Mnich šintoismus

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : mnich šintoismus

Spořiče obrazovky mnich šintoismus

Animovaný spořič obrazovky mnich šintoismus

Spořič Obrazovky Mnich šintoismus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky má japonský šintoismus mnicha, který se hraje na gong, bicí nástroje orientálního původu. Šintoismus je náboženství, které uctívá duchy přírody, od těch nejmenších věcí, jako jsou písma nebo větších řek, jako je Slunce. Jedná se o soubor činností, vyvinutý japonskou uctívat všechna božstva nebes a země. Je druhým největším náboženstvím v zemi podle počtu následovníků.

Obrazovky šintoismus, šintoismus mnich hrát gong. Ve vzdálených kopcích jsou chrámy populací, a meditovat v míru a harmonii. Oblouk Tori drží gong hit mnicha. V dálce vidíme kopce na množství pagod a náboženských chrámů. Vidíme zelená pole a modrá obloha s bílými mraky. To má velkou složku předků úcty, což je něco, co hluboce zakořeněné v japonské kultuře. Uctívání předků je běžné v asijských kulturách. Šintó nemá jediný nebo převažující božstvo není monoteistické náboženství, jak jsou chápány na západě.. Stáhněte si spořič obrazovky Mnich šintoismus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-12-19 08:12:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mnich šintoismus z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 33 hlasů
Top číslo 876
STAŽENÍ
Staženo 2263 krát

V tomto volném spořič obrazovky máme křesťanský kříž. Můžete jasně vidět, že jeho odraz je tak jasné, že nemůžete říci, která barva je opravdu kříž. Pozadí je vyrobena z modré oblohy s slunce prolomení hodně mraků. Také, úhel kamery, ze kterého se díváte na scénáři se neustále otáčet, což je skvělý animovaný spořič obrazovky. Je to malá animace, ve které bílý kříž se změní v nebeských oblacích. Slabé světelné paprsky procházejí zatažené obloze, osvětlující tuto duchovní křesťanský symbol. Pokud se ti to líbilo, sdílet na sociálních sítích profilů a ať všichni vědí o tom!

9
9 z 10 - 1419 hlasů
Top číslo 213
STAŽENÍ
Staženo 10676 krát

Umělecká díla a obrazy představující různé časy ze života Ježíše Krista, aby na vašem počítači. Animovaný spořič obrazovky s náboženskými a uměleckými obrazy a umělecké dílo, ve kterém postava Ježíše z Nazareta je hlavním tématem. Mezi jednotlivými obraz bílé holubice, objeví pták symbolizující mír a čistotu, létání a na sobě zlatý kříž na vrcholu. Několik portrétů Krista, doprovázené harmonické hudby. Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.