Pláž

Spořiče obrazovky krajina : pláž

Spořiče obrazovky pláž

Animovaný spořič obrazovky pláž

Spořič Obrazovky Pláž
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z rajské pláži s zvuk vln oceánu. Cestovat a přepravovat se na romantickou noční pláži, tento spořič obrazovky je perfektní. Odpočiňte si poslech mořských vln s touto zdarma spořič obrazovky. Můžete také dát to, že zvláštní osoba a mají pěkný romantický gesto. Můžete vidět, jak se v noci klesá na tomto pobřeží krajiny, obklopen vzrostlými palmami. Slunce zapadá za obzorem, jako vlny jemně lámání na písek. Scéna je doprovázena zvukem moře.

Tato krajina ukazuje noční pláž, scénu, kde uvidíte západ slunce na pláži. Moře v noci, je velmi romantické a kouzelné místo. Navíc, v době, kdy slunce stojí všechny oranžové barvy a velmi klidné prostředí je vytvořen. Pokud si chcete užít příjemné chvíle se svým partnerem, doporučujeme vidět západ slunce u moře, určitě se vám bude líbit. Přírodní krajiny pro milovníky přírody.. Stáhněte si spořič obrazovky Pláž kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 33 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-16 12:03:51, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pláž z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 364 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 33 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 36 hlasů
Top číslo 649
STAŽENÍ
Staženo 3313 krát

Stejně jako na pláži? Na světě je nejznámější pláže jsou pláže v Karibiku, protože jeho bílé písečné, palmami na pláži a vodní tyrkysové moře. Karibik pláže jsou horké, že jsou skvělé pro cestovatele. Užijte si tuto relaxační pláž s výhledem na moře a vlny.

6
6 z 10 - 1923 hlasů
Top číslo 130
STAŽENÍ
Staženo 14941 krát

Moře, písek se usadí na dně, je úžasná a relaxační scenérie. Proměňte svůj obrazovky do okna k moři s tímto spořič obrazovky mořského života. Obrázky s modrým jako převládající barva, můžete si odpočinout a trochu si odpočinout. V této scéně uvidíte delfíny plavat přihrávku tiše pod hladinou moře. Neexistuje nic, co by narušit jejich klidný život, a mohou být zmírněny plavání velmi pomalu. Pouze jsou obklopeny ostatními členy svého druhu, a jsou nositeli velkou klid.