Úchvatný východ

Spořiče obrazovky klima i roční období : Úchvatný východ

Spořiče obrazovky Úchvatný východ

Animovaný spořič obrazovky Úchvatný východ

Spořič Obrazovky Úchvatný východ
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jedná se o bezplatnou dech spořič obrazovky východ slunce vidět z pšeničné pole nebo louky. Je to působivý obraz slunce stoupá, svítící oblohu v oranžové tóny barev. V této počáteční hodinu, je jemný vánek, který se pohybuje na trávu a pšenice. Animovaný spořič obrazovky s velkým uklidňující účinek, volně ke stažení do počítače. Tato krajina ukazuje časně ráno, svítání, kdy je slunce objevující přes kopec. Má zklidňující a relaxační účinek, který vám pomůže uklidnit dny stres. Je to velmi romantické a přírodní krajiny.

Východ slunce, také známý jako sluneční nahoru, je to, co nazýváme okamžik, ve kterém horní okraj slunce se objeví na obzoru první věc, kterou ráno. Tento jev se vyskytuje jako první věc po ránu, a je také známý jako polární záře. Obloha se změní z černé na oranžové nebo nažloutlý. Mnozí lidé milují je vidět, jak za úsvitu, jak je působivý a krásný jev. Slunce se objeví nad horizontem v pšeničném poli s větrem, který fouká přes kolíky.. Stáhněte si spořič obrazovky Úchvatný východ kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 251 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Úchvatný východ z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 3570 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 251 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1466
STAŽENÍ
Staženo 1425 krát

Eskymák napadá extrémnímu chladu při chůzi na sněhu a ledu v tomto zdarma spořič obrazovky.Blizzard překvapilo Eskymáků z obrazovky uprostřed jeho cesty. Naštěstí, on má na sobě na sněžnicích, takže jeho nohy nejsou ponořit se do sněhu na každém kroku.Zábava spořič obrazovky vidět, že, i když někdy je to studený, rozhodně ne tolik jako v pólu.

8
8 z 10 - 2501 hlasů
Top číslo 83
STAŽENÍ
Staženo 22694 krát

Spořič obrazovky z rybníka s malým domě na pobřeží, v blízkosti lesa, když na podzim přijde a uvidíte, jak se listy stromů spadnout na vodě. Listy na stromech padají po obrazovce při poslechu zpěv ptáků. Různé zvířata se objevují a mizí na louce a rybníka. Podzimní krajina, ve které vidíme malé jezírko s jeho srubu, typické hor. S vlajícími čápů a dalších zvířat procházejí.