Penguins z madagaskaru

Spořiče obrazovky kreslený film : penguins z madagaskaru

Spořiče obrazovky penguins z madagaskaru

Animovaný spořič obrazovky penguins z madagaskaru

Spořič Obrazovky Penguins z Madagaskaru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný film založený na slavném filmu DreamWorks Animation s názvem Madagaskar. Tučňáci z Madagaskaru vypráví příběh čtyř statečných tučňáků, kapitán, Kowalski, Rico a soukromé vracejících se do akce a musí spojit své síly s tajnou organizací, severní vítr, který je veden vlkem zařadil a jeho týmu, Eva Mountain Procházky síly a Mecha. Jejím úkolem je zastavit zlé plány Dr. Octavius ​​slaném nálevu, zlé chobotnice, který se chce obrátit tučňáků v děsivých a zlé příšery o ďábelskými experimenty.

Animovaného filmu tučňáci z Madagaskaru je třetí série Madagaskaru. Jeho rozpočet byl 132 milionů dolarů, a jeho sbírka 373.7 milionů dolarů. Což byl velký úspěch pro výrobce. Distribuce filmu předvedl 20th Century Fox. To je dětský animovaný komedie, která měla premiéru v roce 2014 ve Spojených státech mezi roky 2014 a 2015 ve světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Penguins z Madagaskaru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2016-01-14 23:01:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Penguins z Madagaskaru z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 341 hlasů
Top číslo 618
STAŽENÍ
Staženo 4135 krát

Tento spořič obrazovky je o prezentaci jedné z postav z anime a manga série Naruto. Kiba má dvě červené skvrny na tvářích a pochází z Konohagakure nebo Listové. Obrazy Kiba Inuzuku, který je vždy s Akamaru, jeho ninja psa a nejlepší přítel taky. Tento ninja je členem týmu 8. Kiba a Akamaru se vyvinuli v průběhu série, Kiba a postupně zvyšuje svou nabídku, aby být Chūnin, ninja senior. Někdy je impulzivní a nechat vládnout jeho divoké straně, ale brzy získá kontrolu. On patří k Inuzuka klanu, kde členové mají blízký vztah s vlky.

6
6 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 1264
STAŽENÍ
Staženo 1877 krát

Objevte nové Peanuts spořič obrazovky, kreslený seriál vytvořil Charles M. Schulz. To řekl dobrodružství Charlie Brown a jeho pes Snoopy. V spořič obrazovky, dva přátelé Charlie Brown a Snoopy sedí na dřevěném molu, pozoroval mraky na klidné letní večer. Pokud se vám líbil arašídy, můžete si jej s tímto spořič obrazovky, a sdílet je s ostatními v sociálních sítích.