Lano akrobat

Spořiče obrazovky humor i zábava : lano akrobat

Spořiče obrazovky lano akrobat

Animovaný spořič obrazovky lano akrobat

Spořič Obrazovky lano akrobat
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento obratný akrobat dělá zůstatky zabedněné míč. Je to cirkus umělec, který je s centrálním kurtu bavit veřejnosti. Akrobati jsou schopni provádět kaskadérské kousky a každý je překvapen. Cirkusy cestujete pořady, které jdou z města do města, aby plnily svou úlohu. Pokaždé, když se tito umělci získávají větší význam, a to zejména v cirkusech nemají zvířata. Pokud máte rádi cirkus, můžete ozdobit váš počítač s touto vyrovnávací umělce.

Úkolem akrobat pochází ze starověku. Ve starověkém Řecku byli odborníci, kteří byli odpovědní za události bavit důležité lidem s jejich dovednosti, triky a kaskadérské kousky. Některé z těchto odborníků skočil velké překážky, a to i žít jako býci nebo koně stále balancuje na lanech nebo nestabilních prvků zvířat. Dnes, akrobati jsou klíčovým prvkem ve funkcích cirkusů. Jsou čím dál důležitějším cirkusy bez zvířat, jako je například populární Cirque du Soleil (Cirque du Soleil), ve kterém všichni účastníci mají různé disciplíny a provádět úžasné kousky, které opustí publikum s otevřenou pusou.. Stáhněte si spořič obrazovky lano akrobat kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-27 09:10:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky lano akrobat z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1743
STAŽENÍ
Staženo 1213 krát

Legrační klaun bude nejzábavnější monitoru. Klaun oblečený v mnoha barvách a provedení balónky vlny ze dveří cirkusu. Velký Cirkusový stan s červenými a bílé barvy, které vás přivítá zábavnou světu. Klauni jsou některé z nejvtipnějších a znaků miloval děti. Namalované tváře v bílé barvě s barvami velmi výrazné rysy jsou nejlepší prezentaci těchto zábavných postav. Se vám bude líbit váš počítač v záloze pro které se aktivuje spořič obrazovky a podívejte se na nejvtipnější klaun.

6
6 z 10 - 3063 hlasů
Top číslo 79
STAŽENÍ
Staženo 24313 krát

Vtipný obrázek postavy, vytvořené šílené oči hudebník, který dává koncertní sólo, hrát na kytaru. Míchání elektrické barvy, tichá hudba a mimořádný charakter. Obrazovky s mnoha barvách pro větší představivost. Tenhle chlápek hraje na elektrickou kytaru nebo basu, která je červená, na své tempo, dávat veškerou svou energii. Všichni hudebníci jsou lidé, kteří milují hudbu a tady máme hudebník hrající na hudební nástroj pro nás.