Západ slunce

Spořiče obrazovky klima i roční období : západ slunce

Spořiče obrazovky západ slunce

Animovaný spořič obrazovky západ slunce

Spořič Obrazovky Západ slunce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pěkný spořič obrazovky krajiny při západu slunce, slunce zapadá mezi stromy s mlýny a stromy ve scéně. Vidíme slunce v oranžové nebe, a tvary stromů a větrnými mlýny. Obraz západu slunce, při pohledu z klidné, venkovské oblasti. Sluneční paprsky osvětlují toto krásné a klidné místo, zatímco Sady nad horizontem. Celá krajina je podbarvena okrové barvy, jako jsou hnědá a oranžová od slunečního světla, které číhá na obzoru. Tento obraz západu slunce při pohledu z venkova a klidném místě, jako je vaše vlastní židli bude nejvíce relaxaci.

Scéna při západu slunce v oboru, vidíme větrné mlýny používané čerpat vodu s lopatkami pohyboval větrem. Je to hodina západu slunce, s oranžovou oblohu, mraky zabarvený se stejnou barvou. Sluneční světlo je dodáván s malou silou, takže krajina změní barvu na velmi pěkném tón. Světlo je nízká a při noční přístupy. Soumrak, že okamžik, kdy je málo světla, ale to je ještě den. K dispozici je speciální barvy v tomto okamžiku, krajina má pocit klidu, skoro smutně. Při absenci zvířat nebo lidí. Jedním z nejvíce magických denních dobách. Západ slunce, také známý jako západu slunce, je den zmizení Slunce pod obzorem na západě v důsledku rotace Země. Západ slunce vytváří unikátní atmosférické podmínky, jako je často intenzivní oranžové a červené barvy slunce a okolní oblohy. Nemusíte se pohybovat, nebo nikam, natož čekat, až slunce zapadne vidět západ slunce.. Stáhněte si spořič obrazovky Západ slunce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 310 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Západ slunce z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 9079 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 310 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 390 hlasů
Top číslo 266
STAŽENÍ
Staženo 8836 krát

Podzimní přijde na obrazovce s touto krajinou, kde se sušené listy stromů padají na jezeře v lese. Brilantní podzimní listí počítač. V tomto animovaný spořič obrazovky si můžete pochutnat na jezero obklopené stromy, s typickými okrové barvy podzimu. Užijte si tento spořič obrazovky na podzim, volný a živý, který obsahuje digitální hodiny. Sušené listy stromů, hnědé, které ztratily své jasně zelené pozemky na jezerní vody.

6
6 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 896
STAŽENÍ
Staženo 2007 krát

Tento spořič obrazovky je velmi jednoduchý, ale zároveň relaxační. Je to jen kapka vody, která se dostane do celkové částky ni. Vlny na podzim budete relaxovat jako něco nikdy předtím. Existuje jen velmi málo věcí, které můžete odpočinout stejně jako voda dělá. Chcete-li displej počítače ukázat kapka vody padající dolů na vodní hladině, stáhnout a nainstalovat tento spořič obrazovky dnes. Můžete vidět vlnky, které se vyskytují při poklesu připadá na klidné hladině, vytvořené pomocí 3D modelování.