Ichthys

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : ichthys

Spořiče obrazovky ichthys

Animovaný spořič obrazovky ichthys

Spořič Obrazovky ichthys
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Původ této ryby je spojeno s prvních křesťanů, kteří jej používají jako tajný symbol dát pouze sdělit ostatním křesťanům, že člověk byl také křesťan. Skládá se ze dvou prokládaných oblouky, které tvoří ve tvaru ryby. Ryba je úzce spojena s křesťanstvím od Pavla, rybář, jako zázrakem chlebů a ryb.

Ichtus nebo ichthys znamená ryby v Řekovi, že zkratka znamená, já esous Christos THeous hYios Soter, což znamená, že Ježíš Kristus, Syn Boží, Spasitel. Další výklad tohoto symbolu je, že když se předpokládá, že Ježíš se narodil 7. C. astrologické podmínky byly conjuntion Jupiter a Saturn v Rybách tam byla ryba, jako se používá symbol pro Ježíše. Další výklad je křest Ježíše v křtitelnice, což znamená, že ryby v bazénu nebo rybníku, spolu s podobenství o rybáři mužů, kteří byli apoštolové to, dává interpretovat rybu jako symbol štěstí, a proto křesťanství je viděn jako dobrá věc.. Stáhněte si spořič obrazovky ichthys kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-11 00:05:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky ichthys z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 1421 hlasů
Top číslo 213
STAŽENÍ
Staženo 11034 krát

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.

8
8 z 10 - 54 hlasů
Top číslo 780
STAŽENÍ
Staženo 3009 krát

Spořič obrazovky z Bible, tzv. Písmo svaté, je svaté knihy křesťanů, líčí dějiny světa a rozkazy katolické náboženství. Bible je soubor kanonických knih judaismu a křesťanství. Podle židovské a křesťanské náboženství, Bible vyjadřuje Boží slovo, příběh o stvoření vesmíru, života Ježíše, původ katolické církve a jeho přikázání. Bible je přeložena do 2454 jazyků, přičemž nejvíce přeložený text v historii.