Západ slunce

Spořiče obrazovky klima i roční období : západ slunce

Spořiče obrazovky západ slunce

Animovaný spořič obrazovky západ slunce

Spořič Obrazovky Západ slunce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pěkný spořič obrazovky krajiny při západu slunce, slunce zapadá mezi stromy s mlýny a stromy ve scéně. Vidíme slunce v oranžové nebe, a tvary stromů a větrnými mlýny. Obraz západu slunce, při pohledu z klidné, venkovské oblasti. Sluneční paprsky osvětlují toto krásné a klidné místo, zatímco Sady nad horizontem. Celá krajina je podbarvena okrové barvy, jako jsou hnědá a oranžová od slunečního světla, které číhá na obzoru. Tento obraz západu slunce při pohledu z venkova a klidném místě, jako je vaše vlastní židli bude nejvíce relaxaci.

Scéna při západu slunce v oboru, vidíme větrné mlýny používané čerpat vodu s lopatkami pohyboval větrem. Je to hodina západu slunce, s oranžovou oblohu, mraky zabarvený se stejnou barvou. Sluneční světlo je dodáván s malou silou, takže krajina změní barvu na velmi pěkném tón. Světlo je nízká a při noční přístupy. Soumrak, že okamžik, kdy je málo světla, ale to je ještě den. K dispozici je speciální barvy v tomto okamžiku, krajina má pocit klidu, skoro smutně. Při absenci zvířat nebo lidí. Jedním z nejvíce magických denních dobách. Západ slunce, také známý jako západu slunce, je den zmizení Slunce pod obzorem na západě v důsledku rotace Země. Západ slunce vytváří unikátní atmosférické podmínky, jako je často intenzivní oranžové a červené barvy slunce a okolní oblohy. Nemusíte se pohybovat, nebo nikam, natož čekat, až slunce zapadne vidět západ slunce.. Stáhněte si spořič obrazovky Západ slunce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 312 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Západ slunce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 9079 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 312 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 983
STAŽENÍ
Staženo 2018 krát

Vítejte na podzim! Podzim je období barev, listy stromů se začínají měnit barvu a lesy stanou skutečností duha červené, hnědé a zelené. V tento spořič obrazovky máme krajinu s venkovský dům, jeleny a les s padajícího listí.

6
6 z 10 - 1349 hlasů
Top číslo 126
STAŽENÍ
Staženo 15459 krát

Obrazovky roztržení jara, kdy jsou všechna pole plné květin a zeleně zvířat jít ven a příroda je plná lesku. Plně barevný spořič obrazovky z příchodu jara, to vypadá, že jsou plné květin a rostlin stromů, zatímco na obrazovce se naplní přátelskými zvířaty a poslouchat zvuky a relaxační hudbou. Svět se změní, když v této sezóně přijde se všemi jeho krásu, energii a krásu. Reflexní rybník ožívá s krásou perfektní jarní den, jak mraky drift by a mírný vítr hýbe.