Velký bariérový útes

Spořiče obrazovky krajina : Velký bariérový útes

Spořiče obrazovky Velký bariérový útes

Animovaný spořič obrazovky Velký bariérový útes

Spořič Obrazovky Velký bariérový útes
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velký bariérový útes Austrálie je přírodní útvar, který zabírá část východního pobřeží Austrálie. Je to bariéra tvořená kostry korálů, které byly uloženy v průběhu tisíce let. Australský Velký bariérový útes je největší korálový útes na světě. Měří 2600 kilometrů. Velká část útesu je chráněn turistického využití Velký bariérový útes Marine Park. Velký bariérový útes byla vyhlášena světového dědictví UNESCO v roce 1981. Jedná se o oblíbenou destinací pro potápěče z velké rozmanitosti mořského života lze pozorovat. Je největší korálový útes systém na světě.

Velký bariérový útes je jedním z hlavních turistických destinací v Austrálii. Je to cíl pro cestující zájem o mořského života a lidí, kteří praktikují potápění. Města Cairns a Townsville jsou hlavní body přístupu lodí k návštěvě korálů. Bariéra je tvořena miliony korálové kostry, které byly uloženy, aby se stal ostrovy moře a podmořské útesů. To má jeden z nejvyšších množství korálů a ryb na celém světě. Útes se nachází v Korálovém moři, u pobřeží Queensland, Austrálie.. Stáhněte si spořič obrazovky Velký bariérový útes kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-07 12:09:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Velký bariérový útes z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 3294 hlasů
Top číslo 135
STAŽENÍ
Staženo 15034 krát

V tomto prostředí můžeme vidět, co se děje pod hladinou moře, aniž bychom si všímat. Na dně oceánu vidíme velryba koupání v hlubokém moři, zatímco na povrchu rybářské lodi plachty. Na obzoru vidíme některé skalnaté hory a zamračená obloha. Vzhledem k tomu, oceán je tyrkysové vody a bílý písek, obraz vidíme jako velryba plave volně v moři. Rybáři si neuvědomil, že se pod nimi je modrá velryba. Pokud máte rádi na oceán si můžete stáhnout tento krásný scenérií.

6
6 z 10 - 880 hlasů
Top číslo 278
STAŽENÍ
Staženo 8391 krát

Animovaný spořič na pláži scéně. Vidíme zadní straně žena v růžové bikiny a druh malajského oděvu za velmi barevný deštník. V moři jsou člunů a plachetnic. Když je to teplé, není lepší místo, než je pláž, pro relaxační a osvěžující dovolenou.