Úchvatný východ

Spořiče obrazovky klima i roční období : Úchvatný východ

Spořiče obrazovky Úchvatný východ

Animovaný spořič obrazovky Úchvatný východ

Spořič Obrazovky Úchvatný východ
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jedná se o bezplatnou dech spořič obrazovky východ slunce vidět z pšeničné pole nebo louky. Je to působivý obraz slunce stoupá, svítící oblohu v oranžové tóny barev. V této počáteční hodinu, je jemný vánek, který se pohybuje na trávu a pšenice. Animovaný spořič obrazovky s velkým uklidňující účinek, volně ke stažení do počítače. Tato krajina ukazuje časně ráno, svítání, kdy je slunce objevující přes kopec. Má zklidňující a relaxační účinek, který vám pomůže uklidnit dny stres. Je to velmi romantické a přírodní krajiny.

Východ slunce, také známý jako sluneční nahoru, je to, co nazýváme okamžik, ve kterém horní okraj slunce se objeví na obzoru první věc, kterou ráno. Tento jev se vyskytuje jako první věc po ránu, a je také známý jako polární záře. Obloha se změní z černé na oranžové nebo nažloutlý. Mnozí lidé milují je vidět, jak za úsvitu, jak je působivý a krásný jev. Slunce se objeví nad horizontem v pšeničném poli s větrem, který fouká přes kolíky.. Stáhněte si spořič obrazovky Úchvatný východ kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 251 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Úchvatný východ z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 3570 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 251 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 261 hlasů
Top číslo 536
STAŽENÍ
Staženo 4847 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět střeše domu s komínem kouření, vše sněžilo a to z důvodu obrovské sněhové vločky. Mají jiný pohled na klidné krajině, s domem pokryté sněhem. Sněží v této osamělé krajině. Je temná noc. V zimě, nejchladnějším období roku, má přijít. Zdarma spořič obrazovky zimní scény, hojný sníh v krajině pokryté sněhem. Stáhněte si jej nyní, pokud nechcete nechat ujít! Podělte se o sociálních sítích tak, aby ho nikdo postrádá buď!

5
5 z 10 - 134 hlasů
Top číslo 572
STAŽENÍ
Staženo 4054 krát

Sbírka fotografií krajiny a charakteristických prvků letní sezóny. Tato stanice je charakterizován dlouhými dnů se spoustou slunce a tepla. Jeden obraz je západ slunce na pláži s vlnami lámání přes kameny. V dalším objevíte malé vodní kapky na okvětní lístky růžové květiny. Další fotografie je krásné modré jezero obklopené lesem zelených stromů. A konečně obraz banda modré květy v zelené zahradě. Pokud máte rádi letní dny, můžete vidět na obrazovce počítače krásných obrázků. Pokud se vám to líbí, nezapomeňte se o něj podělit s každým, koho znáte o své sociální sítě profil!