Přeji dobrý den!

Spořiče obrazovky humor i zábava : Přeji dobrý den!

Spořiče obrazovky Přeji dobrý den!

Animovaný spořič obrazovky Přeji dobrý den!

Spořič Obrazovky Přeji dobrý den!
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V objeví tato Screen Protector slov dobrý den dát optimistický nádech do vašeho počítače. Pozitivismus je něco, co byste si neměli nechat ujít ve svůj den, takže neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky s pozitivním poselstvím, aby vám motivovat celý den. Nezapomeňte se usmívat a ocenit všechny dobré aspekty, které jste, a pokusit se vyřešit vaše problémy efektivně a bez zlobit. Tímto způsobem budete mnohem šťastnější!

Optimismus je ochota vidět věci z pozitivního hlediska. Tak, optimistický člověk může čelit jakékoliv situaci lépe, a ve většině případů lidé s pozitivními myšlenkami často dosáhnout lepších výsledků, protože vynaložit větší úsilí. Tento spořič obrazovky je ideální pro instalaci v kanceláři nebo na pracovišti pro zaměstnance mít veselý a motivační sdělení pokaždé, když je počítač nečinný po dobu několika minut. Pokud jste příliš se optimistický člověk, můžete mít tento výrobek zachytit vaše pozitivismus na obrazovce počítače. Slova mají Good Day se objeví na barevné pozadí v modré tóny.. Stáhněte si spořič obrazovky Přeji dobrý den! kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-24 10:11:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Přeji dobrý den! z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 268 hlasů
Top číslo 427
STAŽENÍ
Staženo 5212 krát

Spořič obrazovky na kreslený film. Na nějaké to legrační pták létá pronásleduje na včela po celé obrazovce. Čmelák bere hnědou tašku, která se zdá být příčinou této zábavné výkon, ale špatná pták není schopen dosáhnout na rychle se včela. Nenechte se ztratila zábavné zvukové tohoto screensaver.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 873
STAŽENÍ
Staženo 2237 krát

Yetti, také volal ohavného sněhuláka, pocházející z chladných vrcholky Himálaje, aby surfovat v teplých vodách Karibiku. Unavený z toho, že za studena, Yetti se děje dovolenou surfovat s touto zdarma spořič obrazovky. Přidat trochu zábavy do vašeho počítače s touto legrační spořiče obrazovky Wendigo na surfu.