Maják

Spořiče obrazovky krajina : maják

Spořiče obrazovky maják

Animovaný spořič obrazovky maják

Spořič Obrazovky Maják
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Maják na útesu Maják je věž, budova, nebo jiný typ konstrukce navržena tak, aby vyzařovat světlo ze systému lamp a čočky nebo ve starších časech, od ohně, a používá se jako pomůcka k navigaci námořních pilotů v po moři nebo na vnitrozemských vodních cestách. Majáky označení nebezpečného pobřeží, nebezpečné mělčiny, útesy, bezpečných vstupů do přístavů, a může také pomoci při letecké navigace. Jak můžete vidět, v noci je příliš tmavý, bez hvězd a měsíce rozsvítí cokoliv. Je proto důležité, aby maják varují blízkosti pobřeží.

Majáky jsou věže slouží k signalizaci blízkost pobřeží. Jsou používány již od starověku, aby se zabránilo nehodám na lodích, zřítilo proti skály, nebo zůstat přilepená. Původně byly použity velké ohně jako velké hořáky. Dnes je maják mají silný světla a velké čočky pro jejich světlo je velmi intenzivní a dokonale viditelný z velké dálky. Jsou nepostradatelné stavby pro dopravu.. Stáhněte si spořič obrazovky Maják kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 86 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 10:03:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Maják z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2170 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 86 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 460 hlasů
Top číslo 377
STAŽENÍ
Staženo 5947 krát

Mlha pokrývá přístav ráno a lodě jsou skryty v mracích.Spořič obrazovky z mlhavé přístavu, kde můžeme sledovat dodání a plachetnice skryté.Velmi sugestivní přímořská krajina, typická podzimní a zimní s lodí sotva vidět skrz mlhu.

7
7 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 1161
STAŽENÍ
Staženo 1819 krát

Osamělý ostrov v moři. Je to malý tropický ostrov pouze s jednou palmou. Můžeme vidět nesmírnost oceánu, tam je jen voda. Povrchových vod se pohybuje v tomto snímku tropické krajiny. Malá izolovaný ostrov, ve kterém je pouze palma a malou pláž.