Hora

Spořiče obrazovky krajina : hora

Spořiče obrazovky hora

Animovaný spořič obrazovky hora

Spořič Obrazovky Hora
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nádherné údolí s loukami, kde jsou vznášející se pár motýlů slunečného dne. V pozadí můžeme vidět skupinu hor. Pokud chcete uniknout z města, otevřete okno do přírody s touto zdarma spořič obrazovky a cítit vidět prérie z vašeho počítače. Pokud máte rádi přírodu, zvířata a přírodu obecně, tato animace ukazuje celé své kráse. Na obrázku vidíme horu s zelené louce. Na obloze létající dvě žluté motýly. Sluneční paprsky osvětlují krajinu.

Animace horské krajiny složené z lesa, louka zelená, keře, divoké květiny a dva motýly létání. Jedná se o venkovské oblasti pole, daleko od města a civilizace, kde zvířata jsou šťastné a klidné bydlení. V těchto prostředích je velmi málo znečištění a je krásné místo, kde strávit pár klidných dní a klid. Stáhněte si tento krásné údolí a aby motýli létají po obrazovce vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Hora kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 47 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 13:03:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hora z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 861 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 47 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 209 hlasů
Top číslo 416
STAŽENÍ
Staženo 5750 krát

Spořič obrazovky z výhledem na jezero s horami v pozadí. Velké jezero v přirozeném a příjemném prostředí. Voda a příroda se spojily k vytvoření relaxační obraz ráje. Klidný krajina pro milovníky přírody. Díky této animaci se budete cítit, jako byste se plaví na palubě jachty nebo plachetnice. Jemně malé vlny povrchu jezera přesunout loď s velmi relaxační hnutí. Doufám, že nemáte závrať, protože mnoho lidí se stal stun při plavbě na lodi!

7
7 z 10 - 3687 hlasů
Top číslo 89
STAŽENÍ
Staženo 20955 krát

Tato scéna je les plný magie díky pravomocí fantasy stvoření, které ji obývají. Toto místo je domovem mnoha fantastických stvoření, které můžete vidět v této kouzelné krajiny. Atmosféra je plná tajemství a záblesky barev, které je víla prachem a velmoci. Pokud máte rádi pohádky, můžete dát své milované jeden dotek počítač pomocí poplatku tvorů najdete v tomto začarovaném lese víla kurzu. Vyplnit obrazovku s magickými jiskří!