Orochimaru

Spořiče obrazovky kreslený film : Orochimaru

Spořiče obrazovky Orochimaru

Animovaný spořič obrazovky Orochimaru

Spořič Obrazovky Orochimaru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je zdarma slideshow některých z největších obrazů Orochimaru budete někdy najít. Orochimaru je postava z manga a anime Naruto. On je člověk, ale on mluví s ostrým, mírně ženský hlas v japonštině, aby mu více zlověstný tón. Tato postava má iluzorní techniky, které používá hady napadnout své protivníky. Pokud hledáte kolekci obrazů charakteru anime série Naruto, tady je pro vás. Byl jedním ze tří legendárních Sannin, se Jiraiya a Tsunade.

Orochimaru nesmrtelný je také známý jako bílý had Konoha, protože to se stává hada bojovat nějaké nepřátele. On dominuje tmavé a zakázané techniky, a nevadí, že porušuje pravidla přírody k dosažení svých cílů. On je manipulativní a přesvědčivý, a vždy bude obklopen ninji nabíjet malé úkoly pro své vlastní účely. To Sannin je zrádce Skryté Listové vesnice.. Stáhněte si spořič obrazovky Orochimaru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 148 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-10-25 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Orochimaru z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2317 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 148 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1779
STAŽENÍ
Staženo 1031 krát

Animovaný film založený na slavném filmu DreamWorks Animation s názvem Madagaskar. Tučňáci z Madagaskaru vypráví příběh čtyř statečných tučňáků, kapitán, Kowalski, Rico a soukromé vracejících se do akce a musí spojit své síly s tajnou organizací, severní vítr, který je veden vlkem zařadil a jeho týmu, Eva Mountain Procházky síly a Mecha. Jejím úkolem je zastavit zlé plány Dr. Octavius ​​slaném nálevu, zlé chobotnice, který se chce obrátit tučňáků v děsivých a zlé příšery o ďábelskými experimenty.

7
7 z 10 - 530 hlasů
Top číslo 555
STAŽENÍ
Staženo 4286 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o Hinata Hyuuga, ženská postava v manga a anime Naruto série. Hinata je členem týmu 8, který trpí nedostatkem sebedůvěry v celé sérii. To je to, co ji vyloučí z Hyuuga klanu, i když ona je nejstarší dcera. Bojuje těžké dokázat, je špatně na konci části I. Její charakter je poměrně plachý a může zdát velmi křehké, ale to Skouška udělá tvrdě tvrdého tréninku a vytrvalosti. Její schopnost je typické bílé oko, technika Hyuuga klanu.