Katedrála

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : katedrála

Spořiče obrazovky katedrála

Animovaný spořič obrazovky katedrála

Spořič Obrazovky Katedrála
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vstoupíte-li do katedrály, její hal a skladů, kteří okny a barevného skla. Tato 3D spořič obrazovky se objeví na vás ve velké katedrále, v chodbě osvětlené lampami ve stropech, a světlo přicházející přes obrovské okny po stranách nekonečné chodby. V pozadí můžete vidět světlo ven. Domov křesťanství jako velké budovy, můžete jít. Posvátná architektura počítače v domě pána.

Katedrála je křesťan náboženská budova, největší symbol religiozity biskupství. Hlavní kostel, kde předseda biskup sedí, proto jeho jméno. Velká okna a strohé kamenné stěny jsou charakteristické. V této animace jsme putovali po chodbách, ve kterém můžeme vidět okna na bocích s výraznou barevného skla, přes který vstupuje světlo. Stropy haly lampy jsou osvětleny svíček každých pár metrů. Střízlivý sakrální architektura. Románský nebo gotický pro jednu z nejvýznamnějších staveb architektury pro křesťanství.. Stáhněte si spořič obrazovky Katedrála kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Katedrála z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1298
STAŽENÍ
Staženo 1445 krát

V tento spořič obrazovky na řecké mytologie je vidět, jak Atlas, silný řecký Titan, procházky se světem na ramenou. Také známý jako Atlante, a vzhledem k této mytologické postavy, které mapy a mapy se nazývají knihy Atlas. Podle legendy, Atlas byl kdo vedl Titanomachy, což je název pro války Titánů proti bohů Olympu. Po jeho porážce, Zeus odsoudil Atlas nést tíhu světa (GEA). Tady je chůze se Zemí za sebou.

9
9 z 10 - 3913 hlasů
Top číslo 75
STAŽENÍ
Staženo 24818 krát

Náboženský obraz zjevení Krista v nebi, ukřižován s bílou holubicí Ducha svatého s olivovou ratolest. Je obklopen bílými mraky a doprovází bílá holubice s olivovou ratolestí v zobáku. Bílá holubice je symbolem míru a čistoty v západních společnostech. V křesťanském náboženství Kristus vystoupil do nebe po jeho ukřižování a vzkříšení o Velikonocích. Tento obrázek je doprovázen čestným hudby.