Pláže

Spořiče obrazovky krajina : pláže

Spořiče obrazovky pláže

Animovaný spořič obrazovky pláže

Spořič Obrazovky Pláže
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sbírka obrazů tropických a nádherné pláže, nejlepší fotky na vašem počítači. S tímto spořič obrazovky můžete cestovat z nejlepších pláží na světě, aniž by museli opustit domov. Užijte si nádherný výhled z počítače. Obrázek na pláži při západu slunce s palmami, kánoe, vegetace, mezi ostatními. Jak byste chtěli strávit dovolenou? Jistě, ležící na jedné z těchto pláží slunění nebo koupání v křišťálově vodách. To léto přijde k počítači pomocí těchto tropických obrázky!

Pláž se skládá z mořské vody a písku nebo štěrku. Jsou tvořeny nahromaděním usazenin, které se hromadí na pobřeží. Tam jsou pláže a pobřeží na celém světě a každý z nich má rozdílné vlastnosti. V těchto obrazů ven a čistou tyrkysovou mořskou vodou a jemným bílým pískem. Máte-li rádi ráj přírody, můžete si stáhnout tuto animaci a vyzdobit váš počítač z nejkrásnějších pláží na světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Pláže kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 103 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 12:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pláže z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 3136 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 103 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 853 hlasů
Top číslo 232
STAŽENÍ
Staženo 9210 krát

V tmavé noci, úplňku vyniká díky své svítivosti. Je světla do tvaru o sova, sedící na stromu, který je připraven k lovu jeho preys. Měsíc je silným symbolem, ale představuje temnou stranu a neviditelným aspektem přírody. Celý měsíc znamená úplnost, plnost, sílu a duchovní moci. Tichou mírové očima.

6
6 z 10 - 1178 hlasů
Top číslo 125
STAŽENÍ
Staženo 15930 krát

Volný animovaný spořič obrazovky z bílého lese, pokryté sněhem. A stále sněží hodně. Stromy nemají listy, a jsou pokryté sněhem.Zimní krajina. Screen Protector relaxační doprovodu uklidňující hudby. Když přijde zima brzy začne padat sníh. Stromy jsou pokryty sněhem a krajina se změní na bílou. Pokud jste milovník sněhu je to váš screensaver. Podívejte se, jak vločky padají v tomto lese je sníh bílý.