Jiraiya

Spořiče obrazovky kreslený film : Jiraiya

Spořiče obrazovky Jiraiya

Animovaný spořič obrazovky Jiraiya

Spořič Obrazovky Jiraiya
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

S touto zdarma spořič obrazovky vám prezentace některých vysoce kvalitních snímků Jiraiya, fiktivního charakteru manga a anime Naruto. Jeho jméno doslova znamená "mladý hrom", což je popis jeho osobnosti; on je vyhrazeno a objeví a zmizí z Konohy, jeden z pěti velkých ninja vesnic Naruto kdykoli. Pokud se vám líbí tento znak, nebo série Naruto Shippuden, pak musíte tento doplněk do vaší sbírky Naruto spořiče obrazovky. Tento skvělý ninja je jeden ze tří legendárních Sannin nebo ninjové, spolu s Orochimaru a staré Tsunade.

Naruto je pokračující japonské manga série napsal a ilustroval Masashi Kishimoto. Děj vypráví příběh Naruto Uzumaki, dospívající ninja, který neustále hledá uznání a sní, aby se stal Hokagem, ninja ve své vesnici, který je uznáván jako vůdce a nejsilnější ze všech. Jiraiya ropucha mudrc byl Naruto mentor, a přes něj naučit některé velmi cenné a mocné techniky, jako je Rasengan, svolat ropuchy nebo aktivovat Sage Mode, který mu dává velkou sílu.. Stáhněte si spořič obrazovky Jiraiya kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 107 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-10-25 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Jiraiya z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 924 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 107 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 40 hlasů
Top číslo 1063
STAŽENÍ
Staženo 1924 krát

Superhrdina obrazovky. Největší superhrdinů z komiksů Marvel a DC komici sešli k počítači pomocí této bezplatné spořiče obrazovky. Můžete dát dohromady Bouře a Rosomák, z X-Men a Americký Kapitán z Mstitelů, nebo Batman a Nadčlověk z Spravedlnost Ligy (JLA). Užijte si tento superhrdiny s touto zdarma spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 159 hlasů
Top číslo 817
STAŽENÍ
Staženo 2597 krát

Shino je románová postava ve vesmíru Naruto vytvořené Masaši Kišimoto. On je jeden z členů týmu 8 a je fascinován hmyzem, tráví svůj volný čas zachytit a studovat hmyz a často se používá jako přirovnání při rozhovoru. Během bitvy, Shino směruje své chyby, na soupeře. Spořič obrazovky na sbírku obrazů Shino, pro milovníky vesmíru Naruto.