Hejno Abraham

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Hejno Abraham

Spořiče obrazovky Hejno Abraham

Animovaný spořič obrazovky Hejno Abraham

Spořič Obrazovky Hejno Abraham
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky uvidíte Abrahama s jeho stádem ovcí. Abraham je biblická postava, ale také jeden z prvních patriarchů Izraele a arabských lidí židovského náboženství, křesťanské a islámské. s tímto spořič obrazovky můžete mít svůj počítač přechod Abrahama a jeho hejna. Jedná se o základní náboženská osobnost v židovské, křesťanské a islámské náboženství, první z patriarchů Izraele a arabských lidí.

Obrazovky Abrahamovi, stáda ovcí Abrahama na jeho cestě.Náboženské screensaver Abraham pastýř s jeho ovce. Abraham byl vůdce starých Židům. Vybrán Bohem, aby byl zdroj města, který by byl jejich Bůh, a by dal do zaslíbené země. Jeho příběh je vyprávěn v knize Genesis. Nejtěžší test, který byl konfrontován se museli obětovat vlastního syna, který prosil Boha, ale nechte ho, aby viděl, že v případě, že se chystá splnit. Obětování Izáka je jedním z nejdůležitějších časů Bible a historie charakteru.. Stáhněte si spořič obrazovky Hejno Abraham kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-26 09:11:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hejno Abraham z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 238 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 28 hlasů
Top číslo 632
STAŽENÍ
Staženo 3449 krát

Co jsou Velikonoce pro vás? Pro některé lidi je to křesťanský svátek. S některými jinými lidmi, je to židovská. Jediné, co všichni mají společné, jsou ornamenty a speciálně sladkosti. Pastel peeps, sladké, sladové vejce, a další! Dostat se do vánoční atmosféra! Vše, co potřebujete nyní je tento slavnostní spořič obrazovky! Tato bezplatná spořič obrazovky je vlastně prezentace některých z nejlepších velikonoční obrázky najdete! Stáhněte si ji a pokud se ti to líbí, sdílejte ji se svými přáteli na nejlepších sociálních sítí, aby mohli vidět, co jste si stáhli!

6
6 z 10 - 2396 hlasů
Top číslo 138
STAŽENÍ
Staženo 15050 krát

Fotogalerie z náboženského umění, ve kterém můžeme vidět různé scény narození Ježíše Krista, zvěstování, narození a zbožňování. Umělecké reprezentace témata týkající se narození Ježíše v Betlémě 25. prosince. Dítě do jeslí, kde se narodil Ježíš, s Marií, jeho matkou, jeho otec Josef, Mágů. Různé časy od Panny Marie obdržel Zvěstování, Narození Páně, adorace k mágů a pastýře.