Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Ježíš Kristus

Spořiče obrazovky Ježíš Kristus

Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus

Spořič Obrazovky Ježíš Kristus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.

Umělecké dílo, ve kterém vidíme Božího Syna, Ježíše Krista, jeden z nejvýznamnějších postav katolické náboženství. Umění s náboženskou a umělecké zázemí, ve kterém Syn Boží je ústřední postavou. Mezi obrazy obraz Ducha svatého se objeví jako bílá holubice, pták symbolizující mír a čistotu, sestupuje z nebe. Sbírka portrétů Ježíše. Gothic ikona tvář Ježíše z Nazareta. Fotografie obrazů a kreseb, v nichž vidíme postavu Ježíše v různých obdobích svého života.Bůh poslal na zem, aby zachránil lidstvo.. Stáhněte si spořič obrazovky Ježíš Kristus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 147 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ježíš Kristus z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 9947 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 147 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 33 hlasů
Top číslo 876
STAŽENÍ
Staženo 2589 krát

V tomto volném spořič obrazovky máme křesťanský kříž. Můžete jasně vidět, že jeho odraz je tak jasné, že nemůžete říci, která barva je opravdu kříž. Pozadí je vyrobena z modré oblohy s slunce prolomení hodně mraků. Také, úhel kamery, ze kterého se díváte na scénáři se neustále otáčet, což je skvělý animovaný spořič obrazovky. Je to malá animace, ve které bílý kříž se změní v nebeských oblacích. Slabé světelné paprsky procházejí zatažené obloze, osvětlující tuto duchovní křesťanský symbol. Pokud se ti to líbilo, sdílet na sociálních sítích profilů a ať všichni vědí o tom!

6
6 z 10 - 647 hlasů
Top číslo 317
STAŽENÍ
Staženo 7554 krát

Obrazovky obrazů a uměleckých děl, jejichž ústředním tématem k Panně Marii a Ježíška v jejích scénách. Panna Maria je matka Ježíše z Nazareta, Syna Božího. Pro katolických, pravoslavných, anglikánských a dalších východních křesťanských skupin jsou více používány pojmy "Blahoslavená Panna Maria", "Mary" a "Matka Boží". Sbírka náboženského umění. Umělecké reprezentace Madony s Ježíšem Kristem, jak to je také známé.