Donut

Spořiče obrazovky jídlo a pití : donut

Spořiče obrazovky donut

Animovaný spořič obrazovky donut

Spořič Obrazovky Donut
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokud jste chamtivý člověk, jsme si jisti, že jste opravdu baví tím, že jí lahodný koblihu s moučkovým cukrem. Zde je, jak to bohatý sladký kývání ze strany na stranu tabulky, udržení rovnováhy. Má růžovou polevou s malými čipy barev. Dva nejběžnější typy jsou toroidní kroužek koblihy a plněné koblihy. Tento druh koblihy je jedním z nejvíce typické a rozeznatelné, protože viděli v kresleném seriálu Simpsonovi. To Screen Protector je ideální pro fanoušky koláčky a koblihy s cukrem, čokoládou a mnoha dalších ingrediencí a chutí.

Tyto buchty jsou také nazývány koblihy, a existuje mnoho různých typů. V některých místech se nazývají berlines, koblihy a jsou kruhového tvaru načechraný koláčky, s otvorem ve středu. K dispozici je také varianta, která nemá žádný otvor, a místo toho mají náplň, která může být čokoláda, smetana, nebo nějaký druh jam. Tyto bonbóny jsou obvykle jedeno jako snídaně a jako svačinu. Jsou skvělým doplňkem, aby se jim s kávou, čajem, džusem nebo přírodní smoothie. Kobliha otvory jsou malé kuličky, které jsou vyrobené z těsta přijatého od středu prstenu koblihy nebo z vypadat, jako by byly. Není k nadužívání tento typ potravin, protože mají vysoký obsah cukru, kalorií a mají nezdravé, pokud jsou konzumovány v přebytku. Tato sladká kobliha chléb je jedním z nejvíce konzumovaných sladkostí a dortů na světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Donut kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Jídlo a Pití, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Jídlo a Pití Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 29 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-07-18 11:07:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Jídlo a Pití. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Donut z Jídlo a Pití ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 29 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1635
STAŽENÍ
Staženo 1289 krát

Lahodný šálek čerstvě uvařená káva je vodě v tomto zdarma spořič obrazovky tohoto oblíbeného horkého nápoje. Je to skvělý nápad na dekoraci vašeho počítače, a také, aby vám energii v časných ranních hodinách. Aroma kávy v dopoledních hodinách, je hezký pocit, že vyplňuje každý kout domu, a nyní také dostat na obrazovku počítače. ITIS Ideální pro instalaci této spořič obrazovky v kanceláři počítač.

7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1728
STAŽENÍ
Staženo 1292 krát

Vynikající třípodlažní dort se točí pomalu v tomto spořič obrazovky. Tento svatební dort je zdoben s jahodami a atraktivními ornamenty se smetanou. V pozadí vidíme elegantní fialové pozadí. Na svatbě si nemůžete nechat ujít velký dort pro všechny hosty, aby si velkou sladkost a chuť dobrá až do konce jíst. S tímto spořič obrazovky můžete vychutnat tento emocionální čas.