Hora

Spořiče obrazovky krajina : hora

Spořiče obrazovky hora

Animovaný spořič obrazovky hora

Spořič Obrazovky Hora
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nádherné údolí s loukami, kde jsou vznášející se pár motýlů slunečného dne. V pozadí můžeme vidět skupinu hor. Pokud chcete uniknout z města, otevřete okno do přírody s touto zdarma spořič obrazovky a cítit vidět prérie z vašeho počítače. Pokud máte rádi přírodu, zvířata a přírodu obecně, tato animace ukazuje celé své kráse. Na obrázku vidíme horu s zelené louce. Na obloze létající dvě žluté motýly. Sluneční paprsky osvětlují krajinu.

Animace horské krajiny složené z lesa, louka zelená, keře, divoké květiny a dva motýly létání. Jedná se o venkovské oblasti pole, daleko od města a civilizace, kde zvířata jsou šťastné a klidné bydlení. V těchto prostředích je velmi málo znečištění a je krásné místo, kde strávit pár klidných dní a klid. Stáhněte si tento krásné údolí a aby motýli létají po obrazovce vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Hora kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 46 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 13:03:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hora z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 854 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 46 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 445 hlasů
Top číslo 487
STAŽENÍ
Staženo 5279 krát

Sbírka obrazů tropických a nádherné pláže, nejlepší fotky na vašem počítači. S tímto spořič obrazovky můžete cestovat z nejlepších pláží na světě, aniž by museli opustit domov. Užijte si nádherný výhled z počítače. Obrázek na pláži při západu slunce s palmami, kánoe, vegetace, mezi ostatními. Jak byste chtěli strávit dovolenou? Jistě, ležící na jedné z těchto pláží slunění nebo koupání v křišťálově vodách. To léto přijde k počítači pomocí těchto tropických obrázky!

6
6 z 10 - 602 hlasů
Top číslo 272
STAŽENÍ
Staženo 7954 krát

V klidné krajině uprostřed deštného pralesa, kánoe surfování velkou řeku, klidně přestěhoval rodilým veslař. Podívejte se na džungli terén a nyní klid této cestě, ukolébat rytmu veslování, domorodého kmene v džungli. Ranní mlhy, letu ptáků ... Nacházíte se v džungli!Krajina s horami v dálce, ztratil v dohledu, zatímco v popředí vidíme květiny a stromy v lese.