Hejno Abraham

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Hejno Abraham

Spořiče obrazovky Hejno Abraham

Animovaný spořič obrazovky Hejno Abraham

Spořič Obrazovky Hejno Abraham
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky uvidíte Abrahama s jeho stádem ovcí. Abraham je biblická postava, ale také jeden z prvních patriarchů Izraele a arabských lidí židovského náboženství, křesťanské a islámské. s tímto spořič obrazovky můžete mít svůj počítač přechod Abrahama a jeho hejna. Jedná se o základní náboženská osobnost v židovské, křesťanské a islámské náboženství, první z patriarchů Izraele a arabských lidí.

Obrazovky Abrahamovi, stáda ovcí Abrahama na jeho cestě.Náboženské screensaver Abraham pastýř s jeho ovce. Abraham byl vůdce starých Židům. Vybrán Bohem, aby byl zdroj města, který by byl jejich Bůh, a by dal do zaslíbené země. Jeho příběh je vyprávěn v knize Genesis. Nejtěžší test, který byl konfrontován se museli obětovat vlastního syna, který prosil Boha, ale nechte ho, aby viděl, že v případě, že se chystá splnit. Obětování Izáka je jedním z nejdůležitějších časů Bible a historie charakteru.. Stáhněte si spořič obrazovky Hejno Abraham kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-26 09:11:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hejno Abraham z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 238 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 846 hlasů
Top číslo 195
STAŽENÍ
Staženo 11667 krát

Animovaný spořič na zlatou ikonou Buddha, obklopen svíčkami. Velmi slavnostní a mystickou atmosférou v chrámu věnované buddhistické náboženství. Buddha se rozumí osoba, kteří v podstatě dosáhla duchovního probuzení a dosáhl stavu dokonalého osvícení. To probuzení poskytuje úplný klid a štěstí bez utrpení. Tento obrázek vytváří pocit klidu a míru. Zvuk gongs doprovází tento obrázek.

9
9 z 10 - 3914 hlasů
Top číslo 75
STAŽENÍ
Staženo 24956 krát

Náboženský obraz zjevení Krista v nebi, ukřižován s bílou holubicí Ducha svatého s olivovou ratolest. Je obklopen bílými mraky a doprovází bílá holubice s olivovou ratolestí v zobáku. Bílá holubice je symbolem míru a čistoty v západních společnostech. V křesťanském náboženství Kristus vystoupil do nebe po jeho ukřižování a vzkříšení o Velikonocích. Tento obrázek je doprovázen čestným hudby.