Bouřka

Spořiče obrazovky klima i roční období : bouřka

Spořiče obrazovky bouřka

Animovaný spořič obrazovky bouřka

Spořič Obrazovky Bouřka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velká bouře, perfektní bouře hromu a blesku ve středu v noci, tma může vidět paprsky bouře, která se svit kapky padající. Suchý strom zasažen bleskem jako hvězdy obraz spolu s některými mraky s blesky. Vidíme mrtvé stromy v popředí. Za vidíme pouštní krajinu, kde voda se třpytí v kalužích na podlaze. V nebi se mraky nezastaví déšť, když blesk rozsvítí celou scénu.

Ve scéně s velkým bouře s blesky, hromy a déšť, který udržuje klesající. Krajina v noci ve tmě se člení na každém kroku pomocí světla blesku a zvukem hromu. Strašidelný film scénář, ve kterém by nechtěl být venku. Půda nemá žádný život, spíše než suchý strom s větví směřující k nebi. Žádné listí na stromě nebo jiných rostlin živý, dokonce i zvířata. Pouze suché krajiny, kde déšť louže pokryl podlahu. Scéna z nejdivočejších přírody, s bouřkou, která vypadá jako hurikán. Ve tmě na pozadí, můžeme vidět blesky zarážející a dešťové kapky padající. Můžeme také vidět strom, který vypadá, jako by byl zasažen bouře objeví na obrázku, stejně jako obrovské temné mraky. Pokud se vám líbí tyto strašidelné scénáře, pak je musí mít.. Stáhněte si spořič obrazovky Bouřka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 347 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Bouřka z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 7063 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 347 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1381
STAŽENÍ
Staženo 1470 krát

Spořič obrazovky z sněhová bouře, v němž se sněhové vločky padající na krajinu bílých hor. Pokud máte rádi zimní, sníh a hory, ale nechci být chladný, stáhnout a nainstalovat tento spořič obrazovky a mít všechny podstatu zimě na obrazovce vašeho počítače. Krajina pohybující se od srdce zimy, kdy sníh padá do nekonečna, jako vánice. Pro milovníky sněhu, nejlepší scéna.

7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1375
STAŽENÍ
Staženo 1598 krát

V tomto volném spořič obrazovky sezóna podzim přišel na farmě v přírodě, s jeho stodole a větrný mlýn. Listy stromů v odstínech okrové a hnědé, pokrývají oblasti, a pozadí je větrný mlýn pomalu otáčel využít vítr a mlít obilí sklizeň. Sdílet tuto bezplatnou screensaver z podzimu trávit mnohem více snesitelnější. Krajina na podzim s barvami listů stromů. Sdílet tento spořič obrazovky strávit podzim snesitelnější.