Katedrála

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : katedrála

Spořiče obrazovky katedrála

Animovaný spořič obrazovky katedrála

Spořič Obrazovky Katedrála
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vstoupíte-li do katedrály, její hal a skladů, kteří okny a barevného skla. Tato 3D spořič obrazovky se objeví na vás ve velké katedrále, v chodbě osvětlené lampami ve stropech, a světlo přicházející přes obrovské okny po stranách nekonečné chodby. V pozadí můžete vidět světlo ven. Domov křesťanství jako velké budovy, můžete jít. Posvátná architektura počítače v domě pána.

Katedrála je křesťan náboženská budova, největší symbol religiozity biskupství. Hlavní kostel, kde předseda biskup sedí, proto jeho jméno. Velká okna a strohé kamenné stěny jsou charakteristické. V této animace jsme putovali po chodbách, ve kterém můžeme vidět okna na bocích s výraznou barevného skla, přes který vstupuje světlo. Stropy haly lampy jsou osvětleny svíček každých pár metrů. Střízlivý sakrální architektura. Románský nebo gotický pro jednu z nejvýznamnějších staveb architektury pro křesťanství.. Stáhněte si spořič obrazovky Katedrála kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Katedrála z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 854 hlasů
Top číslo 267
STAŽENÍ
Staženo 8723 krát

Tento spořič obrazovky je vyroben z prezentace některých obrazů o vysoké kvalitě přírodních scénářů s vět z Bible o nich. Najít spokojenost a inspirace každý den s tímto uklidňující spořič obrazovky. Třeba připomenout, že Bůh je s vámi, jak se otáčí Jeho slovo na obrazovce spolu s oslnivým přírodní scenérie. Stáhněte si tento textů Bible se a zjistit, které jsou nejvíce uklidňující verše na svatá kniha. Tyto fragmenty Bible mohou být slova povzbuzení, že je někdo v nouzi na pohodlí. Také se zdají být velmi relaxační scény, jako moře, malé vodopády a nádherné přírodní scenérie.

8
8 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 1033
STAŽENÍ
Staženo 1977 krát

V tomto volném spořič obrazovky uvidíte Abrahama s jeho stádem ovcí. Abraham je biblická postava, ale také jeden z prvních patriarchů Izraele a arabských lidí židovského náboženství, křesťanské a islámské. s tímto spořič obrazovky můžete mít svůj počítač přechod Abrahama a jeho hejna. Jedná se o základní náboženská osobnost v židovské, křesťanské a islámské náboženství, první z patriarchů Izraele a arabských lidí.