Obrazovka třese

Spořiče obrazovky humor i zábava : obrazovka třese

Spořiče obrazovky obrazovka třese

Animovaný spořič obrazovky obrazovka třese

Spořič Obrazovky Obrazovka třese
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Přemýšleli jste někdy lechtat počítač? Jak v tom smyslu, že by produkoval více nebo méně, jako je třes této spořič obrazovky. Najděte ho lechtat počítač a nainstalovat tento spořič obrazovky jako počítače a zkontrolujte, zda se chvěje zastavení pohybu. Celá obrazovka třese, takže si můžete nainstalovat v počítači někoho jiného, čímž se získá zděšení, když si myslíte, že má zlomené monitor. Velmi vtipný vtip.

Pokud nainstalujete tento spořič obrazovky, zobrazí se celá obrazovka třást pokaždé, když je aktivován. Efekt, který dělá vše, co vidíte na pracovní ploše se začne pohybovat plnou rychlostí. Je to vtip, že mohou být použity s tímto třesu účinkem pro monitor. Požádejte jinou osobu k domněnce, že obrazovka se třese, protože je něco s počítačem v pořádku. Všechny obraz je neustále v pohybu, jako by počítač měl explodovat, a tak vidět, zdá se, že počítač je rozbitý. Je připravena s obrázkem na pozadí operačního ploše systému Windows.. Stáhněte si spořič obrazovky Obrazovka třese kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 316 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Obrazovka třese z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 13524 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 316 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1168
STAŽENÍ
Staženo 1738 krát

Podívej se na ten legrační způsob, jak vyzdobit plochu vašeho počítače! Tento roztomilý kaktus se dožaduje objetí, s milující výrazem. Styl vidíme, tento znak je známý jako kawaii. Je to přídavné jméno, které pochází z japonského jazyka a mohli překládat jako něco, okouzlující, roztomilý a roztomilý. Používá se k karikatury zvířat, předmětů nebo cokoliv, co má pěkný vzhled a roztomilé. Pokud máte pocit, že váš počítač potřebuje legrační nádech, neváhejte a dát této roztomilé kaktus na spořič obrazovky. Kawaii styl naplní radostí vašeho počítače!

8
8 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 957
STAŽENÍ
Staženo 2002 krát

Podřimuje je jedním z nejzdravějších záliby na světě. V některých zemích, zejména v horkém počasí, která je kolmá na polovině dne, aby se zabránilo spánku krát aktivitu v teplotě ztěžuje. V tento spořič obrazovky vidíme muže, který vezme si zdřímnout s pyžamu s šálkem čaje.