Božská energie

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : božská energie

Spořiče obrazovky božská energie

Animovaný spořič obrazovky božská energie

Spořič Obrazovky Božská energie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto animovaný spořič obrazovky, duchovní světlo udělali malé ohnivé koule vidět jiskry světla a tepla a rozzáří váš pokoj. Těsně pod ní jsou dvě ruce, které se dotýkají konečky prstů, jako kdyby někdo spojil s jedním dalším generování duchovně božské energie. Boží kontakt, jako když Bůh stvořil člověka v Sixtinské kapli, které se dotýkají konečky prstů, který má tolik síly.

Scéna s mnoha náboženských poplatku, ve kterém prst Boží dotknout těch, lidské bytosti a duchovní světelné toky. Čistá božské energie vycházející z rukou Božích. Stvoření člověka, a když Bůh dá jiskru života lidských bytostí vytvořit Adama, prvního člověka. Jiskry světla a energie vyzařující z konečků prstů při kontaktu. Vidíme dvě ruce s prsty, které se dotýkají. Na barvu pozadí vidíme světlo vyzařující do všech směrů, jako jsou malé kuličky s barvou.. Stáhněte si spořič obrazovky Božská energie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-03 12:10:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Božská energie z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 70 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1670
STAŽENÍ
Staženo 767 krát

Původ této ryby je spojeno s prvních křesťanů, kteří jej používají jako tajný symbol dát pouze sdělit ostatním křesťanům, že člověk byl také křesťan. Skládá se ze dvou prokládaných oblouky, které tvoří ve tvaru ryby. Ryba je úzce spojena s křesťanstvím od Pavla, rybář, jako zázrakem chlebů a ryb.

6
6 z 10 - 273 hlasů
Top číslo 519
STAŽENÍ
Staženo 4276 krát

Velký plně barevný vitráže v kostele odhaluje ducha anděla, který přichází, aby teplo na dívku, která se modlí v kostele. Zvuky a hudba se budete relaxovat sledování obrazy andělé v nebi, pozoroval město, odpočívá na vrcholu duhy, která zprostředkuje mír. Sekvence související s anděly na zemi i na nebi scén, počínaje tímto anděl Boží, k vám přijde v kostele oknem s výjevy z Bible.