Snoopy

Spořiče obrazovky kreslený film : Snoopy

Spořiče obrazovky Snoopy

Animovaný spořič obrazovky Snoopy

Spořič Obrazovky Snoopy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Je to jedna z hlavních postav z kresleného seriálu Peanuts. Tento transparentní spořič obrazovky se objeví Snoopy s přáteli, jako je Charlie Brown nebo Woodstock. Obrázek Snoopy psa malování červené srdce, běh, objímání Woodstock, objímání červené srdce a mluvit s přáteli. Tato fiktivní postava je beagle plemeno psa s bílým tělem a černé uši. Jedná se o velmi nápaditý pes, sní o různých příběhů a fantazie, zatímco ležel v jeho chovatelské stanice. Užijte si obrázky postav Arašídy komiksu.

Je to fiktivní postava a Charlie Brown psa. Snoopy začal jeho život v komiksu jako docela konvenční psa, ale nakonec se vyvinul do možná nejdynamičtější charakteru prodlužovacího kabelu. Snoopy debutoval 4. října 1950, dva dny po začátku pásu. To je pet pes Charlie Brown. Jeho nejlepší přítel je Woodstock pták. Tento znak má rád psát obrobený hrát golf a snění s otevřenýma očima. Žije v červeném dřevěném domě.. Stáhněte si spořič obrazovky Snoopy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 36 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-26 13:03:17, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Snoopy z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 735 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 36 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 42 hlasů
Top číslo 1385
STAŽENÍ
Staženo 1447 krát

Pokemon Spořič obrazovky, kompletní zdarma spořič obrazovky, kde uvidíte ty nejlepší legendární Pokémon. V této obrazovky se objeví Giratina a Reshiram a Zekrom a Groudona a Regigigas a Dialga a Deoxys obranu, Rayquaza a Heatran.

8
8 z 10 - 142 hlasů
Top číslo 740
STAŽENÍ
Staženo 2969 krát

Fotogalerie z Disney charakter Zvonilka, pohádky společník Petr Pan, který se stal ikonou Disney Magic. Tato víla je charakterizován tím, že nosí list zelené šaty, zelené boty s bílým střapcem a modrou mašlí na hlavě. Její vlasy jsou blond, má modré oči a dvě krásné křídla, které pomáhají jí létat. Díky pohádkové prachu, ona dělá lidi, zvířata a předměty, podívejte se. V těchto snímků, které můžete najít scény z Disney víly filmové série. Pokud se vám líbí tento Disney charakter, stáhněte si tyto obrázky do počítače.