Lyžování v zimě

Spořiče obrazovky klima i roční období : lyžování v zimě

Spořiče obrazovky lyžování v zimě

Animovaný spořič obrazovky lyžování v zimě

Spořič Obrazovky Lyžování v zimě
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky v zimě lyže, lyžař sestupně svahu rychlostí na sněhu. Zima je nejlepší čas využít nízkých teplot pro zimní sporty, jako je například sjezdové lyžování. I když je zimní sport, dnes je možné praktikovat sport lyžování v každém ročním období, a to díky vyhřívané umělé sjezdovky. Pokud jste fanouškem lyžování, neváhejte sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích.

Zimní spořič běží, sportovec lyžař lyžování na sněhu i při nízkých teplotách. 3D zimní sporty jako je lyžování hory. Vidíme zasněženou krajinu s několika stromy a horských svazích, kde sníh zploštělé, aby silnice a stezky dolů na sportovce. Vidíme velmi jasné a bezmračné modré nebe. Sníh je čistý a bílý, což je perfektní a rád fanoušky sportu. Nemusí to být zima, protože jak vidíme hlavní postava nosí kostým, který je připraven pro nízké teploty.. Stáhněte si spořič obrazovky Lyžování v zimě kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Klima i Roční Období, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Klima i Roční Období Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 126 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-26 10:11:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Klima i Roční Období. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lyžování v zimě z Klima i Roční Období ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 126 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 261 hlasů
Top číslo 536
STAŽENÍ
Staženo 4554 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět střeše domu s komínem kouření, vše sněžilo a to z důvodu obrovské sněhové vločky. Mají jiný pohled na klidné krajině, s domem pokryté sněhem. Sněží v této osamělé krajině. Je temná noc. V zimě, nejchladnějším období roku, má přijít. Zdarma spořič obrazovky zimní scény, hojný sníh v krajině pokryté sněhem. Stáhněte si jej nyní, pokud nechcete nechat ujít! Podělte se o sociálních sítích tak, aby ho nikdo postrádá buď!

6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1499
STAŽENÍ
Staženo 1338 krát

Tun lávy a magmatu pomalu vlnit v této screensaver z důsledků erupce sopky. Red-hot sopečný povrch se blíží velmi ohrožující cestu. Lávové kameny, které, vzhledem k velmi vysokých teplot (přes 700 ° C) pod pláštěm země, taví a růst, aby se na povrchu v kapalné formě, dochází k rychlému ochlazení. Sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích a zkušenosti inspirující vlny lávy na obrazovce.