Šampaňské

Spořiče obrazovky jídlo a pití : Šampaňské

Spořiče obrazovky Šampaňské

Animovaný spořič obrazovky Šampaňské

Spořič Obrazovky Šampaňské
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokud máte nějaké dobré zprávy k oslavě, zde nabízíme perfektní nápoj pro toast s šampaňským. V této animaci se můžete podívat, jak to šumivé bílé víno spurts z láhve a dvě sklenice jsou další. Pěna drží z tohoto láhev šampaňského, nápoj, který je hodně spojené s oslavami. Nyní můžete chránit obrazovku vašeho počítače s tímto nápojem francouzského původu, z oblasti Champagne-Ardenne, Francie.

Nápoj šampaňské je šumivé víno, které se obvykle bývá bílá, ačkoli tam jsou odrůdy růžové víno. Šampaňské může být vyrobena ze široké škály hroznů, a má poměrně kontrolované označení původu, oblasti severozápadního Francie. Tam leží v regionu Champagne-Ardenne, což je to, co dává jméno na nápoje. Ačkoli šampaňské je obvykle alkoholický nápoj, tam jsou verze s nízkou alkohol nebo alkohol-volný, takže si každý může vychutnat tento nápoj, a to zejména pro toast. Tak, děti se mohou také účastnit oslav a toasty s dospělými. Při tomto videu můžete oslavit jinak nějaké dobré zprávy.. Stáhněte si spořič obrazovky Šampaňské kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Jídlo a Pití, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Jídlo a Pití Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-16 09:09:13, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Jídlo a Pití. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Šampaňské z Jídlo a Pití ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1602
STAŽENÍ
Staženo 1099 krát

Jste fanoušek hamburgerů McDonald? Tak s tímto spořič obrazovky uvidíte některé z nejlepších produktů tohoto řetězce restaurací rychlého občerstvení, jako chlazené nealko nápoje, křupavé hranolky či některých jejich hamburgery, jako je Big Mac, Mc Royal Deluxe nebo Quarter Pounder se sýrem. Tyto produkty se objeví na obrazovce počítače, zatímco se budete dívat jako pozadí úkolů, které se zabývají. Nejoblíbenější Mc Menu, nyní také chrání obrazovku počítače s touto zdarma spořič obrazovky!

7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1608
STAŽENÍ
Staženo 901 krát

Máte chuť grilování nabídku? S tímto screensaver dáme před vámi nějaké lahodné potraviny vaření na grilu po žhavém uhlí, která dává potravu lahodnou kouřovou chuť. V grilování lze vařit všechny druhy potravin, jako masa, ryb nebo zeleniny. V tomto případě velký kusy červeného masa doprovázen zeleniny špejle a pražených rajčata, chutné kombinace! Tento chránič je speciálně navržen pro milovníky gastronomie a stravovacích zařízení. Pokud máte rádi chuť grilovaného masa, neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky zdarma.