Oceánu

Spořiče obrazovky krajina : oceánu

Spořiče obrazovky oceánu

Animovaný spořič obrazovky oceánu

Spořič Obrazovky Oceánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Oceánu spořiče obrazovky, nesmírnost moře a vlny na obrazovce. S touto zdarma spořič obrazovky, budete se cítit jako trosečník, který je obklopen vodou a vlny všude. Mořské vlny, které vidíte v tomto videu jsou stále vysoké. Vlny jsou vyráběny slapovými změnami, ale také se zvyšuje, když bouře vypukne uprostřed moře. Zde vidíme, velká bouře je připraven, tak to je nejlepší, aby zůstali daleko a hledat nějaký úkryt, dokud se bouře přejde. Nebojte se, pro tento bouře nebude mít mokrý.

Oceány jsou největšími objemy vody, které lze nalézt na naší planetě. Jedná se o velké plochy slané vody, které jsou rozděleny do pěti oceánů: Antarktida, Arktida, Atlantik, Indický a Tichý. V otevřeném moři jsou někdy velké vlny, ale jindy se moře plocha je v klidu. Uprostřed moře je snadné se dostat dehydrataci, protože nic chrání před sluncem a slanou vodou nemůže pít.. Stáhněte si spořič obrazovky Oceánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 72 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 10:03:19, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Oceánu z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 2170 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 72 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1113 hlasů
Top číslo 204
STAŽENÍ
Staženo 11033 krát

Animace jedné z nejznámějších řek na světě, řeky Niagara. V těchto obrazech můžeme vidět různé fotky řeky a vodopády. Nachází se mezi Lake Erie do jezera Ontario. To tvoří část hranice mezi provincie Ontario v Kanadě a státu New York ve Spojených státech amerických. Tato slavná řeka je populární za to, že slavné Niagarské vodopády. To bude zahrnovat tři: kanadský vodopády, American vodopády a Vodopády Bridal Veil vodopády.

7
7 z 10 - 51433 hlasů
Top číslo 7
STAŽENÍ
Staženo 298265 krát

Velkolepé animace pár milenců, díval se na měsíc na krásné hvězdnaté noci. V klidném místě, daleko od města, jsem nyní podívanou měsíčné noci. V tomto pohyblivého obrazu vidíme pár v lásce sedí na lavičce hledá romanticky mořské hvězdy a bílý měsíc. Moře je klidné, můžeme vidět, jak se vlny jsou nápadní měsíčním světle. V pozadí stojí velký bílý měsíc v úplňku svítí. Užijte si lásku s tímto měsícem a relaxovat při pohledu tento noční krajinu a klidné moře.