Peppa pig

Spořiče obrazovky kreslený film : peppa pig

Spořiče obrazovky peppa pig

Animovaný spořič obrazovky peppa pig

Spořič Obrazovky Peppa Pig
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Peppa Pig je animovaný seriál pro děti. Série vypráví příběh prasete, Peppa Pig a její rodinou a přáteli. Všechny postavy mají názvy zvířat v angličtině a první písmeno jména, což je název zvířete zápasu. Peppa Pig Rebecca Králík, Danny pes, Suzy ovce, Emily Elephant. Téměř všechny epizody se konají v rámci rodinného domu, i když tam jsou scény, které jsou v zahraničí. Je to jeden z nejpopulárnějších dnes pro děti po celém světě série.

To je britský kreslený seriál, který se stal populární po celém světě. Je to jeden z nejvíce milovaný děti ze všech zemí dětských postav. Jednoduché příběhy, které pomáhají dětem pochopit svět skrze postavy zvířat, ale tvarovaná a lidského chování. Tyto epizody dávat lekce dětem příkladem a naučit je bezpečnostní otázky nebo vzdělání.. Stáhněte si spořič obrazovky Peppa Pig kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-22 11:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Peppa Pig z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 31 hlasů
Top číslo 1372
STAŽENÍ
Staženo 2178 krát

Homer, velký hrdina animovaného seriálu Simpsonovi, se objeví v této zábavné scény tančí se psem, Santa? S malým pomocníkem. Tyto znaky byly vytvořeny karikaturista Matt Groening a kapitoly v této sérii jsme strávili desítky let je vysílání, stává nejdelší běh série v historii televize. Pokud máte také rádi Simpsons, užijte si toto video na své Screen Protector.

6
6 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1264
STAŽENÍ
Staženo 1743 krát

Objevte nové Peanuts spořič obrazovky, kreslený seriál vytvořil Charles M. Schulz. To řekl dobrodružství Charlie Brown a jeho pes Snoopy. V spořič obrazovky, dva přátelé Charlie Brown a Snoopy sedí na dřevěném molu, pozoroval mraky na klidné letní večer. Pokud se vám líbil arašídy, můžete si jej s tímto spořič obrazovky, a sdílet je s ostatními v sociálních sítích.