Louce

Spořiče obrazovky klima i roční období : louce

Spořiče obrazovky louce

Animovaný spořič obrazovky louce

Spořič Obrazovky Louce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky krásné slunné louce, na něž se vztahuje s barevnými květy na jaře a hmyz létající z květu na květ. Ideální místo pro opalování. Slunce svítí na modré obloze. Velká letní nebo jarní den, plný vůní a čerstvé, veselých barvách. Podívejte se na všechny různé druhy květin tam, a vážky přejít z jednoho na jiný květ. Scéna z jarní krajinou plnou přírodního života, s květinami a zvířaty, kteří mají rádi světlo a barvy jara.

Jarní scéna, ve které vidíme louku plnou rostlin, trávy a květin mnohem všech barev. Hmyz létat z květu na květ a rostliny k rostlině.Živé scény, jako je tomu každý rok na jaře, když kvetou pole a všechna zvířata přijít ke krmení. Obloha je pěkná modrá barva s plným slunečním světlem. Slunný scény. Veškerý život se aktivuje každý rok, když přichází jaro, končí zima a slunce opět svítí se všemi jeho světlo a teplo.. Stáhněte si spořič obrazovky Louce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 106 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Louce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1631 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 106 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1375
STAŽENÍ
Staženo 1920 krát

V tomto volném spořič obrazovky sezóna podzim přišel na farmě v přírodě, s jeho stodole a větrný mlýn. Listy stromů v odstínech okrové a hnědé, pokrývají oblasti, a pozadí je větrný mlýn pomalu otáčel využít vítr a mlít obilí sklizeň. Sdílet tuto bezplatnou screensaver z podzimu trávit mnohem více snesitelnější. Krajina na podzim s barvami listů stromů. Sdílet tento spořič obrazovky strávit podzim snesitelnější.

6
6 z 10 - 232 hlasů
Top číslo 497
STAŽENÍ
Staženo 4565 krát

Zimě se obvykle skládá z mnoha sněhu, ale hlavně se skládá z toho, co můžete dělat s ním. Stavět sněhuláka, brusle, vrhnout se na saních ... Ale když to všechno přijde na šťastný život, pak se nazývá zimní říši divů. V této animaci vidíme dva sněhuláci bruslení, zatímco sněží. V pozadí je zasněžený les a tři vánoční stromky s ozdobami a dárky. Pokud chcete sněhové vločky padající přes obrazovku počítače, můžete si stáhnout tento spořič obrazovky.