Relaxační scéna

Spořiče obrazovky krajina : relaxační scéna

Spořiče obrazovky relaxační scéna

Animovaný spořič obrazovky relaxační scéna

Spořič Obrazovky Relaxační scéna
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jaký je váš oblíbený způsob relaxace? V této animaci se objeví dva lidé, opalování, ležící na dvou pláži terase s nápojem. Relax sledovat západ slunce a poslouchat vlny tříštící se na nohy. Někdy je nejlepší způsob, jak si speciální moment, je nedělat vůbec nic, mlčet a jen těšit. Židle jsou orientovány směrem slunce začíná schovávat za obzorem. Tito lidé chtějí využít poslední paprsky odpoledního slunce. Můžete si dát tento spořič obrazovky na monitoru počítače a užijte si relaxační dovolenou na pláži při západu slunce.

Mnoho lidí dává přednost strávit svou dovolenou v klidném pláži žádný hluk, žádné znečištění a daleko od civilizace. Tento spořič obrazovky nám ukazuje dva lidé sledovat západ slunce na pláži ležící na dvou houpací sítě. Voda je klidná a sluneční paprsky osvětlují celou oblohu. Nedotčené pláže, jsou ty, které mají malou nebo žádnou cestovní ruch, a tak mnoho lidí mají rádi přírodu. Relaxační obraz pláži při západu slunce.. Stáhněte si spořič obrazovky Relaxační scéna kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 40 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 10:03:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Relaxační scéna z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 420 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 40 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 880 hlasů
Top číslo 278
STAŽENÍ
Staženo 8265 krát

Animovaný spořič na pláži scéně. Vidíme zadní straně žena v růžové bikiny a druh malajského oděvu za velmi barevný deštník. V moři jsou člunů a plachetnic. Když je to teplé, není lepší místo, než je pláž, pro relaxační a osvěžující dovolenou.

7
7 z 10 - 51433 hlasů
Top číslo 7
STAŽENÍ
Staženo 298544 krát

Velkolepé animace pár milenců, díval se na měsíc na krásné hvězdnaté noci. V klidném místě, daleko od města, jsem nyní podívanou měsíčné noci. V tomto pohyblivého obrazu vidíme pár v lásce sedí na lavičce hledá romanticky mořské hvězdy a bílý měsíc. Moře je klidné, můžeme vidět, jak se vlny jsou nápadní měsíčním světle. V pozadí stojí velký bílý měsíc v úplňku svítí. Užijte si lásku s tímto měsícem a relaxovat při pohledu tento noční krajinu a klidné moře.