Žena v dešti

Spořiče obrazovky klima i roční období : Žena v dešti

Spořiče obrazovky Žena v dešti

Animovaný spořič obrazovky Žena v dešti

Spořič Obrazovky Žena v dešti
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované scény velmi temné krajině ženy čelí bouři s deštěm a blesky v noci. Prší velmi těžké a chrání hlavu s rukama, při pohledu na padající déšť. Takže nevidím jeho tvář. Hromy a blesky v bouřce, která osvětlují celou scénu. Bouře jsou jedním z největších brýlí přírody a zde vidíme scénu tohoto jevu vidět ve společnosti ženy.

Déšť je tekutá voda ve formě kapek, které se kondenzovaná z páry a pak se dost těžký, že spadají do gravitace. Hrom je zvuk způsobený bleskem. To je důvod, proč nevidíme její obličej. Pokud máte rádi spořiče obrazovky plné deště, bouřky, a docela růžové květy, stáhněte si tento jeden! Nebudete litovat! Scéna ženy v dešti, bouřlivé noci, ve které hromy a blesky nezastavil klesá. Rádi dívka vypadá padající déšť. Dvě růžové květy zdobí obrazovku, takže to není příliš tmavý. Vidíme dívka obrátila tvář do noci a neviděl jeho tvář, ale jeho vlasy. Tam jsou dvě velké růžové květy v pravém horním rohu, jako způsob, jak dát barvu na scéně. Déšť je noc děsivé a velmi smutné scény. Co je ta holka nevypadá na kameru.. Stáhněte si spořič obrazovky Žena v dešti kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 83 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 13:04:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Žena v dešti z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1155 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 83 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 925
STAŽENÍ
Staženo 2099 krát

Na jaře, kdy všechny květiny kvetou a všechno dostane naplněné barvou, je to okamžik, ve kterém spousta zvířat, jako například kolibříci, jít kolem získávání nektaru květů, opylují spoustu rostlin, aniž by si toho všimli. Díky svým funkcím opylovačů, stejně jako včely nebo motýli, zůstávají rostliny opylení a to tak nové výhonky jistě kvetou na jaře příštího roku.

5
5 z 10 - 233 hlasů
Top číslo 439
STAŽENÍ
Staženo 5260 krát

Animovaný spořič obrazovky krásné slunné louce, na něž se vztahuje s barevnými květy na jaře a hmyz létající z květu na květ. Ideální místo pro opalování. Slunce svítí na modré obloze. Velká letní nebo jarní den, plný vůní a čerstvé, veselých barvách. Podívejte se na všechny různé druhy květin tam, a vážky přejít z jednoho na jiný květ. Scéna z jarní krajinou plnou přírodního života, s květinami a zvířaty, kteří mají rádi světlo a barvy jara.