Katedrála

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : katedrála

Spořiče obrazovky katedrála

Animovaný spořič obrazovky katedrála

Spořič Obrazovky Katedrála
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vstoupíte-li do katedrály, její hal a skladů, kteří okny a barevného skla. Tato 3D spořič obrazovky se objeví na vás ve velké katedrále, v chodbě osvětlené lampami ve stropech, a světlo přicházející přes obrovské okny po stranách nekonečné chodby. V pozadí můžete vidět světlo ven. Domov křesťanství jako velké budovy, můžete jít. Posvátná architektura počítače v domě pána.

Katedrála je křesťan náboženská budova, největší symbol religiozity biskupství. Hlavní kostel, kde předseda biskup sedí, proto jeho jméno. Velká okna a strohé kamenné stěny jsou charakteristické. V této animace jsme putovali po chodbách, ve kterém můžeme vidět okna na bocích s výraznou barevného skla, přes který vstupuje světlo. Stropy haly lampy jsou osvětleny svíček každých pár metrů. Střízlivý sakrální architektura. Románský nebo gotický pro jednu z nejvýznamnějších staveb architektury pro křesťanství.. Stáhněte si spořič obrazovky Katedrála kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Katedrála z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 555 hlasů
Top číslo 371
STAŽENÍ
Staženo 6433 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je animovaný prezentaci některých vysoce kvalitních fotografií z přírodních výhledem zdobené věty vytržené z Bible Svaté. Pro všechny ty, kteří jsou odrazováni nebo ztratili ve svém životě, tento spořič obrazovky má biblické verše, které budou podporovat nejvíce depresivní. Bez ohledu na to, co se stane, Bible má vždy hodně povzbudivé fráze pro tebe, a ty jsou všechny se nacházejí v idylické krajiny. Pokud máte pocit, dolů, zapněte si tento spořič obrazovky na. Pokud se vám líbí, sdílejte ji s tím, kdo si myslíte, že by ji mohly ocenit.

9
9 z 10 - 1419 hlasů
Top číslo 213
STAŽENÍ
Staženo 10869 krát

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.