Hejno Abraham

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Hejno Abraham

Spořiče obrazovky Hejno Abraham

Animovaný spořič obrazovky Hejno Abraham

Spořič Obrazovky Hejno Abraham
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky uvidíte Abrahama s jeho stádem ovcí. Abraham je biblická postava, ale také jeden z prvních patriarchů Izraele a arabských lidí židovského náboženství, křesťanské a islámské. s tímto spořič obrazovky můžete mít svůj počítač přechod Abrahama a jeho hejna. Jedná se o základní náboženská osobnost v židovské, křesťanské a islámské náboženství, první z patriarchů Izraele a arabských lidí.

Obrazovky Abrahamovi, stáda ovcí Abrahama na jeho cestě.Náboženské screensaver Abraham pastýř s jeho ovce. Abraham byl vůdce starých Židům. Vybrán Bohem, aby byl zdroj města, který by byl jejich Bůh, a by dal do zaslíbené země. Jeho příběh je vyprávěn v knize Genesis. Nejtěžší test, který byl konfrontován se museli obětovat vlastního syna, který prosil Boha, ale nechte ho, aby viděl, že v případě, že se chystá splnit. Obětování Izáka je jedním z nejdůležitějších časů Bible a historie charakteru.. Stáhněte si spořič obrazovky Hejno Abraham kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-26 09:11:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hejno Abraham z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 238 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1298
STAŽENÍ
Staženo 1445 krát

V tento spořič obrazovky na řecké mytologie je vidět, jak Atlas, silný řecký Titan, procházky se světem na ramenou. Také známý jako Atlante, a vzhledem k této mytologické postavy, které mapy a mapy se nazývají knihy Atlas. Podle legendy, Atlas byl kdo vedl Titanomachy, což je název pro války Titánů proti bohů Olympu. Po jeho porážce, Zeus odsoudil Atlas nést tíhu světa (GEA). Tady je chůze se Zemí za sebou.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1239
STAŽENÍ
Staženo 1601 krát

V tomto videoklipu můžeme vidět průvod Svatého týdne. V této době se připomněli utrpení, smrti a vzkříšení Ježíše Krista. Tento křesťanský festival má trvat týden, ve kterém nastat různé události. Tento konkrétní scéna je průvod ve městě Segovia, ze Španělska, kde se Velikonoce je velmi důležitá data a mnoho turistů hrnou vidět průvody. Můžete také vidět s názvem Nazarenes nebo kajícníky, kteří jsou na sobě kuželovité kryty s barvami svého křesťanského bratrství a sesterství.