Obejmout coke láhev

Spořiče obrazovky jídlo a pití : obejmout coke láhev

Spořiče obrazovky obejmout coke láhev

Animovaný spořič obrazovky obejmout coke láhev

Spořič Obrazovky obejmout Coke láhev
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto filmovém klipu vidíme chlap s velkými červenými brýle, které objímá přejeme Vám cola láhev gigant v supermarketu uličce. Možná, že je fanouškem tohoto nápoje kofeinu jako návykový a že každý napodobuje. Original je Coca-Cola, ale opustilo mnoho napodobitelů, každý obchod má svou vlastní verzi cola, ale žádnou podobnost k slavné Coca-Cola, která je nejlépe střeženým tajemstvím světa.

Cola je plynný nápoj obsahující kofein a je s příchutí karamelovou příchutí je velmi sladký. To byl původně vytvořen lékárník, a byl prodáván v lékárnách. Dnes je světově proslulé prodeje nápojů v supermarketech, čerpacích stanic, prodejní automaty a kdekoli si můžete myslet. Každá země má svou vlastní verzi cola, protože složky jsou tak různorodé, cukr, citrusů, skořice, vanilka kyselina aroma, muškátový oříšek, levandule, tam jsou rozmanité kombinace čísel napodobovat chuť nejslavnějších olejů všechny Cola, Coca -Cola.. Stáhněte si spořič obrazovky obejmout Coke láhev kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Jídlo a Pití, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Jídlo a Pití Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-14 18:05:41, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Jídlo a Pití. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky obejmout Coke láhev z Jídlo a Pití ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1635
STAŽENÍ
Staženo 1289 krát

Lahodný šálek čerstvě uvařená káva je vodě v tomto zdarma spořič obrazovky tohoto oblíbeného horkého nápoje. Je to skvělý nápad na dekoraci vašeho počítače, a také, aby vám energii v časných ranních hodinách. Aroma kávy v dopoledních hodinách, je hezký pocit, že vyplňuje každý kout domu, a nyní také dostat na obrazovku počítače. ITIS Ideální pro instalaci této spořič obrazovky v kanceláři počítač.

7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1728
STAŽENÍ
Staženo 1292 krát

Vynikající třípodlažní dort se točí pomalu v tomto spořič obrazovky. Tento svatební dort je zdoben s jahodami a atraktivními ornamenty se smetanou. V pozadí vidíme elegantní fialové pozadí. Na svatbě si nemůžete nechat ujít velký dort pro všechny hosty, aby si velkou sladkost a chuť dobrá až do konce jíst. S tímto spořič obrazovky můžete vychutnat tento emocionální čas.