Homer tanec

Spořiče obrazovky kreslený film : Homer tanec

Spořiče obrazovky Homer tanec

Animovaný spořič obrazovky Homer tanec

Spořič Obrazovky Homer tanec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Homer, velký hrdina animovaného seriálu Simpsonovi, se objeví v této zábavné scény tančí se psem, Santa? S malým pomocníkem. Tyto znaky byly vytvořeny karikaturista Matt Groening a kapitoly v této sérii jsme strávili desítky let je vysílání, stává nejdelší běh série v historii televize. Pokud máte také rádi Simpsons, užijte si toto video na své Screen Protector.

Animovaný seriál Simpsonovi vypráví zážitky z každodenního života americké rodiny. Mnoho stereotypy a klišé? S americké společnosti jsou používány v řadě, a používá sarkastický jazyk, plné ironie a kritiky. Řetěz kde tato série byla původně vysílal FOX, ale v současné době vysílá na televizních stanicích po celém světě. To získal řadu ocenění, včetně 25 cen Emmy, 24 Annie Awards a jednu Peabody Award, mimo jiné ocenění. Je považován za jeden z nejlepších animovaných seriálů z dvacátého století.. Stáhněte si spořič obrazovky Homer tanec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 30 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-17 10:11:04, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Homer tanec z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 196 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 30 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1264
STAŽENÍ
Staženo 1364 krát

Objevte nové Peanuts spořič obrazovky, kreslený seriál vytvořil Charles M. Schulz. To řekl dobrodružství Charlie Brown a jeho pes Snoopy. V spořič obrazovky, dva přátelé Charlie Brown a Snoopy sedí na dřevěném molu, pozoroval mraky na klidné letní večer. Pokud se vám líbil arašídy, můžete si jej s tímto spořič obrazovky, a sdílet je s ostatními v sociálních sítích.

9
9 z 10 - 191 hlasů
Top číslo 686
STAŽENÍ
Staženo 3098 krát

Fotogalerie z nejlepších scén z televizního seriálu Spongebob v kalhotách. Každý přechod vidíte je vyrobena z pozadí, a pak objekt. Vidíme obrazy Bikini dolní části s SpongeBob, různé výrazy Bob vedle loga série a některé z jeho přátel, jako je Patrik a Gary. Užijte si tento extravagantní moře stvoření a nechte se objeví na ploše SpongeBob znak. Chcete-li váš monitor, aby se stala městem Bikini Bottom a váš domov je ananas, můžete si stáhnout tyto vtipné obrázky.