Superman

Spořiče obrazovky kreslený film : Superman

Spořiče obrazovky Superman

Animovaný spořič obrazovky Superman

Spořič Obrazovky Superman
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z muže z oceli nebo Superman, největší superhrdina všech dob. Podle tajné identity Clark Kent, Superman žije mezi lidmi jako plachý reportér Metropolis Daily Planet. Že pracuje společně s reportérem Lois Lane, on padal v lásce, a skončil jako pár. Scény z velkého hrdiny všech dob. S touto zdarma spořič obrazovky můžete mít superhrdina Superman ve vašem počítači. Tento spořič obrazovky je transparentní spořič obrazovky, což znamená, že obrazy Superman slideshow, které tvoří spořič obrazovky nemají zázemí a uvidíte vaši pracovní plochu.

Clark Kent je mladý novinář pracující pro noviny ve velkém městě. Ale za touto fasádou vlastně celé komické knihy a superhrdiny filmy, Superman. Tento znak je známý jako muž z oceli, má spoustu síly a schopnosti. To má sílu, která odolává všechno. To má sílu schopnou ničit nic. Můžete letět s jeho velkým červeném kabátě. Narodil se na jiné planetě a je poslední člen svého druhu, protože jejich svět byl zničen přírodní jev. To je nejvíce populární komiksové postavy a mají specializované televizní seriály, karikatury a několik filmů. DC Comics, as je jedním z největších a nejúspěšnějších společností působících na trhu amerických komických knih.. Stáhněte si spořič obrazovky Superman kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 14 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-04 13:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Superman z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 126 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 14 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 978 hlasů
Top číslo 241
STAŽENÍ
Staženo 9072 krát

Screensaver z scény z kreslených. Dítě se obrovské modré oči a fluorescenční zelená stvoření s velkou nos jako bramboru, běží v celé šíleně podivné krajiny. Chlapec je přepravující psa, zelené i na zádech. Scéna z fantastické vesmíru na kreslených. Můžeme slyšet zvuk ze znaku kroky.

9
9 z 10 - 2312 hlasů
Top číslo 171
STAŽENÍ
Staženo 12852 krát

Obrázky převzaty z extraktů veselý 2001 3D animovaný film, Shrek. Shrek je zlobr, které není cítit velmi dobře a žije v bažině, který miluje. Hlavní znaky: Shrek, Oslík, princezna Fiona, Pane Farquaad, Tři malá prasátka / Pinocchio ... Scény z Shrek, Shrek s Fionou, Shrek s oslem, Pane Faquaard. To vám připomene z nejvtipnějších momentů této brilantní film.