Homer tanec

Spořiče obrazovky kreslený film : Homer tanec

Spořiče obrazovky Homer tanec

Animovaný spořič obrazovky Homer tanec

Spořič Obrazovky Homer tanec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Homer, velký hrdina animovaného seriálu Simpsonovi, se objeví v této zábavné scény tančí se psem, Santa? S malým pomocníkem. Tyto znaky byly vytvořeny karikaturista Matt Groening a kapitoly v této sérii jsme strávili desítky let je vysílání, stává nejdelší běh série v historii televize. Pokud máte také rádi Simpsons, užijte si toto video na své Screen Protector.

Animovaný seriál Simpsonovi vypráví zážitky z každodenního života americké rodiny. Mnoho stereotypy a klišé? S americké společnosti jsou používány v řadě, a používá sarkastický jazyk, plné ironie a kritiky. Řetěz kde tato série byla původně vysílal FOX, ale v současné době vysílá na televizních stanicích po celém světě. To získal řadu ocenění, včetně 25 cen Emmy, 24 Annie Awards a jednu Peabody Award, mimo jiné ocenění. Je považován za jeden z nejlepších animovaných seriálů z dvacátého století.. Stáhněte si spořič obrazovky Homer tanec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 32 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-17 10:11:04, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Homer tanec z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 203 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 32 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1535 hlasů
Top číslo 292
STAŽENÍ
Staženo 7771 krát

Sasuke Učiha je románová postava ve vesmíru Naruto vytvořen Masaši Kišimoto. Byl jedním ze tří členů týmu 7, spolu se Naruto Uzumaki a Sakura Haruna. Na začátku si myslí, že Naruto je idiot, ale nakonec se stane jeho nejlepším přítelem, ale i jeho soupeř. Spořič obrazovky na sbírku obrazů Sasuke Učiha, pro milovníky vesmíru Naruto.

7
7 z 10 - 159 hlasů
Top číslo 817
STAŽENÍ
Staženo 2593 krát

Shino je románová postava ve vesmíru Naruto vytvořené Masaši Kišimoto. On je jeden z členů týmu 8 a je fascinován hmyzem, tráví svůj volný čas zachytit a studovat hmyz a často se používá jako přirovnání při rozhovoru. Během bitvy, Shino směruje své chyby, na soupeře. Spořič obrazovky na sbírku obrazů Shino, pro milovníky vesmíru Naruto.