Louce

Spořiče obrazovky klima i roční období : louce

Spořiče obrazovky louce

Animovaný spořič obrazovky louce

Spořič Obrazovky Louce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky krásné slunné louce, na něž se vztahuje s barevnými květy na jaře a hmyz létající z květu na květ. Ideální místo pro opalování. Slunce svítí na modré obloze. Velká letní nebo jarní den, plný vůní a čerstvé, veselých barvách. Podívejte se na všechny různé druhy květin tam, a vážky přejít z jednoho na jiný květ. Scéna z jarní krajinou plnou přírodního života, s květinami a zvířaty, kteří mají rádi světlo a barvy jara.

Jarní scéna, ve které vidíme louku plnou rostlin, trávy a květin mnohem všech barev. Hmyz létat z květu na květ a rostliny k rostlině.Živé scény, jako je tomu každý rok na jaře, když kvetou pole a všechna zvířata přijít ke krmení. Obloha je pěkná modrá barva s plným slunečním světlem. Slunný scény. Veškerý život se aktivuje každý rok, když přichází jaro, končí zima a slunce opět svítí se všemi jeho světlo a teplo.. Stáhněte si spořič obrazovky Louce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 107 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Louce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1638 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 107 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 76 hlasů
Top číslo 722
STAŽENÍ
Staženo 3249 krát

Navzdory tomu, co si lidé myslí, podzimní barvy ne vždy dostat chudší, protože stromy ztratí jejich listy. Tento spořič obrazovky je důkazem toho, že to není pravda. V tom vidíme barevné podzimní krajiny. Vidíme srub v lese s řekou. Na podzim se listy stromů pomalu klesat k zemi. Mezi hlavní barvy stromů listy jsou zelené a oranžové. Dřevěný srub má vodní mlýn. Řeka vznikla jako malý vodopád. Užijte si přírodu a odpočívat na tomto obrázku.

6
6 z 10 - 1587 hlasů
Top číslo 146
STAŽENÍ
Staženo 14014 krát

V tomto volném spořič obrazovky, uvidíte, že zlobí moře vypuknout v této impozantní bouřky. Silné větry hodit loď kolem jako malý kus trosek jako tornádo otáčí hrozící obloze. Alarmující vlny hrozí rozdrtit loď jako rackové vznášet se v bouřlivé nebe. Toto neblahé scéně ožívá zvukovou stopou naplněné zvuky větru, deště, hromy a lodi skřípání. Nejlepší je zůstat v přístavu, pokud se počasí zhorší, ne ven na moře. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, pak stáhnout a řekni všem, o nejlepších sociálních sítí tam jsou!