Ichthys

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : ichthys

Spořiče obrazovky ichthys

Animovaný spořič obrazovky ichthys

Spořič Obrazovky ichthys
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Původ této ryby je spojeno s prvních křesťanů, kteří jej používají jako tajný symbol dát pouze sdělit ostatním křesťanům, že člověk byl také křesťan. Skládá se ze dvou prokládaných oblouky, které tvoří ve tvaru ryby. Ryba je úzce spojena s křesťanstvím od Pavla, rybář, jako zázrakem chlebů a ryb.

Ichtus nebo ichthys znamená ryby v Řekovi, že zkratka znamená, já esous Christos THeous hYios Soter, což znamená, že Ježíš Kristus, Syn Boží, Spasitel. Další výklad tohoto symbolu je, že když se předpokládá, že Ježíš se narodil 7. C. astrologické podmínky byly conjuntion Jupiter a Saturn v Rybách tam byla ryba, jako se používá symbol pro Ježíše. Další výklad je křest Ježíše v křtitelnice, což znamená, že ryby v bazénu nebo rybníku, spolu s podobenství o rybáři mužů, kteří byli apoštolové to, dává interpretovat rybu jako symbol štěstí, a proto křesťanství je viděn jako dobrá věc.. Stáhněte si spořič obrazovky ichthys kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-11 00:05:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky ichthys z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 981
STAŽENÍ
Staženo 2178 krát

V tomto animovaný spořič obrazovky, duchovní světlo udělali malé ohnivé koule vidět jiskry světla a tepla a rozzáří váš pokoj. Těsně pod ní jsou dvě ruce, které se dotýkají konečky prstů, jako kdyby někdo spojil s jedním dalším generování duchovně božské energie. Boží kontakt, jako když Bůh stvořil člověka v Sixtinské kapli, které se dotýkají konečky prstů, který má tolik síly.

7
7 z 10 - 555 hlasů
Top číslo 371
STAŽENÍ
Staženo 6433 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je animovaný prezentaci některých vysoce kvalitních fotografií z přírodních výhledem zdobené věty vytržené z Bible Svaté. Pro všechny ty, kteří jsou odrazováni nebo ztratili ve svém životě, tento spořič obrazovky má biblické verše, které budou podporovat nejvíce depresivní. Bez ohledu na to, co se stane, Bible má vždy hodně povzbudivé fráze pro tebe, a ty jsou všechny se nacházejí v idylické krajiny. Pokud máte pocit, dolů, zapněte si tento spořič obrazovky na. Pokud se vám líbí, sdílejte ji s tím, kdo si myslíte, že by ji mohly ocenit.