Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky Ježíš Kristus

Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus

Spořič Obrazovky Ježíš Kristus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.

Umělecké dílo, ve kterém vidíme Božího Syna, Ježíše Krista, jeden z nejvýznamnějších postav katolické náboženství. Umění s náboženskou a umělecké zázemí, ve kterém Syn Boží je ústřední postavou. Mezi obrazy obraz Ducha svatého se objeví jako bílá holubice, pták symbolizující mír a čistotu, sestupuje z nebe. Sbírka portrétů Ježíše. Gothic ikona tvář Ježíše z Nazareta. Fotografie obrazů a kreseb, v nichž vidíme postavu Ježíše v různých obdobích svého života.Bůh poslal na zem, aby zachránil lidstvo.. Stáhněte si spořič obrazovky Ježíš Kristus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 144 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 9933 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 144 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 647 hlasů
Top číslo 317
STAŽENÍ
Staženo 7194 krát

Obrazovky obrazů a uměleckých děl, jejichž ústředním tématem k Panně Marii a Ježíška v jejích scénách. Panna Maria je matka Ježíše z Nazareta, Syna Božího. Pro katolických, pravoslavných, anglikánských a dalších východních křesťanských skupin jsou více používány pojmy "Blahoslavená Panna Maria", "Mary" a "Matka Boží". Sbírka náboženského umění. Umělecké reprezentace Madony s Ježíšem Kristem, jak to je také známé.

6
6 z 10 - 19 hlasů
Top číslo 872
STAŽENÍ
Staženo 2231 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je asi anděl sedící na obláčku, který je vysoko na obloze. Jediné, co můžete vidět v pozadí je jasně modrá, které tmavne, jak se díváte vyšší, se spoustou mraky v něm. Anděl, který sedí klidně na svém oblaku se také třese svá křídla s kroužkem na vrcholu své hlavy. Pokud jste někdy věřil, že máte anděla strážného, stáhněte si tento spořič obrazovky, takže můžete mít ho jako dárek, jak je to možné. Také, sdílet je s každým na sociálních sítích.