Lyžování v zimě

Spořiče obrazovky klima i roční období : lyžování v zimě

Spořiče obrazovky lyžování v zimě

Animovaný spořič obrazovky lyžování v zimě

Spořič Obrazovky Lyžování v zimě
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky v zimě lyže, lyžař sestupně svahu rychlostí na sněhu. Zima je nejlepší čas využít nízkých teplot pro zimní sporty, jako je například sjezdové lyžování. I když je zimní sport, dnes je možné praktikovat sport lyžování v každém ročním období, a to díky vyhřívané umělé sjezdovky. Pokud jste fanouškem lyžování, neváhejte sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích.

Zimní spořič běží, sportovec lyžař lyžování na sněhu i při nízkých teplotách. 3D zimní sporty jako je lyžování hory. Vidíme zasněženou krajinu s několika stromy a horských svazích, kde sníh zploštělé, aby silnice a stezky dolů na sportovce. Vidíme velmi jasné a bezmračné modré nebe. Sníh je čistý a bílý, což je perfektní a rád fanoušky sportu. Nemusí to být zima, protože jak vidíme hlavní postava nosí kostým, který je připraven pro nízké teploty.. Stáhněte si spořič obrazovky Lyžování v zimě kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 164 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-26 10:11:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lyžování v zimě z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 164 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1298 hlasů
Top číslo 170
STAŽENÍ
Staženo 13435 krát

Pěkný spořič obrazovky krajiny při západu slunce, slunce zapadá mezi stromy s mlýny a stromy ve scéně. Vidíme slunce v oranžové nebe, a tvary stromů a větrnými mlýny. Obraz západu slunce, při pohledu z klidné, venkovské oblasti. Sluneční paprsky osvětlují toto krásné a klidné místo, zatímco Sady nad horizontem. Celá krajina je podbarvena okrové barvy, jako jsou hnědá a oranžová od slunečního světla, které číhá na obzoru. Tento obraz západu slunce při pohledu z venkova a klidném místě, jako je vaše vlastní židli bude nejvíce relaxaci.

6
6 z 10 - 169 hlasů
Top číslo 567
STAŽENÍ
Staženo 4424 krát

Podzim je jeden ze čtyř mírných období. Podzimní označí přechod od léta do zimy, v září (severní polokoule) nebo března (jižní polokoule), kdy příchod noci stane dříve. V tomto volném spořič obrazovky, uvidíme různé podzimní krajiny živých barev, světla a harmonie. Stromy hrát s jejich odrazy ve vodě, naplnění celé místo života.