Maják

Spořiče obrazovky krajina : maják

Spořiče obrazovky maják

Animovaný spořič obrazovky maják

Spořič Obrazovky Maják
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Maják na útesu Maják je věž, budova, nebo jiný typ konstrukce navržena tak, aby vyzařovat světlo ze systému lamp a čočky nebo ve starších časech, od ohně, a používá se jako pomůcka k navigaci námořních pilotů v po moři nebo na vnitrozemských vodních cestách. Majáky označení nebezpečného pobřeží, nebezpečné mělčiny, útesy, bezpečných vstupů do přístavů, a může také pomoci při letecké navigace. Jak můžete vidět, v noci je příliš tmavý, bez hvězd a měsíce rozsvítí cokoliv. Je proto důležité, aby maják varují blízkosti pobřeží.

Majáky jsou věže slouží k signalizaci blízkost pobřeží. Jsou používány již od starověku, aby se zabránilo nehodám na lodích, zřítilo proti skály, nebo zůstat přilepená. Původně byly použity velké ohně jako velké hořáky. Dnes je maják mají silný světla a velké čočky pro jejich světlo je velmi intenzivní a dokonale viditelný z velké dálky. Jsou nepostradatelné stavby pro dopravu.. Stáhněte si spořič obrazovky Maják kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 88 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 10:03:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Maják z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2198 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 88 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 243 hlasů
Top číslo 476
STAŽENÍ
Staženo 5015 krát

Animace na jezero s horami a stromy kolem, bude to idylické krajině v průběhu času mění a posunout meteorologické stanice. Uvidíme, naši zasněženou krajinou, a také pokryté květinami. Na tomto obrázku vidíme velké jezero s horami a stromy. V závislosti na ročním období krajina se bude lišit. V zimě zasněžené hory převládá, na jaře květiny a zeleň, v létě slunce a suché listí na podzim. Jaké období je vaše nejoblíbenější? Rozhodněte se, s tímto pěkným animace.

6
6 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1050
STAŽENÍ
Staženo 2174 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky má velmi tmavou a strašidelný vzhled, protože můžeme vidět obrovské množství moře pokrytý hustou mlhou, která neumožňuje vidět horizont. Moře je trochu otřesený v této spořič obrazovky, i když tam nejsou moc velké vlny. Pokud se vám líbí obrovitost na moře a chcete se o něj podělit s přáteli, použijte sociální sítě zveřejnit odkaz.