Pláže

Spořiče obrazovky krajina : pláže

Spořiče obrazovky pláže

Animovaný spořič obrazovky pláže

Spořič Obrazovky Pláže
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sbírka obrazů tropických a nádherné pláže, nejlepší fotky na vašem počítači. S tímto spořič obrazovky můžete cestovat z nejlepších pláží na světě, aniž by museli opustit domov. Užijte si nádherný výhled z počítače. Obrázek na pláži při západu slunce s palmami, kánoe, vegetace, mezi ostatními. Jak byste chtěli strávit dovolenou? Jistě, ležící na jedné z těchto pláží slunění nebo koupání v křišťálově vodách. To léto přijde k počítači pomocí těchto tropických obrázky!

Pláž se skládá z mořské vody a písku nebo štěrku. Jsou tvořeny nahromaděním usazenin, které se hromadí na pobřeží. Tam jsou pláže a pobřeží na celém světě a každý z nich má rozdílné vlastnosti. V těchto obrazů ven a čistou tyrkysovou mořskou vodou a jemným bílým pískem. Máte-li rádi ráj přírody, můžete si stáhnout tuto animaci a vyzdobit váš počítač z nejkrásnějších pláží na světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Pláže kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 96 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 12:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pláže z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 3115 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 96 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1093 hlasů
Top číslo 218
STAŽENÍ
Staženo 9936 krát

Podzimní snímky screensaver, scény z hor, jezer, řek, stromy, obloha atd. s barvami na podzim. Scény typické pro tuto sezónu, kdy se stromy ztratí jejich listy nebo změní barvu, takže se krajina stala žlutá nebo červená barva velmi pěkné. Podzim je jedním z nejromantičtějších obdobích roku.

7
7 z 10 - 310 hlasů
Top číslo 434
STAŽENÍ
Staženo 5251 krát

Džungle je plná života, a to nejen pro zvířata, která tam žijí, ale také změny počasí, které se vyskytují v něm, déšť, světla se mění, to dělá barvy v lese jsou velmi pokusy. Ohromující snímky, které chcete mít jako tapetu pro váš počítač. Animace tropickém pralese se zvířaty létání mezi stromy a vegetace. Můžeme vidět různé papoušek a motýly mezi liány džungle. Užijte si tento deštný prales vegetace a všechny bytosti, které ji obývají.