Hora

Spořiče obrazovky krajina : hora

Spořiče obrazovky hora

Animovaný spořič obrazovky hora

Spořič Obrazovky Hora
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nádherné údolí s loukami, kde jsou vznášející se pár motýlů slunečného dne. V pozadí můžeme vidět skupinu hor. Pokud chcete uniknout z města, otevřete okno do přírody s touto zdarma spořič obrazovky a cítit vidět prérie z vašeho počítače. Pokud máte rádi přírodu, zvířata a přírodu obecně, tato animace ukazuje celé své kráse. Na obrázku vidíme horu s zelené louce. Na obloze létající dvě žluté motýly. Sluneční paprsky osvětlují krajinu.

Animace horské krajiny složené z lesa, louka zelená, keře, divoké květiny a dva motýly létání. Jedná se o venkovské oblasti pole, daleko od města a civilizace, kde zvířata jsou šťastné a klidné bydlení. V těchto prostředích je velmi málo znečištění a je krásné místo, kde strávit pár klidných dní a klid. Stáhněte si tento krásné údolí a aby motýli létají po obrazovce vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Hora kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 47 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 13:03:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hora z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 861 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 47 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 807 hlasů
Top číslo 224
STAŽENÍ
Staženo 10110 krát

Spořiče Obrazovky z Antarktidy krajiny na vánoční svátky. Vidíme oceánu, některé kra, a tučňáci plovoucí na těchto ledových ostrovech… Antarktida je nejchladnější, největrnější a nejsušší kontinent, a průměrná teplota na nejžhavější měsíc nikdy vyšší než 0 ° C. Obraz zmrazeném krajiny, které si přejete zůstaňte doma. Měkký hudba doprovází obrázek.

6
6 z 10 - 1923 hlasů
Top číslo 130
STAŽENÍ
Staženo 15242 krát

Moře, písek se usadí na dně, je úžasná a relaxační scenérie. Proměňte svůj obrazovky do okna k moři s tímto spořič obrazovky mořského života. Obrázky s modrým jako převládající barva, můžete si odpočinout a trochu si odpočinout. V této scéně uvidíte delfíny plavat přihrávku tiše pod hladinou moře. Neexistuje nic, co by narušit jejich klidný život, a mohou být zmírněny plavání velmi pomalu. Pouze jsou obklopeny ostatními členy svého druhu, a jsou nositeli velkou klid.