Žena v dešti

Spořiče obrazovky klima i roční období : Žena v dešti

Spořiče obrazovky Žena v dešti

Animovaný spořič obrazovky Žena v dešti

Spořič Obrazovky Žena v dešti
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované scény velmi temné krajině ženy čelí bouři s deštěm a blesky v noci. Prší velmi těžké a chrání hlavu s rukama, při pohledu na padající déšť. Takže nevidím jeho tvář. Hromy a blesky v bouřce, která osvětlují celou scénu. Bouře jsou jedním z největších brýlí přírody a zde vidíme scénu tohoto jevu vidět ve společnosti ženy.

Déšť je tekutá voda ve formě kapek, které se kondenzovaná z páry a pak se dost těžký, že spadají do gravitace. Hrom je zvuk způsobený bleskem. To je důvod, proč nevidíme její obličej. Pokud máte rádi spořiče obrazovky plné deště, bouřky, a docela růžové květy, stáhněte si tento jeden! Nebudete litovat! Scéna ženy v dešti, bouřlivé noci, ve které hromy a blesky nezastavil klesá. Rádi dívka vypadá padající déšť. Dvě růžové květy zdobí obrazovku, takže to není příliš tmavý. Vidíme dívka obrátila tvář do noci a neviděl jeho tvář, ale jeho vlasy. Tam jsou dvě velké růžové květy v pravém horním rohu, jako způsob, jak dát barvu na scéně. Déšť je noc děsivé a velmi smutné scény. Co je ta holka nevypadá na kameru.. Stáhněte si spořič obrazovky Žena v dešti kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 86 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 13:04:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Žena v dešti z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1155 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 86 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 877 hlasů
Top číslo 168
STAŽENÍ
Staženo 13630 krát

Spořič obrazovky z domu v lese, v přední části jezera, na typické scéně na podzim, kdy déšť padá na stromy, které vypadají jako listy spadnout do vody. Déšť a některé červené listí padá do vody. Je podzim, období, ve kterém se listy listnatých stromů změnit a zelená změní na žlutou a hnědou, do sucha a pád podporovaný vítr těžší. Správné melancholie hudba doprovází tento smutný pohled se sluncem na deštivý den.

6
6 z 10 - 1349 hlasů
Top číslo 126
STAŽENÍ
Staženo 15716 krát

Obrazovky roztržení jara, kdy jsou všechna pole plné květin a zeleně zvířat jít ven a příroda je plná lesku. Plně barevný spořič obrazovky z příchodu jara, to vypadá, že jsou plné květin a rostlin stromů, zatímco na obrazovce se naplní přátelskými zvířaty a poslouchat zvuky a relaxační hudbou. Svět se změní, když v této sezóně přijde se všemi jeho krásu, energii a krásu. Reflexní rybník ožívá s krásou perfektní jarní den, jak mraky drift by a mírný vítr hýbe.