Západ slunce

Spořiče obrazovky klima i roční období : západ slunce

Spořiče obrazovky západ slunce

Animovaný spořič obrazovky západ slunce

Spořič Obrazovky Západ slunce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pěkný spořič obrazovky krajiny při západu slunce, slunce zapadá mezi stromy s mlýny a stromy ve scéně. Vidíme slunce v oranžové nebe, a tvary stromů a větrnými mlýny. Obraz západu slunce, při pohledu z klidné, venkovské oblasti. Sluneční paprsky osvětlují toto krásné a klidné místo, zatímco Sady nad horizontem. Celá krajina je podbarvena okrové barvy, jako jsou hnědá a oranžová od slunečního světla, které číhá na obzoru. Tento obraz západu slunce při pohledu z venkova a klidném místě, jako je vaše vlastní židli bude nejvíce relaxaci.

Scéna při západu slunce v oboru, vidíme větrné mlýny používané čerpat vodu s lopatkami pohyboval větrem. Je to hodina západu slunce, s oranžovou oblohu, mraky zabarvený se stejnou barvou. Sluneční světlo je dodáván s malou silou, takže krajina změní barvu na velmi pěkném tón. Světlo je nízká a při noční přístupy. Soumrak, že okamžik, kdy je málo světla, ale to je ještě den. K dispozici je speciální barvy v tomto okamžiku, krajina má pocit klidu, skoro smutně. Při absenci zvířat nebo lidí. Jedním z nejvíce magických denních dobách. Západ slunce, také známý jako západu slunce, je den zmizení Slunce pod obzorem na západě v důsledku rotace Země. Západ slunce vytváří unikátní atmosférické podmínky, jako je často intenzivní oranžové a červené barvy slunce a okolní oblohy. Nemusíte se pohybovat, nebo nikam, natož čekat, až slunce zapadne vidět západ slunce.. Stáhněte si spořič obrazovky Západ slunce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 314 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Západ slunce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 9086 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 314 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1215
STAŽENÍ
Staženo 1892 krát

Tento spořič obrazovky přináší podstatu léta v kolekci fotografií! Letní obrázky se objeví na vašem stolním počítači, zatímco vy stále můžete vidět za úkol jste dělali dříve. Můžete vidět dvě lahodné ovocné koktejly s jahodovou, kokos, meloun, třešně. Také skupina přátel těšit na západ slunce u moře. Dalmatin pes hraje s vlnami z Karibiku. Někdo nechal jejich sandály a sluneční brýle na pláži písek. Tři přátelé si drink v blízkosti snack bar. Není to dobrý způsob, jak si užít léto?

6
6 z 10 - 101 hlasů
Top číslo 687
STAŽENÍ
Staženo 3355 krát

V této krajině jste viděli jsme shromáždili čtyři roční období, objevit se změnou klimatu. V pozadí jsou hory ukázat své zasněžené vrcholky, jak se obvykle vyskytují v zimě. Podzim se odráží v jezeře v břehu, kde rostliny zdají být poněkud suché. Na jaře, stromy jsou velmi svěží a zelené. A v létě, aby v pohodě, můžeme vidět jasné vody tohoto jezera s živými barvami. Viděno takto, střídání ročních období se nezdá být tak odlišné. Zjistěte, jak relaxační, je to spořič obrazovky přírody v celé své kráse.