Lano akrobat

Spořiče obrazovky humor i zábava : lano akrobat

Spořiče obrazovky lano akrobat

Animovaný spořič obrazovky lano akrobat

Spořič Obrazovky lano akrobat
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento obratný akrobat dělá zůstatky zabedněné míč. Je to cirkus umělec, který je s centrálním kurtu bavit veřejnosti. Akrobati jsou schopni provádět kaskadérské kousky a každý je překvapen. Cirkusy cestujete pořady, které jdou z města do města, aby plnily svou úlohu. Pokaždé, když se tito umělci získávají větší význam, a to zejména v cirkusech nemají zvířata. Pokud máte rádi cirkus, můžete ozdobit váš počítač s touto vyrovnávací umělce.

Úkolem akrobat pochází ze starověku. Ve starověkém Řecku byli odborníci, kteří byli odpovědní za události bavit důležité lidem s jejich dovednosti, triky a kaskadérské kousky. Některé z těchto odborníků skočil velké překážky, a to i žít jako býci nebo koně stále balancuje na lanech nebo nestabilních prvků zvířat. Dnes, akrobati jsou klíčovým prvkem ve funkcích cirkusů. Jsou čím dál důležitějším cirkusy bez zvířat, jako je například populární Cirque du Soleil (Cirque du Soleil), ve kterém všichni účastníci mají různé disciplíny a provádět úžasné kousky, které opustí publikum s otevřenou pusou.. Stáhněte si spořič obrazovky lano akrobat kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-27 09:10:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky lano akrobat z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1198
STAŽENÍ
Staženo 1670 krát

V tomto volném spořič obrazovky animaci vidíme provozovatel jaderných elektráren paniku, která se náhodně rozlité může plný toxického odpadu, a způsobil radioaktivní únik. Spíše než opravit, zaměstnanec skočí nervózně a lituje svého chybu, zatímco červené sirény rozsvítí v celém odvětví. Legrační představa úrazů při práci, z komické perspektivy.

7
7 z 10 - 20 hlasů
Top číslo 839
STAŽENÍ
Staženo 2286 krát

V této legrační spořiče obrazovky vidíme Barbar se snaží uniknout Tyrannosaurus rex, který je pronásleduje ho. Ačkoli technicky Člověk moudrý a dinosauři nikdy koexistovali v každém bodě v historii, to je obyčejné vidět scény, které se mísí dinosaura, jako je Tyrannosaurus Rex, s cro-Magnon muž. Cestujte zpátky v čase s touto zdarma spořič obrazovky.