Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky Ježíš Kristus

Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus

Spořič Obrazovky Ježíš Kristus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.

Umělecké dílo, ve kterém vidíme Božího Syna, Ježíše Krista, jeden z nejvýznamnějších postav katolické náboženství. Umění s náboženskou a umělecké zázemí, ve kterém Syn Boží je ústřední postavou. Mezi obrazy obraz Ducha svatého se objeví jako bílá holubice, pták symbolizující mír a čistotu, sestupuje z nebe. Sbírka portrétů Ježíše. Gothic ikona tvář Ježíše z Nazareta. Fotografie obrazů a kreseb, v nichž vidíme postavu Ježíše v různých obdobích svého života.Bůh poslal na zem, aby zachránil lidstvo.. Stáhněte si spořič obrazovky Ježíš Kristus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 146 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 9933 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 146 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1298
STAŽENÍ
Staženo 1570 krát

V tento spořič obrazovky na řecké mytologie je vidět, jak Atlas, silný řecký Titan, procházky se světem na ramenou. Také známý jako Atlante, a vzhledem k této mytologické postavy, které mapy a mapy se nazývají knihy Atlas. Podle legendy, Atlas byl kdo vedl Titanomachy, což je název pro války Titánů proti bohů Olympu. Po jeho porážce, Zeus odsoudil Atlas nést tíhu světa (GEA). Tady je chůze se Zemí za sebou.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1383
STAŽENÍ
Staženo 1319 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky má japonský šintoismus mnicha, který se hraje na gong, bicí nástroje orientálního původu. Šintoismus je náboženství, které uctívá duchy přírody, od těch nejmenších věcí, jako jsou písma nebo větších řek, jako je Slunce. Jedná se o soubor činností, vyvinutý japonskou uctívat všechna božstva nebes a země. Je druhým největším náboženstvím v zemi podle počtu následovníků.