Homer tanec

Spořiče obrazovky kreslený film : Homer tanec

Spořiče obrazovky Homer tanec

Animovaný spořič obrazovky Homer tanec

Spořič Obrazovky Homer tanec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Homer, velký hrdina animovaného seriálu Simpsonovi, se objeví v této zábavné scény tančí se psem, Santa? S malým pomocníkem. Tyto znaky byly vytvořeny karikaturista Matt Groening a kapitoly v této sérii jsme strávili desítky let je vysílání, stává nejdelší běh série v historii televize. Pokud máte také rádi Simpsons, užijte si toto video na své Screen Protector.

Animovaný seriál Simpsonovi vypráví zážitky z každodenního života americké rodiny. Mnoho stereotypy a klišé? S americké společnosti jsou používány v řadě, a používá sarkastický jazyk, plné ironie a kritiky. Řetěz kde tato série byla původně vysílal FOX, ale v současné době vysílá na televizních stanicích po celém světě. To získal řadu ocenění, včetně 25 cen Emmy, 24 Annie Awards a jednu Peabody Award, mimo jiné ocenění. Je považován za jeden z nejlepších animovaných seriálů z dvacátého století.. Stáhněte si spořič obrazovky Homer tanec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 34 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-17 10:11:04, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Homer tanec z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 210 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 34 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 0
STAŽENÍ
Staženo 632 krát

Sanjay a Craig je kreslený seriál televizního kanálu Nickelodeon. Sanjay Patel je dobrodružný a bláznivý člověk, který rád dělá bláznivé věci a nevěří, že nic není nemožné. Craig je mluvící had a je odborníkem v přestrojení, vědět, jak se stát cokoliv. Oba přátelé jsou kolegové dobrodruzi v každé epizodě série animovaného televizi. Pouze Sanjay a přátelé slyší slova mluví hada .: Větší hrozbou je pan Noodman, obyvatel Sanjay, kdo má strach z hadů a je vždy připraven zjistit velké tajemství Craiga.

7
7 z 10 - 149 hlasů
Top číslo 815
STAŽENÍ
Staženo 2437 krát

Temari je románová postava ve vesmíru Naruto vytvořené Masaši Kišimoto. Má obrovský železný ventilátor s kterou manipuluje s větrem a který se používá velmi obratné. Ona je vynikající stratég. Spořič obrazovky na sbírku obrazů Temari, pro milovníky vesmíru Naruto.