Chanukija

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : chanukija

Spořiče obrazovky chanukija

Animovaný spořič obrazovky chanukija

Spořič Obrazovky Chanukija
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Svícen v tomto zdarma spořič obrazovky je jedním ze symbolů judaismu a svátek Chanuka, židovská svícen se sedmi až do devíti ruce. Svícen je devět rozvětvený svícen symbolizuje hořící keř, který Mojžíš viděl na hoře Sinaj (Kniha Exodus 25). S touto zdarma spořič obrazovky můžete mít svůj menora na počítači, s rozsvícenými svíčkami. Sdílet na sociálních sítích tento spořič obrazovky, aby se jiní přátelé mohou mít své vlastní chanukiah nebo menora.

Obrazovky svícen židovský symbol judaismu, symbolickou svíčku k Židům a jejich náboženských rituálech kromě svícnu. Tento svícen používá v oslavě Chanuka a má devět ramen. Tyto zbraně symbolizovat hořící keř, který Mojžíš viděl na hoře Sinaj. Čtyři ruce na každé straně představují osmidenní oslavu zázraku oleje. Centrum svíčka se používá na světlo všechny ostatní. První centrální svíčka svítí a pak to svítí všechny ostatní svíčky.. Stáhněte si spořič obrazovky Chanukija kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-15 12:11:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Chanukija z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3914 hlasů
Top číslo 75
STAŽENÍ
Staženo 25272 krát

Náboženský obraz zjevení Krista v nebi, ukřižován s bílou holubicí Ducha svatého s olivovou ratolest. Je obklopen bílými mraky a doprovází bílá holubice s olivovou ratolestí v zobáku. Bílá holubice je symbolem míru a čistoty v západních společnostech. V křesťanském náboženství Kristus vystoupil do nebe po jeho ukřižování a vzkříšení o Velikonocích. Tento obrázek je doprovázen čestným hudby.

7
7 z 10 - 1346 hlasů
Top číslo 210
STAŽENÍ
Staženo 11147 krát

Animovaný spořič obrazovky na dvě usmívající se málo anděly, sedící na obloze, obklopen šumivé hvězd a mraků. Radostnou obraz, vize ráje. Mají skoro a jeden s sebou nese kouzelná hůlka, druhé tyči. Spořič obrazovky na rozkošný a oslňující andělé v nebi.