Zvonilka

Spořiče obrazovky kreslený film : Zvonilka

Spořiče obrazovky Zvonilka

Animovaný spořič obrazovky Zvonilka

Spořič Obrazovky Zvonilka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Fotogalerie z Disney charakter Zvonilka, pohádky společník Petr Pan, který se stal ikonou Disney Magic. Tato víla je charakterizován tím, že nosí list zelené šaty, zelené boty s bílým střapcem a modrou mašlí na hlavě. Její vlasy jsou blond, má modré oči a dvě krásné křídla, které pomáhají jí létat. Díky pohádkové prachu, ona dělá lidi, zvířata a předměty, podívejte se. V těchto snímků, které můžete najít scény z Disney víly filmové série. Pokud se vám líbí tento Disney charakter, stáhněte si tyto obrázky do počítače.

Zvonilka je víla Disney románová postava. Každý ji zná jako jednu z hlavních postav z Disney filmu Petr Pan. To byl také propagován hvězda Disney víly povolení. V této animaci vidíme ji obklopená květinami, rostlinami, stromy a zvířata. Miluje žít obklopen přírodou. To se vyznačuje velmi malou blondýnka. Má kouzelnou hůlkou s víla prachu. Užijte si nejpopulárnější Disney víla.. Stáhněte si spořič obrazovky Zvonilka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Kreslený Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Kreslený Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 49 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-04 17:04:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Kreslený Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zvonilka z Kreslený Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 1001 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 49 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 72 hlasů
Top číslo 726
STAŽENÍ
Staženo 3368 krát

Nejznámější kočička přijde k počítači s barevné Hello Kitty spořič obrazovky. Filmová galerie kotě Hello Kitty, kde najdete chůzi její malý pudl, oblečený jako anděl s křídly a četl knihu mimo jiné. Tato kreslená postavička je jedním z nejpopulárnějších a milující světa. Kitty je charakterizován bílé kotě, které má velkou hlavu s lukem, žlutý nos, kulatýma očima a černými vousy. Ozdobte svůj monitor s těmito roztomilé obrazy nejslavnějšího kočka na světě.

7
7 z 10 - 50 hlasů
Top číslo 1073
STAŽENÍ
Staženo 2013 krát

Spořič obrazovky z filmu Toy Story Disney. To je transparentní obrazovky opravdu ukázat, kde protagonisté filmu. Woody, Buzz Lightyear, Mr. Potato Head, nebo spolu s milovaným zelených tři očima cizinců. Stáhněte si tento spořič obrazovky, pokud se vám líbil film Toy Story a pak si můžete pamatovat tento film.