Dort

Spořiče obrazovky jídlo a pití : dort

Spořiče obrazovky dort

Animovaný spořič obrazovky dort

Spořič Obrazovky dort
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vynikající třípodlažní dort se točí pomalu v tomto spořič obrazovky. Tento svatební dort je zdoben s jahodami a atraktivními ornamenty se smetanou. V pozadí vidíme elegantní fialové pozadí. Na svatbě si nemůžete nechat ujít velký dort pro všechny hosty, aby si velkou sladkost a chuť dobrá až do konce jíst. S tímto spořič obrazovky můžete vychutnat tento emocionální čas.

Tyto koláče se pečou zboží, které jsou složeny z interiéru oddělena krémem, čokoládovou polevou nebo sušenky vrstev. Exteriér je obvykle pokryta sladkými složkami, jako je smetana, pokrytý čokoládou nebo cukrovou hmotou s názvem fondant. Po dokončení základ dortu, můžete přidat mnoho dekorativních prvků s jedlých materiálů, jako je fondant nebo polevou. Ovoce také obvykle přidat trošku barvy a chuti. Pro dekorace s fondant nebo smetany potravinářského barviva mohou být použity k vytvoření výkresů nebo čísla úlevou. V současné době jsou velmi úspěšné tematické dorty, sahat zdobí dané téma dle vkusu zákazníka, jemuž je určena.. Stáhněte si spořič obrazovky dort kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Jídlo a Pití, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Jídlo a Pití Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-10 10:11:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Jídlo a Pití. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky dort z Jídlo a Pití ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1409
STAŽENÍ
Staženo 1449 krát

Tato zábavná animace ukazuje vynikající hamburger, který má všechny potřebné ingredience. Můžete vidět, jak jsou umístěny na chléb, salát, maso, sýr, rajčata a cibuli. V této lahodné kombinaci, stačí přidat majonézu, kečup a hořčici, a máte jeden z nejvíce reprezentativních americké gastronomie. Tento typ sendviče se spotřebuje na celém světě, a teď si můžete nainstalovat do počítače.

7
7 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1530
STAŽENÍ
Staženo 939 krát

Je tam něco více osvěžující, než studené pivo? Pokud jste dobrý milenec piva a užijte si to se svými přáteli, bude tento spořič obrazovky ukáže, že různé druhy piva a ty se objeví na ploše. Pro opravdové pivní milence, velká sklenice piva, nebo jestli je to na tebe moc jako zelená láhev piva. Také podívat na různé typy, které existují, jako tři pinty ležáku, toast pivo (načervenalé) nebo stout. Tento nápoj je ideálním doplňkem k pověsit ven s přáteli si něco k jídlu, a nejlepší je, nemusíte alkohol, protože tam jsou také nealkoholické pivo s 0,0% alkoholu v jeho složení.