Louce

Spořiče obrazovky klima i roční období : louce

Spořiče obrazovky louce

Animovaný spořič obrazovky louce

Spořič Obrazovky Louce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky krásné slunné louce, na něž se vztahuje s barevnými květy na jaře a hmyz létající z květu na květ. Ideální místo pro opalování. Slunce svítí na modré obloze. Velká letní nebo jarní den, plný vůní a čerstvé, veselých barvách. Podívejte se na všechny různé druhy květin tam, a vážky přejít z jednoho na jiný květ. Scéna z jarní krajinou plnou přírodního života, s květinami a zvířaty, kteří mají rádi světlo a barvy jara.

Jarní scéna, ve které vidíme louku plnou rostlin, trávy a květin mnohem všech barev. Hmyz létat z květu na květ a rostliny k rostlině.Živé scény, jako je tomu každý rok na jaře, když kvetou pole a všechna zvířata přijít ke krmení. Obloha je pěkná modrá barva s plným slunečním světlem. Slunný scény. Veškerý život se aktivuje každý rok, když přichází jaro, končí zima a slunce opět svítí se všemi jeho světlo a teplo.. Stáhněte si spořič obrazovky Louce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 104 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Louce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1631 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 104 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 184 hlasů
Top číslo 508
STAŽENÍ
Staženo 4512 krát

Strhující 3D obrazy střídání čtyř ročních počasí. Poznámky na obrazovce jako scenérie mění od léta do podzimu změny, listy padající ze stromů, v zimě nebo na jaře, když sníh taje aexploze barev dochází, když jarní květiny. I když vidíte stejné krajinu, vidět, jak to má vliv na změnu ročních období na obrazovce s touto zdarma spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 317 hlasů
Top číslo 398
STAŽENÍ
Staženo 5757 krát

Ptáci, hmyz a kytky, jsou protagonisty tohoto procesu opylování. Tato bezplatná spořič obrazovky animovaný zobrazuje tento proces: na jaře, pták má pyl z květu a pak odletí do jiného květu. Pták vidíme na obrázku je kolibřík, tato zvířata se živí nektarem, sladkou tekutinu uvnitř některých květin. Krajina nám ukazuje pole plné červené vlčí máky. Pokud se vám líbí na jaře, tento spořič obrazovky je pro vás. Stáhněte si ji a pokud se ti to líbí, sdílejte ji na nejlepších sociálních sítí existuje!