Bouřka

Spořiče obrazovky klima i roční období : bouřka

Spořiče obrazovky bouřka

Animovaný spořič obrazovky bouřka

Spořič Obrazovky Bouřka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velká bouře, perfektní bouře hromu a blesku ve středu v noci, tma může vidět paprsky bouře, která se svit kapky padající. Suchý strom zasažen bleskem jako hvězdy obraz spolu s některými mraky s blesky. Vidíme mrtvé stromy v popředí. Za vidíme pouštní krajinu, kde voda se třpytí v kalužích na podlaze. V nebi se mraky nezastaví déšť, když blesk rozsvítí celou scénu.

Ve scéně s velkým bouře s blesky, hromy a déšť, který udržuje klesající. Krajina v noci ve tmě se člení na každém kroku pomocí světla blesku a zvukem hromu. Strašidelný film scénář, ve kterém by nechtěl být venku. Půda nemá žádný život, spíše než suchý strom s větví směřující k nebi. Žádné listí na stromě nebo jiných rostlin živý, dokonce i zvířata. Pouze suché krajiny, kde déšť louže pokryl podlahu. Scéna z nejdivočejších přírody, s bouřkou, která vypadá jako hurikán. Ve tmě na pozadí, můžeme vidět blesky zarážející a dešťové kapky padající. Můžeme také vidět strom, který vypadá, jako by byl zasažen bouře objeví na obrázku, stejně jako obrovské temné mraky. Pokud se vám líbí tyto strašidelné scénáře, pak je musí mít.. Stáhněte si spořič obrazovky Bouřka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 348 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Bouřka z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 7098 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 348 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1570
STAŽENÍ
Staženo 1347 krát

Tato scéna nám dává velmi typickou krajinu v zimě, kde se zobrazí jako společné prvky, jako je sníh, mlha a zima. Tato oblast lesa se nachází v blízkosti horského potoka, a proto je oblast s vysokou vlhkostí. Není tedy divu, že během prvních ranních hodinách vidíme hustou mlhu, která pokrývá celou zimní krajinu. Chcete-li přizpůsobit počítač pro tuto chladném období, nainstalujte Tato bezplatná spořič obrazovky zimu.

7
7 z 10 - 1297 hlasů
Top číslo 170
STAŽENÍ
Staženo 13160 krát

Pěkný spořič obrazovky krajiny při západu slunce, slunce zapadá mezi stromy s mlýny a stromy ve scéně. Vidíme slunce v oranžové nebe, a tvary stromů a větrnými mlýny. Obraz západu slunce, při pohledu z klidné, venkovské oblasti. Sluneční paprsky osvětlují toto krásné a klidné místo, zatímco Sady nad horizontem. Celá krajina je podbarvena okrové barvy, jako jsou hnědá a oranžová od slunečního světla, které číhá na obzoru. Tento obraz západu slunce při pohledu z venkova a klidném místě, jako je vaše vlastní židli bude nejvíce relaxaci.