Božská energie

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : božská energie

Spořiče obrazovky božská energie

Animovaný spořič obrazovky božská energie

Spořič Obrazovky Božská energie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto animovaný spořič obrazovky, duchovní světlo udělali malé ohnivé koule vidět jiskry světla a tepla a rozzáří váš pokoj. Těsně pod ní jsou dvě ruce, které se dotýkají konečky prstů, jako kdyby někdo spojil s jedním dalším generování duchovně božské energie. Boží kontakt, jako když Bůh stvořil člověka v Sixtinské kapli, které se dotýkají konečky prstů, který má tolik síly.

Scéna s mnoha náboženských poplatku, ve kterém prst Boží dotknout těch, lidské bytosti a duchovní světelné toky. Čistá božské energie vycházející z rukou Božích. Stvoření člověka, a když Bůh dá jiskru života lidských bytostí vytvořit Adama, prvního člověka. Jiskry světla a energie vyzařující z konečků prstů při kontaktu. Vidíme dvě ruce s prsty, které se dotýkají. Na barvu pozadí vidíme světlo vyzařující do všech směrů, jako jsou malé kuličky s barvou.. Stáhněte si spořič obrazovky Božská energie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-03 12:10:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Božská energie z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 70 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 273 hlasů
Top číslo 519
STAŽENÍ
Staženo 4414 krát

Velký plně barevný vitráže v kostele odhaluje ducha anděla, který přichází, aby teplo na dívku, která se modlí v kostele. Zvuky a hudba se budete relaxovat sledování obrazy andělé v nebi, pozoroval město, odpočívá na vrcholu duhy, která zprostředkuje mír. Sekvence související s anděly na zemi i na nebi scén, počínaje tímto anděl Boží, k vám přijde v kostele oknem s výjevy z Bible.

7
7 z 10 - 21 hlasů
Top číslo 959
STAŽENÍ
Staženo 2047 krát

S novým papežem Františka, katolická církev je v štěstí, po jmenování kardinála Jorge Mario Bergoglio jako Papez Františka I. s touto zdarma spořič obrazovky uvidíte Papež František mává z balkonu v den svého zvolení papežem v konkláve od roku 2013, přičemž pro považuje reformní kandidát schopný vést církev.