Louce

Spořiče obrazovky klima i roční období : louce

Spořiče obrazovky louce

Animovaný spořič obrazovky louce

Spořič Obrazovky Louce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky krásné slunné louce, na něž se vztahuje s barevnými květy na jaře a hmyz létající z květu na květ. Ideální místo pro opalování. Slunce svítí na modré obloze. Velká letní nebo jarní den, plný vůní a čerstvé, veselých barvách. Podívejte se na všechny různé druhy květin tam, a vážky přejít z jednoho na jiný květ. Scéna z jarní krajinou plnou přírodního života, s květinami a zvířaty, kteří mají rádi světlo a barvy jara.

Jarní scéna, ve které vidíme louku plnou rostlin, trávy a květin mnohem všech barev. Hmyz létat z květu na květ a rostliny k rostlině.Živé scény, jako je tomu každý rok na jaře, když kvetou pole a všechna zvířata přijít ke krmení. Obloha je pěkná modrá barva s plným slunečním světlem. Slunný scény. Veškerý život se aktivuje každý rok, když přichází jaro, končí zima a slunce opět svítí se všemi jeho světlo a teplo.. Stáhněte si spořič obrazovky Louce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 109 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Louce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1645 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 109 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1513 hlasů
Top číslo 131
STAŽENÍ
Staženo 15359 krát

Spořič obrazovky sněhu padá na dům, zatímco rodina sněhuláků shromáždí v přední části. Tyto děti z sníh s otcem a hrají. Sníh je meteorologický jev, který nastane, když za studena, při teplotě pod 0 ° C a cloud voda mrzne. Tento prvek umožňuje mnoho zábavných aktivit: zimní sporty, jako je lyžování, hraní s sáňkovat, stavět sněhuláky, koulovačku, atd.. Líbí se vám hraje na sněhu?

6
6 z 10 - 1016 hlasů
Top číslo 147
STAŽENÍ
Staženo 14910 krát

Velká bouře, perfektní bouře hromu a blesku ve středu v noci, tma může vidět paprsky bouře, která se svit kapky padající. Suchý strom zasažen bleskem jako hvězdy obraz spolu s některými mraky s blesky. Vidíme mrtvé stromy v popředí. Za vidíme pouštní krajinu, kde voda se třpytí v kalužích na podlaze. V nebi se mraky nezastaví déšť, když blesk rozsvítí celou scénu.