Obrazovka třese

Spořiče obrazovky humor i zábava : obrazovka třese

Spořiče obrazovky obrazovka třese

Animovaný spořič obrazovky obrazovka třese

Spořič Obrazovky Obrazovka třese
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Přemýšleli jste někdy lechtat počítač? Jak v tom smyslu, že by produkoval více nebo méně, jako je třes této spořič obrazovky. Najděte ho lechtat počítač a nainstalovat tento spořič obrazovky jako počítače a zkontrolujte, zda se chvěje zastavení pohybu. Celá obrazovka třese, takže si můžete nainstalovat v počítači někoho jiného, čímž se získá zděšení, když si myslíte, že má zlomené monitor. Velmi vtipný vtip.

Pokud nainstalujete tento spořič obrazovky, zobrazí se celá obrazovka třást pokaždé, když je aktivován. Efekt, který dělá vše, co vidíte na pracovní ploše se začne pohybovat plnou rychlostí. Je to vtip, že mohou být použity s tímto třesu účinkem pro monitor. Požádejte jinou osobu k domněnce, že obrazovka se třese, protože je něco s počítačem v pořádku. Všechny obraz je neustále v pohybu, jako by počítač měl explodovat, a tak vidět, zdá se, že počítač je rozbitý. Je připravena s obrázkem na pozadí operačního ploše systému Windows.. Stáhněte si spořič obrazovky Obrazovka třese kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 323 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Obrazovka třese z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 13531 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 323 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1880 hlasů
Top číslo 104
STAŽENÍ
Staženo 17913 krát

Turecko přišel čas, kdy strana není díkůvzdání krocana obětovat, který má být jídlo na tuto akci dorazí. Stáhněte si scéně pero a sledovat dění začnete střílet krocana na večeři. Animace bude scéna splní pomocí zvuků střelby. Musíte střílet krůt dostat jídlo, které potřebujete, aby vaše rodina v tomto případě, jak je uvedeno. Hra jako spořič displeje.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 873
STAŽENÍ
Staženo 2505 krát

Yetti, také volal ohavného sněhuláka, pocházející z chladných vrcholky Himálaje, aby surfovat v teplých vodách Karibiku. Unavený z toho, že za studena, Yetti se děje dovolenou surfovat s touto zdarma spořič obrazovky. Přidat trochu zábavy do vašeho počítače s touto legrační spořiče obrazovky Wendigo na surfu.