Velký bariérový útes

Spořiče obrazovky krajina : Velký bariérový útes

Spořiče obrazovky Velký bariérový útes

Animovaný spořič obrazovky Velký bariérový útes

Spořič Obrazovky Velký bariérový útes
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velký bariérový útes Austrálie je přírodní útvar, který zabírá část východního pobřeží Austrálie. Je to bariéra tvořená kostry korálů, které byly uloženy v průběhu tisíce let. Australský Velký bariérový útes je největší korálový útes na světě. Měří 2600 kilometrů. Velká část útesu je chráněn turistického využití Velký bariérový útes Marine Park. Velký bariérový útes byla vyhlášena světového dědictví UNESCO v roce 1981. Jedná se o oblíbenou destinací pro potápěče z velké rozmanitosti mořského života lze pozorovat. Je největší korálový útes systém na světě.

Velký bariérový útes je jedním z hlavních turistických destinací v Austrálii. Je to cíl pro cestující zájem o mořského života a lidí, kteří praktikují potápění. Města Cairns a Townsville jsou hlavní body přístupu lodí k návštěvě korálů. Bariéra je tvořena miliony korálové kostry, které byly uloženy, aby se stal ostrovy moře a podmořské útesů. To má jeden z nejvyšších množství korálů a ryb na celém světě. Útes se nachází v Korálovém moři, u pobřeží Queensland, Austrálie.. Stáhněte si spořič obrazovky Velký bariérový útes kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-07 12:09:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Velký bariérový útes z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 70 hlasů
Top číslo 902
STAŽENÍ
Staženo 2675 krát

Spořič obrazovky z západu slunce uprostřed moře, s různými barvami, když zapadne slunce odráží v klidné moře. Užijte si relaxační západ slunce na obrazovce vašeho počítače s touto zdarma spořič obrazovky. Jedním z nejlepších míst, kde si můžete lépe vychutnat západ slunce je na břehu moře. Vidíte to animace obsahuje celou řadu různých barev, které jsou způsobeny, když slunce zapadá za obzor. Moře je klidné, a tam je, ale mírný příboj. Voda odráží sluneční světlo jako velké zrcadlo.

7
7 z 10 - 42888 hlasů
Top číslo 9
STAŽENÍ
Staženo 248405 krát

Podzimní barvy mořené přírodní krajiny tohoto animovaný spořič obrazovky, ve kterém vidíme horu, s silnici a na farmě, když opadá listí ze stromů. Převládá červená okrová listy, které koberec lesa, žluté keřů a ostatních rostlin a pomerančovou taveného kolekce krajiny, které zdobí váš počítač, pokud si stáhnete tento spořič obrazovky. Modrá obloha se poškodí chladné počasí přijde.