Obejmout coke láhev

Spořiče obrazovky jídlo a pití : obejmout coke láhev

Spořiče obrazovky obejmout coke láhev

Animovaný spořič obrazovky obejmout coke láhev

Spořič Obrazovky obejmout Coke láhev
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto filmovém klipu vidíme chlap s velkými červenými brýle, které objímá přejeme Vám cola láhev gigant v supermarketu uličce. Možná, že je fanouškem tohoto nápoje kofeinu jako návykový a že každý napodobuje. Original je Coca-Cola, ale opustilo mnoho napodobitelů, každý obchod má svou vlastní verzi cola, ale žádnou podobnost k slavné Coca-Cola, která je nejlépe střeženým tajemstvím světa.

Cola je plynný nápoj obsahující kofein a je s příchutí karamelovou příchutí je velmi sladký. To byl původně vytvořen lékárník, a byl prodáván v lékárnách. Dnes je světově proslulé prodeje nápojů v supermarketech, čerpacích stanic, prodejní automaty a kdekoli si můžete myslet. Každá země má svou vlastní verzi cola, protože složky jsou tak různorodé, cukr, citrusů, skořice, vanilka kyselina aroma, muškátový oříšek, levandule, tam jsou rozmanité kombinace čísel napodobovat chuť nejslavnějších olejů všechny Cola, Coca -Cola.. Stáhněte si spořič obrazovky obejmout Coke láhev kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Jídlo a Pití, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Jídlo a Pití Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-14 18:05:41, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Jídlo a Pití. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky obejmout Coke láhev z Jídlo a Pití ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1602
STAŽENÍ
Staženo 839 krát

Jste fanoušek hamburgerů McDonald? Tak s tímto spořič obrazovky uvidíte některé z nejlepších produktů tohoto řetězce restaurací rychlého občerstvení, jako chlazené nealko nápoje, křupavé hranolky či některých jejich hamburgery, jako je Big Mac, Mc Royal Deluxe nebo Quarter Pounder se sýrem. Tyto produkty se objeví na obrazovce počítače, zatímco se budete dívat jako pozadí úkolů, které se zabývají. Nejoblíbenější Mc Menu, nyní také chrání obrazovku počítače s touto zdarma spořič obrazovky!

8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1661
STAŽENÍ
Staženo 803 krát

Pokud máte rádi sladkosti a pečivo, přinášíme vám nějaké vtipné vdolky s kawaii stylu. Jedná se o sladké těsto, které se peče ve formách, a jsou velmi nadýchaná. Můžete dělat mnoho chutí, s velmi pěknými barvami a dekoracemi, jak můžete vidět na našich legrační postavy. Čím větší je jablečný muffin s vanilkou, můžete také vidět další s čokoládovými lupínky, další z třešní a čokolády se zmrzlinou stracciatella. Jaká je vaše oblíbená příchuť? Nemusíte si vybrat pouze jeden, můžete jíst všechny z nich! Některé cupcakes tak chutné jako roztomilý.