Peppa pig

Spořiče obrazovky kreslený film : peppa pig

Spořiče obrazovky peppa pig

Animovaný spořič obrazovky peppa pig

Spořič Obrazovky Peppa Pig
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Peppa Pig je animovaný seriál pro děti. Série vypráví příběh prasete, Peppa Pig a její rodinou a přáteli. Všechny postavy mají názvy zvířat v angličtině a první písmeno jména, což je název zvířete zápasu. Peppa Pig Rebecca Králík, Danny pes, Suzy ovce, Emily Elephant. Téměř všechny epizody se konají v rámci rodinného domu, i když tam jsou scény, které jsou v zahraničí. Je to jeden z nejpopulárnějších dnes pro děti po celém světě série.

To je britský kreslený seriál, který se stal populární po celém světě. Je to jeden z nejvíce milovaný děti ze všech zemí dětských postav. Jednoduché příběhy, které pomáhají dětem pochopit svět skrze postavy zvířat, ale tvarovaná a lidského chování. Tyto epizody dávat lekce dětem příkladem a naučit je bezpečnostní otázky nebo vzdělání.. Stáhněte si spořič obrazovky Peppa Pig kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-22 11:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Peppa Pig z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 132 hlasů
Top číslo 756
STAŽENÍ
Staženo 3122 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o prezentaci některé z nejlepších obrazů Kankuro. On je druhotný charakter manga a anime série Naruto Shippuden. Kankuro má loutka s názvem Karasu, a narodil se v Sunagakure. Kankuro je druhou nejstarší ze tří sourozenců. Tento znak je velmi arogantní a velmi vychloubačný. Vždy oblečený v černém oblečení pro lepší schovat do stínu. Pokud si myslíte, sami fanoušek Naruto Shippuden, jsi příliš pomalý stáhnout tento spořič obrazovky!

8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1770
STAŽENÍ
Staženo 1242 krát

Cartoon série televizního kanálu Nickelodeon. Série následuje dobrodružství dvou kachen, Buhdeuce a SwaySway létání v raketovém dodávce dodávající chleby zákazníkům. Jsou deliverers zábavných chlebů, jako je chléb špaget. Righteous živé druhy dobrodružství. SwaySway je největší a řidič dodávky. Buhdeuce je malá kachna expert rozměry pánev. SwaySway v lásce s nohou Quackles s názvem Jenny.