. Se vám bude líbit váš počítač v záloze pro které se aktivuje spořič obrazovky a podívejte se na nejvtipnější klaun.

A klaun vlny od vchodu do stanu, protože strana začala. Klaun trvá několik balónků, aby odpovídaly vašim oblečení. Cirkus je nejslavnější show na světě a klauni jsou některé z hvězd, které jsou zábavné a živé. Žluté tričko a bílé kalhoty a modré pruhy. Balónky žluté, červené a modré barvy, jako jsou červené šaty. Úsměv, když mávl rukou u vchodu do cirkusu.. Stáhněte si spořič obrazovky klaun kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-24 23:03:28, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky klaun z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1614
STAŽENÍ
Staženo 1168 krát

V objeví tato Screen Protector slov dobrý den dát optimistický nádech do vašeho počítače. Pozitivismus je něco, co byste si neměli nechat ujít ve svůj den, takže neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky s pozitivním poselstvím, aby vám motivovat celý den. Nezapomeňte se usmívat a ocenit všechny dobré aspekty, které jste, a pokusit se vyřešit vaše problémy efektivně a bez zlobit. Tímto způsobem budete mnohem šťastnější!

8
8 z 10 - 395 hlasů
Top číslo 337
STAŽENÍ
Staženo 7137 krát

Už jste někdy přemýšleli vidět v rušení televizních zpráv, skryté? Pak budete milovat tento spořič obrazovky. Chyba v televizním vysílání signálu Vám umožní zobrazit pouze malé kousky na televizní program. Poslechněte si hudbu a zprávy a najít smysl této bláznivé a originální spořič obrazovky.