Hora

Spořiče obrazovky krajina : hora

Spořiče obrazovky hora

Animovaný spořič obrazovky hora

Spořič Obrazovky Hora
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nádherné údolí s loukami, kde jsou vznášející se pár motýlů slunečného dne. V pozadí můžeme vidět skupinu hor. Pokud chcete uniknout z města, otevřete okno do přírody s touto zdarma spořič obrazovky a cítit vidět prérie z vašeho počítače. Pokud máte rádi přírodu, zvířata a přírodu obecně, tato animace ukazuje celé své kráse. Na obrázku vidíme horu s zelené louce. Na obloze létající dvě žluté motýly. Sluneční paprsky osvětlují krajinu.

Animace horské krajiny složené z lesa, louka zelená, keře, divoké květiny a dva motýly létání. Jedná se o venkovské oblasti pole, daleko od města a civilizace, kde zvířata jsou šťastné a klidné bydlení. V těchto prostředích je velmi málo znečištění a je krásné místo, kde strávit pár klidných dní a klid. Stáhněte si tento krásné údolí a aby motýli létají po obrazovce vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Hora kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 47 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 13:03:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hora z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 861 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 47 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 53 hlasů
Top číslo 1036
STAŽENÍ
Staženo 2337 krát

Spořič obrazovky z rajské pláži s zvuk vln oceánu. Cestovat a přepravovat se na romantickou noční pláži, tento spořič obrazovky je perfektní. Odpočiňte si poslech mořských vln s touto zdarma spořič obrazovky. Můžete také dát to, že zvláštní osoba a mají pěkný romantický gesto. Můžete vidět, jak se v noci klesá na tomto pobřeží krajiny, obklopen vzrostlými palmami. Slunce zapadá za obzorem, jako vlny jemně lámání na písek. Scéna je doprovázena zvukem moře.

7
7 z 10 - 38 hlasů
Top číslo 860
STAŽENÍ
Staženo 2447 krát

Země scénický spořič obrazovky, zelená země osvětlené slunečním světlem. To je perfektní spořič obrazovky k relaxaci a odpočinout si. Pokud jste měli náročný den s tímto spořič obrazovky bude mít okna na vnější straně, na vašem počítači. Pokud máte rádi přírodu, stáhnout a nainstalovat tento spořič obrazovky. Tyto kopce jsou kompletně pokryty trávou, což je velmi tmavě zelené barvy. I když se obloha je pokryta mraky, sluneční paprsky procházejí některé jamce a světlo vyplní louky těchto hor. Krásné přírodní scenérie můžete mít na obrazovce.