Zimní mlha

Spořiče obrazovky klima i roční období : zimní mlha

Spořiče obrazovky zimní mlha

Animovaný spořič obrazovky zimní mlha

Spořič Obrazovky zimní mlha
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato scéna nám dává velmi typickou krajinu v zimě, kde se zobrazí jako společné prvky, jako je sníh, mlha a zima. Tato oblast lesa se nachází v blízkosti horského potoka, a proto je oblast s vysokou vlhkostí. Není tedy divu, že během prvních ranních hodinách vidíme hustou mlhu, která pokrývá celou zimní krajinu. Chcete-li přizpůsobit počítač pro tuto chladném období, nainstalujte Tato bezplatná spořič obrazovky zimu.

Zima je nejchladnější období roku. Sníh je charakteristické pro tento prvek času, a jak můžete vidět téměř vždy převážně šedé a tlumené barvy. Většina stromy ztratí jejich listy úplně, kromě jehličnanů. Mlhy se tvoří, když malé vodní částice zůstávají v suspenzi, protože jsou příliš malé, aby kondenzaci a na podzim. Obvykle dochází, když atmosférické tlaky jsou nízké, a vyplnit vzduchu s vlhkostí. Někdy se do mlhy mraky jsou nízké, protože jeho složení je stejné. Tento atmosférický jev vytváří poněkud tajemnou a ponurou atmosféru, a proto mnoho lidí zvažuje nejsmutnější zimní sezónu roku, i když tento názor nesdílí všichni.. Stáhněte si spořič obrazovky zimní mlha kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-02-16 11:02:15, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky zimní mlha z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 126 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 901
STAŽENÍ
Staženo 2357 krát

V tomto volném spořič obrazovky uvidíte padající sníh na horské krajiny, aniž by museli cítit chlad zimy. V pozadí je malé město, a lidé jsou chráněny před sněhem uvnitř svých domovů, s teplem z krbu ohřívat je. Nejlepší místo, kde strávit husté sněžení je chráněno doma v teple domova. A pokud jste v posteli, dobře pokryté srstí, mnohem lepší!

6
6 z 10 - 88 hlasů
Top číslo 595
STAŽENÍ
Staženo 4119 krát

S touto zdarma spořič obrazovky, budete Fave spoustu velmi kvalitní obrázky podzimní téma. Stromy hrát s jejich odrazy ve vodě, plnící celý život. Naproti všeobecného přesvědčení, barvy pádu ne vždy chudnout jestliže stromy ztratí listí. Jak můžete vidět, bude to spořič obrazovky, aby vás vidět podzimní krajiny živých barev odlišně, se světlem a harmonii.