Západ slunce na moři

Spořiče obrazovky krajina : západ slunce na moři

Spořiče obrazovky západ slunce na moři

Animovaný spořič obrazovky západ slunce na moři

Spořič Obrazovky Západ slunce na moři
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z západu slunce uprostřed moře, s různými barvami, když zapadne slunce odráží v klidné moře. Užijte si relaxační západ slunce na obrazovce vašeho počítače s touto zdarma spořič obrazovky. Jedním z nejlepších míst, kde si můžete lépe vychutnat západ slunce je na břehu moře. Vidíte to animace obsahuje celou řadu různých barev, které jsou způsobeny, když slunce zapadá za obzor. Moře je klidné, a tam je, ale mírný příboj. Voda odráží sluneční světlo jako velké zrcadlo.

Západy slunce jsou času, který má velkou krásu. Za soumraku, slunce zapadá za obzor a obloha je pokryta oranžové barvy. To je proto, že v posledních paprscích slunce, které patří do viditelné části spektra těchto barev. To vytváří krásnou scénu plnou pestrých barev a velmi klidné a relaxační atmosféru. Nyní si můžete vychutnat na obrazovce vašeho počítače zcela zdarma.. Stáhněte si spořič obrazovky Západ slunce na moři kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 30 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 11:03:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Západ slunce na moři z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 490 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 30 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 2490 hlasů
Top číslo 84
STAŽENÍ
Staženo 21894 krát

Animovaný spořič na izolovaný dům, viděl v noci. Sněžný krajiny. Vidíme dům pod sněhem, a čtyři sněhuláci. Budování sněhulák je zimní zábava pro děti v zemích a regionech, kde je tento prvek. Na sněhuláci v podobě usmívající se muže dát život, aby tento chladný krajiny.

6
6 z 10 - 59 hlasů
Top číslo 786
STAŽENÍ
Staženo 2715 krát

Jaký je váš oblíbený způsob relaxace? V této animaci se objeví dva lidé, opalování, ležící na dvou pláži terase s nápojem. Relax sledovat západ slunce a poslouchat vlny tříštící se na nohy. Někdy je nejlepší způsob, jak si speciální moment, je nedělat vůbec nic, mlčet a jen těšit. Židle jsou orientovány směrem slunce začíná schovávat za obzorem. Tito lidé chtějí využít poslední paprsky odpoledního slunce. Můžete si dát tento spořič obrazovky na monitoru počítače a užijte si relaxační dovolenou na pláži při západu slunce.