Západ slunce na moři

Spořiče obrazovky krajina : západ slunce na moři

Spořiče obrazovky západ slunce na moři

Animovaný spořič obrazovky západ slunce na moři

Spořič Obrazovky Západ slunce na moři
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z západu slunce uprostřed moře, s různými barvami, když zapadne slunce odráží v klidné moře. Užijte si relaxační západ slunce na obrazovce vašeho počítače s touto zdarma spořič obrazovky. Jedním z nejlepších míst, kde si můžete lépe vychutnat západ slunce je na břehu moře. Vidíte to animace obsahuje celou řadu různých barev, které jsou způsobeny, když slunce zapadá za obzor. Moře je klidné, a tam je, ale mírný příboj. Voda odráží sluneční světlo jako velké zrcadlo.

Západy slunce jsou času, který má velkou krásu. Za soumraku, slunce zapadá za obzor a obloha je pokryta oranžové barvy. To je proto, že v posledních paprscích slunce, které patří do viditelné části spektra těchto barev. To vytváří krásnou scénu plnou pestrých barev a velmi klidné a relaxační atmosféru. Nyní si můžete vychutnat na obrazovce vašeho počítače zcela zdarma.. Stáhněte si spořič obrazovky Západ slunce na moři kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Krajina, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Krajina Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 32 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 11:03:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Krajina. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Západ slunce na moři z Krajina ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 32 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1107
STAŽENÍ
Staženo 1899 krát

Stejně jako Grand Canyon? Tato zbraň může jít krajinu při západu slunce. Tato řeka se vyznačuje tím, jeho délka a jeho hory. Let nad řekou. Hory krajiny na plném slunci. Krajina s slunce svítí na obloze. Modrá řeka, která teče mezi horami. Jedná se o světově nejznámější kaňon.

5
5 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1702
STAŽENÍ
Staženo 1349 krát

Velký bariérový útes Austrálie je přírodní útvar, který zabírá část východního pobřeží Austrálie. Je to bariéra tvořená kostry korálů, které byly uloženy v průběhu tisíce let. Australský Velký bariérový útes je největší korálový útes na světě. Měří 2600 kilometrů. Velká část útesu je chráněn turistického využití Velký bariérový útes Marine Park. Velký bariérový útes byla vyhlášena světového dědictví UNESCO v roce 1981. Jedná se o oblíbenou destinací pro potápěče z velké rozmanitosti mořského života lze pozorovat. Je největší korálový útes systém na světě.