Letní objekty

Spořiče obrazovky klima i roční období : letní objekty

Spořiče obrazovky letní objekty

Animovaný spořič obrazovky letní objekty

Spořič Obrazovky Letní objekty
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této osvěžující okně můžete vidět, že některé charakteristické prvky léta nejteplejší období celý rok objeví. Některé z těchto objektů jsou sluneční brýle, sandály nebo skluzavky, ručníky položit na pláži a dokonce i hvězdice. Další věci, které si nemohli nechat ujít, je voda, jak osvěžující podle potřeby v té době prvku. Písmena se slovem létě se objeví mezi několika paprsky světla zdobí obrazovku počítače.

Léto je suché a horké období, je jedním ze čtyř ročních období, a často se shoduje s dovolenou pro většinu lidí. Během těch měsíců tepla, který má rád většina lidí se bude koupání na plážích a bazénů se ochladit ve vodě. V našem oblečení, existují určité věci, které nesmí chybět, které jsou sandály, sluneční brýle a plážové osušky. Máte-li všechno, leží smetanu a užívat slunce kamkoliv na břehu nebo na aquaparku. To je to nejlepší věc, o létě, vyznačující se tím, že dny jsou delší a noci kratší.. Stáhněte si spořič obrazovky Letní objekty kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 3 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-04 12:03:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letní objekty z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
3

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1513 hlasů
Top číslo 131
STAŽENÍ
Staženo 15240 krát

Spořič obrazovky sněhu padá na dům, zatímco rodina sněhuláků shromáždí v přední části. Tyto děti z sníh s otcem a hrají. Sníh je meteorologický jev, který nastane, když za studena, při teplotě pod 0 ° C a cloud voda mrzne. Tento prvek umožňuje mnoho zábavných aktivit: zimní sporty, jako je lyžování, hraní s sáňkovat, stavět sněhuláky, koulovačku, atd.. Líbí se vám hraje na sněhu?

7
7 z 10 - 76 hlasů
Top číslo 722
STAŽENÍ
Staženo 3257 krát

Navzdory tomu, co si lidé myslí, podzimní barvy ne vždy dostat chudší, protože stromy ztratí jejich listy. Tento spořič obrazovky je důkazem toho, že to není pravda. V tom vidíme barevné podzimní krajiny. Vidíme srub v lese s řekou. Na podzim se listy stromů pomalu klesat k zemi. Mezi hlavní barvy stromů listy jsou zelené a oranžové. Dřevěný srub má vodní mlýn. Řeka vznikla jako malý vodopád. Užijte si přírodu a odpočívat na tomto obrázku.