Západ slunce

Spořiče obrazovky klima i roční období : západ slunce

Spořiče obrazovky západ slunce

Animovaný spořič obrazovky západ slunce

Spořič Obrazovky Západ slunce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pěkný spořič obrazovky krajiny při západu slunce, slunce zapadá mezi stromy s mlýny a stromy ve scéně. Vidíme slunce v oranžové nebe, a tvary stromů a větrnými mlýny. Obraz západu slunce, při pohledu z klidné, venkovské oblasti. Sluneční paprsky osvětlují toto krásné a klidné místo, zatímco Sady nad horizontem. Celá krajina je podbarvena okrové barvy, jako jsou hnědá a oranžová od slunečního světla, které číhá na obzoru. Tento obraz západu slunce při pohledu z venkova a klidném místě, jako je vaše vlastní židli bude nejvíce relaxaci.

Scéna při západu slunce v oboru, vidíme větrné mlýny používané čerpat vodu s lopatkami pohyboval větrem. Je to hodina západu slunce, s oranžovou oblohu, mraky zabarvený se stejnou barvou. Sluneční světlo je dodáván s malou silou, takže krajina změní barvu na velmi pěkném tón. Světlo je nízká a při noční přístupy. Soumrak, že okamžik, kdy je málo světla, ale to je ještě den. K dispozici je speciální barvy v tomto okamžiku, krajina má pocit klidu, skoro smutně. Při absenci zvířat nebo lidí. Jedním z nejvíce magických denních dobách. Západ slunce, také známý jako západu slunce, je den zmizení Slunce pod obzorem na západě v důsledku rotace Země. Západ slunce vytváří unikátní atmosférické podmínky, jako je často intenzivní oranžové a červené barvy slunce a okolní oblohy. Nemusíte se pohybovat, nebo nikam, natož čekat, až slunce zapadne vidět západ slunce.. Stáhněte si spořič obrazovky Západ slunce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 315 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Západ slunce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 9086 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 315 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 318 hlasů
Top číslo 398
STAŽENÍ
Staženo 6097 krát

Ptáci, hmyz a kytky, jsou protagonisty tohoto procesu opylování. Tato bezplatná spořič obrazovky animovaný zobrazuje tento proces: na jaře, pták má pyl z květu a pak odletí do jiného květu. Pták vidíme na obrázku je kolibřík, tato zvířata se živí nektarem, sladkou tekutinu uvnitř některých květin. Krajina nám ukazuje pole plné červené vlčí máky. Pokud se vám líbí na jaře, tento spořič obrazovky je pro vás. Stáhněte si ji a pokud se ti to líbí, sdílejte ji na nejlepších sociálních sítí existuje!

8
8 z 10 - 184 hlasů
Top číslo 508
STAŽENÍ
Staženo 4761 krát

Strhující 3D obrazy střídání čtyř ročních počasí. Poznámky na obrazovce jako scenérie mění od léta do podzimu změny, listy padající ze stromů, v zimě nebo na jaře, když sníh taje aexploze barev dochází, když jarní květiny. I když vidíte stejné krajinu, vidět, jak to má vliv na změnu ročních období na obrazovce s touto zdarma spořič obrazovky.