Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky Ježíš Kristus

Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus

Spořič Obrazovky Ježíš Kristus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.

Umělecké dílo, ve kterém vidíme Božího Syna, Ježíše Krista, jeden z nejvýznamnějších postav katolické náboženství. Umění s náboženskou a umělecké zázemí, ve kterém Syn Boží je ústřední postavou. Mezi obrazy obraz Ducha svatého se objeví jako bílá holubice, pták symbolizující mír a čistotu, sestupuje z nebe. Sbírka portrétů Ježíše. Gothic ikona tvář Ježíše z Nazareta. Fotografie obrazů a kreseb, v nichž vidíme postavu Ježíše v různých obdobích svého života.Bůh poslal na zem, aby zachránil lidstvo.. Stáhněte si spořič obrazovky Ježíš Kristus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 148 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 9947 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 148 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 2396 hlasů
Top číslo 138
STAŽENÍ
Staženo 15056 krát

Fotogalerie z náboženského umění, ve kterém můžeme vidět různé scény narození Ježíše Krista, zvěstování, narození a zbožňování. Umělecké reprezentace témata týkající se narození Ježíše v Betlémě 25. prosince. Dítě do jeslí, kde se narodil Ježíš, s Marií, jeho matkou, jeho otec Josef, Mágů. Různé časy od Panny Marie obdržel Zvěstování, Narození Páně, adorace k mágů a pastýře.

6
6 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1455
STAŽENÍ
Staženo 1671 krát

Tento katolický spořič obrazovky je určena pro každého, kdo hledají odpovědi, je spořič obrazovky o katolické církvi. V tomto volném spořič obrazovky, tam je rytina Panny Marie držení Ježíši, to vše s 3D efektem ve 3 rozměrech. Sdílet tuto katolickou spořič obrazovky ve svých sociálních sítí pro své přátele Objevit Bible. S touto zdarma spořič obrazovky se budete cítit blíže k Bohu, a budete vidět Ježíše a Panny pokaždé aktivovat spořič obrazovky.