Orochimaru

Spořiče obrazovky kreslený film : Orochimaru

Spořiče obrazovky Orochimaru

Animovaný spořič obrazovky Orochimaru

Spořič Obrazovky Orochimaru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je zdarma slideshow některých z největších obrazů Orochimaru budete někdy najít. Orochimaru je postava z manga a anime Naruto. On je člověk, ale on mluví s ostrým, mírně ženský hlas v japonštině, aby mu více zlověstný tón. Tato postava má iluzorní techniky, které používá hady napadnout své protivníky. Pokud hledáte kolekci obrazů charakteru anime série Naruto, tady je pro vás. Byl jedním ze tří legendárních Sannin, se Jiraiya a Tsunade.

Orochimaru nesmrtelný je také známý jako bílý had Konoha, protože to se stává hada bojovat nějaké nepřátele. On dominuje tmavé a zakázané techniky, a nevadí, že porušuje pravidla přírody k dosažení svých cílů. On je manipulativní a přesvědčivý, a vždy bude obklopen ninji nabíjet malé úkoly pro své vlastní účely. To Sannin je zrádce Skryté Listové vesnice.. Stáhněte si spořič obrazovky Orochimaru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 167 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-10-25 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Orochimaru z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2317 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 167 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1634
STAŽENÍ
Staženo 976 krát

V tomto volném spořič obrazovky, můžete vidět anime hrdinku řidičský její motocykl v plné rychlosti přes dlouhým tunelem. Dívka v fialové kolo má 3D manga styl písma, stejně jako postavy v anime série. Pokud se vám líbí anime seriály jako Akira, Duch ve skořápce nebo jiné futuristické série, sdílet tento spořič obrazovky ve vašich sociálních sítích, aby si to se svými přáteli.

7
7 z 10 - 40 hlasů
Top číslo 1063
STAŽENÍ
Staženo 2336 krát

Superhrdina obrazovky. Největší superhrdinů z komiksů Marvel a DC komici sešli k počítači pomocí této bezplatné spořiče obrazovky. Můžete dát dohromady Bouře a Rosomák, z X-Men a Americký Kapitán z Mstitelů, nebo Batman a Nadčlověk z Spravedlnost Ligy (JLA). Užijte si tento superhrdiny s touto zdarma spořič obrazovky.