Turecko střílet

Spořiče obrazovky humor i zábava : turecko střílet

Spořiče obrazovky turecko střílet

Animovaný spořič obrazovky turecko střílet

Spořič Obrazovky Turecko střílet
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Turecko přišel čas, kdy strana není díkůvzdání krocana obětovat, který má být jídlo na tuto akci dorazí. Stáhněte si scéně pero a sledovat dění začnete střílet krocana na večeři. Animace bude scéna splní pomocí zvuků střelby. Musíte střílet krůt dostat jídlo, které potřebujete, aby vaše rodina v tomto případě, jak je uvedeno. Hra jako spořič displeje.

Vtipné animace, ve které musíte lovit Turecko je v kotci s zbraní, které poskytujeme. Krůty jsou základní potravinou v některých oslavy, jako je Den díkůvzdání a Vánoce. Musíte se zaostřit své cíle a zlepšit váš výstřel v této hře pro humor se zvukem. Shoot drůbeží chod se zbraněmi, které poskytujeme. Cíl a střílet s hledáčkem, který má zbraně na lov krůty vše, co můžete. Krajina na farmě je ideální místem k vyhledání kořisti v den před dovolenou s celou rodinu lovu místě. Doufáme, že budete mít velmi dobrý lov.. Stáhněte si spořič obrazovky Turecko střílet kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 435 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-23 00:04:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Turecko střílet z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 13160 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 435 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1697
STAŽENÍ
Staženo 1052 krát

Tento obratný akrobat dělá zůstatky zabedněné míč. Je to cirkus umělec, který je s centrálním kurtu bavit veřejnosti. Akrobati jsou schopni provádět kaskadérské kousky a každý je překvapen. Cirkusy cestujete pořady, které jdou z města do města, aby plnily svou úlohu. Pokaždé, když se tito umělci získávají větší význam, a to zejména v cirkusech nemají zvířata. Pokud máte rádi cirkus, můžete ozdobit váš počítač s touto vyrovnávací umělce.

7
7 z 10 - 2749 hlasů
Top číslo 68
STAŽENÍ
Staženo 26469 krát

Zpět na obrazovce, aniž by bylo gesto, které upozorní vás na které bude jeho figurku na legrácky, toto dítě má čůrat na obrazovce. Spořiče Obrazovky velmi vtipné pro váš počítač. Stáhněte si tento spořič obrazovky a využívat skřivan tohoto dítě v pláž. Bílou barvu v této screensaver dávají klid do vašeho počítače.