Velký bariérový útes

Spořiče obrazovky krajina : Velký bariérový útes

Spořiče obrazovky Velký bariérový útes

Animovaný spořič obrazovky Velký bariérový útes

Spořič Obrazovky Velký bariérový útes
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velký bariérový útes Austrálie je přírodní útvar, který zabírá část východního pobřeží Austrálie. Je to bariéra tvořená kostry korálů, které byly uloženy v průběhu tisíce let. Australský Velký bariérový útes je největší korálový útes na světě. Měří 2600 kilometrů. Velká část útesu je chráněn turistického využití Velký bariérový útes Marine Park. Velký bariérový útes byla vyhlášena světového dědictví UNESCO v roce 1981. Jedná se o oblíbenou destinací pro potápěče z velké rozmanitosti mořského života lze pozorovat. Je největší korálový útes systém na světě.

Velký bariérový útes je jedním z hlavních turistických destinací v Austrálii. Je to cíl pro cestující zájem o mořského života a lidí, kteří praktikují potápění. Města Cairns a Townsville jsou hlavní body přístupu lodí k návštěvě korálů. Bariéra je tvořena miliony korálové kostry, které byly uloženy, aby se stal ostrovy moře a podmořské útesů. To má jeden z nejvyšších množství korálů a ryb na celém světě. Útes se nachází v Korálovém moři, u pobřeží Queensland, Austrálie.. Stáhněte si spořič obrazovky Velký bariérový útes kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 12 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-07 12:09:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Velký bariérový útes z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 70 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 12 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1768 hlasů
Top číslo 98
STAŽENÍ
Staženo 18538 krát

Les, její vegetace, jeho řek, potoků, rybníků a jezer ... čisté modré nebe a životní prostředí očistit tvoje plíce na procházce v parku, zatímco rostliny kvetou a probudit k prameni, a zvířata pozměnenéstanice, spusťte šťastný pole. V tomto pohyblivého obrazu vidíme v klidné zelené údolí s silnici. K dispozici je řada králíků jíst trávu a květy. Při nebi, letí hejno migrujících kachen. Na konci údolí vidíme, jak se sluneční paprsky osvětlují krajinu.

9
9 z 10 - 853 hlasů
Top číslo 232
STAŽENÍ
Staženo 8960 krát

V tmavé noci, úplňku vyniká díky své svítivosti. Je světla do tvaru o sova, sedící na stromu, který je připraven k lovu jeho preys. Měsíc je silným symbolem, ale představuje temnou stranu a neviditelným aspektem přírody. Celý měsíc znamená úplnost, plnost, sílu a duchovní moci. Tichou mírové očima.