Šampaňské

Spořiče obrazovky jídlo a pití : Šampaňské

Spořiče obrazovky Šampaňské

Animovaný spořič obrazovky Šampaňské

Spořič Obrazovky Šampaňské
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokud máte nějaké dobré zprávy k oslavě, zde nabízíme perfektní nápoj pro toast s šampaňským. V této animaci se můžete podívat, jak to šumivé bílé víno spurts z láhve a dvě sklenice jsou další. Pěna drží z tohoto láhev šampaňského, nápoj, který je hodně spojené s oslavami. Nyní můžete chránit obrazovku vašeho počítače s tímto nápojem francouzského původu, z oblasti Champagne-Ardenne, Francie.

Nápoj šampaňské je šumivé víno, které se obvykle bývá bílá, ačkoli tam jsou odrůdy růžové víno. Šampaňské může být vyrobena ze široké škály hroznů, a má poměrně kontrolované označení původu, oblasti severozápadního Francie. Tam leží v regionu Champagne-Ardenne, což je to, co dává jméno na nápoje. Ačkoli šampaňské je obvykle alkoholický nápoj, tam jsou verze s nízkou alkohol nebo alkohol-volný, takže si každý může vychutnat tento nápoj, a to zejména pro toast. Tak, děti se mohou také účastnit oslav a toasty s dospělými. Při tomto videu můžete oslavit jinak nějaké dobré zprávy.. Stáhněte si spořič obrazovky Šampaňské kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Jídlo a Pití, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Jídlo a Pití Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-16 09:09:13, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Jídlo a Pití. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Šampaňské z Jídlo a Pití ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1768
STAŽENÍ
Staženo 1202 krát

V tomto filmovém klipu vidíme chlap s velkými červenými brýle, které objímá přejeme Vám cola láhev gigant v supermarketu uličce. Možná, že je fanouškem tohoto nápoje kofeinu jako návykový a že každý napodobuje. Original je Coca-Cola, ale opustilo mnoho napodobitelů, každý obchod má svou vlastní verzi cola, ale žádnou podobnost k slavné Coca-Cola, která je nejlépe střeženým tajemstvím světa.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1662
STAŽENÍ
Staženo 1133 krát

Míchaný salát je velmi zdravé a jednoduché jídlo připravit. Tento spořič obrazovky vypadá jako salát je odstraněn před přidáním dalších složek, které jsou rajčata, cibule, vařené vejce, olivy a chřest. Pravdou je, že tento salát podporuje širokou škálu úprav, a můžete přidat i mrkev, řepa, kukuřice nebo tuňáka. Pokud jste zastáncem zdravé výživy a vyvážené stravy, je tento spořič obrazovky je pro vás. Pokud chcete zachovat zdravý životní styl, který také dělat poznámky na vašem počítači.