Obrazovka třese

Spořiče obrazovky humor i zábava : obrazovka třese

Spořiče obrazovky obrazovka třese

Animovaný spořič obrazovky obrazovka třese

Spořič Obrazovky Obrazovka třese
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Přemýšleli jste někdy lechtat počítač? Jak v tom smyslu, že by produkoval více nebo méně, jako je třes této spořič obrazovky. Najděte ho lechtat počítač a nainstalovat tento spořič obrazovky jako počítače a zkontrolujte, zda se chvěje zastavení pohybu. Celá obrazovka třese, takže si můžete nainstalovat v počítači někoho jiného, čímž se získá zděšení, když si myslíte, že má zlomené monitor. Velmi vtipný vtip.

Pokud nainstalujete tento spořič obrazovky, zobrazí se celá obrazovka třást pokaždé, když je aktivován. Efekt, který dělá vše, co vidíte na pracovní ploše se začne pohybovat plnou rychlostí. Je to vtip, že mohou být použity s tímto třesu účinkem pro monitor. Požádejte jinou osobu k domněnce, že obrazovka se třese, protože je něco s počítačem v pořádku. Všechny obraz je neustále v pohybu, jako by počítač měl explodovat, a tak vidět, zdá se, že počítač je rozbitý. Je připravena s obrázkem na pozadí operačního ploše systému Windows.. Stáhněte si spořič obrazovky Obrazovka třese kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 317 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Obrazovka třese z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 13524 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 317 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 914
STAŽENÍ
Staženo 2139 krát

Legrační zdarma spořič obrazovky, který nám přináší tento komiks scénu Eskymák, který byl vyhozen z jeho iglú by ledního medvěda, a musí spát na stropě domu, zatímco lední medvěd sedí pohodlně u vchodu do iglú. To je velmi chladný v polárním kruhem, a proto je Eskymáci stavějí iglú, protože i když jsou vyrobeny z ledu, chrání a izoluje je od chladného okolí.

6
6 z 10 - 268 hlasů
Top číslo 427
STAŽENÍ
Staženo 5212 krát

Spořič obrazovky na kreslený film. Na nějaké to legrační pták létá pronásleduje na včela po celé obrazovce. Čmelák bere hnědou tašku, která se zdá být příčinou této zábavné výkon, ale špatná pták není schopen dosáhnout na rychle se včela. Nenechte se ztratila zábavné zvukové tohoto screensaver.