Zimní mlha

Spořiče obrazovky klima i roční období : zimní mlha

Spořiče obrazovky zimní mlha

Animovaný spořič obrazovky zimní mlha

Spořič Obrazovky zimní mlha
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato scéna nám dává velmi typickou krajinu v zimě, kde se zobrazí jako společné prvky, jako je sníh, mlha a zima. Tato oblast lesa se nachází v blízkosti horského potoka, a proto je oblast s vysokou vlhkostí. Není tedy divu, že během prvních ranních hodinách vidíme hustou mlhu, která pokrývá celou zimní krajinu. Chcete-li přizpůsobit počítač pro tuto chladném období, nainstalujte Tato bezplatná spořič obrazovky zimu.

Zima je nejchladnější období roku. Sníh je charakteristické pro tento prvek času, a jak můžete vidět téměř vždy převážně šedé a tlumené barvy. Většina stromy ztratí jejich listy úplně, kromě jehličnanů. Mlhy se tvoří, když malé vodní částice zůstávají v suspenzi, protože jsou příliš malé, aby kondenzaci a na podzim. Obvykle dochází, když atmosférické tlaky jsou nízké, a vyplnit vzduchu s vlhkostí. Někdy se do mlhy mraky jsou nízké, protože jeho složení je stejné. Tento atmosférický jev vytváří poněkud tajemnou a ponurou atmosféru, a proto mnoho lidí zvažuje nejsmutnější zimní sezónu roku, i když tento názor nesdílí všichni.. Stáhněte si spořič obrazovky zimní mlha kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 14 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-02-16 11:02:15, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky zimní mlha z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 14 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 261 hlasů
Top číslo 536
STAŽENÍ
Staženo 4564 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět střeše domu s komínem kouření, vše sněžilo a to z důvodu obrovské sněhové vločky. Mají jiný pohled na klidné krajině, s domem pokryté sněhem. Sněží v této osamělé krajině. Je temná noc. V zimě, nejchladnějším období roku, má přijít. Zdarma spořič obrazovky zimní scény, hojný sníh v krajině pokryté sněhem. Stáhněte si jej nyní, pokud nechcete nechat ujít! Podělte se o sociálních sítích tak, aby ho nikdo postrádá buď!

6
6 z 10 - 20 hlasů
Top číslo 1181
STAŽENÍ
Staženo 1701 krát

Obrázek letní krajině, kde si můžete užívat slunce a bazén. Teplé počasí se blíží a léto se blíží. Pokud nechcete čekat, cítit léto ve svém pokoji s touto zdarma spořič obrazovky. Jen si představte sami sebe v bazénu, ležící na slunci s jemnou letní vánek fouká do obličeje. Na obrázku vidíme bazén s nafukovací míč, stůl s židlemi pod deštníkem, dvěma lehátky na opalování, velkou kamennou zeď a dvěma palmami. Skvělý způsob, jak vychutnat si letní dovolenou!