Myšák Mickey

Spořiče obrazovky kreslený film : Myšák Mickey

Spořiče obrazovky Myšák Mickey

Animovaný spořič obrazovky Myšák Mickey

Spořič Obrazovky Myšák Mickey
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Transparentní spořič obrazovky myši Myšák Mickey, Disney znak nejznámější a milovaný. Je to ikona společnosti Disney a jeden z nejvíce uznávaných a milované postavy po celém světě. Obvykle se objeví vždy v doprovodu své přítelkyně Minnie Mouse, jeho psa Pluta a Goofy a Donald přátel. Obrázky Mickey oblečený jako středověký rytíř, vedení orchestru, sportu a líbání Minnie, mezi ostatními. Vychutnejte si kouzlo Disney s touto zdarma spořič obrazovky.

Myšák Mickey je kreslená postavička, která byla vytvořena v roce 1928 Walt Disney a Ub Iwerks The Walt Disney Studio. Tato černá myš nese červené šortky, velké žluté boty a bílé rukavičky. Znak se vyvinul, krátký první byly hloupé, ale pak byl představen zvuk, se synchronizovaným hudby a dialogů. Mickey hlas byl vytvořen a složil přímo Walt Disney, hlas byl jedním z nejdůležitějších rysů osobnosti myši.. Stáhněte si spořič obrazovky Myšák Mickey kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 48 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-04 15:04:39, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Myšák Mickey z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 784 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 48 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 93 hlasů
Top číslo 721
STAŽENÍ
Staženo 3001 krát

Naruto Uzumaki obrazovky. Naruto Shippuden je pokračující pokračování originálního anime Naruto a vztahuje se na Naruto manga z objemu dvacet osm na. Pokud se vám líbil sérii Naruto, v Naruto Shippuden se vám bude líbit s novými technikami, skvělé postavy vyvíjí a výkonnější dovedností.

7
7 z 10 - 1603 hlasů
Top číslo 223
STAŽENÍ
Staženo 9931 krát

Spořič obrazovky pro milovníky manga a anime Naruto série! Stáhněte si tento spořič obrazovky z Kakaši Hatake, románová postava v Naruto vesmíru vytvořené Masashi Kishimoto. Kakaši Hatake je jedním z ninjas příběhu Naruto, který vypráví o životě a dobrodružství ninja Naruto.