Mnich šintoismus

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : mnich šintoismus

Spořiče obrazovky mnich šintoismus

Animovaný spořič obrazovky mnich šintoismus

Spořič Obrazovky Mnich šintoismus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky má japonský šintoismus mnicha, který se hraje na gong, bicí nástroje orientálního původu. Šintoismus je náboženství, které uctívá duchy přírody, od těch nejmenších věcí, jako jsou písma nebo větších řek, jako je Slunce. Jedná se o soubor činností, vyvinutý japonskou uctívat všechna božstva nebes a země. Je druhým největším náboženstvím v zemi podle počtu následovníků.

Obrazovky šintoismus, šintoismus mnich hrát gong. Ve vzdálených kopcích jsou chrámy populací, a meditovat v míru a harmonii. Oblouk Tori drží gong hit mnicha. V dálce vidíme kopce na množství pagod a náboženských chrámů. Vidíme zelená pole a modrá obloha s bílými mraky. To má velkou složku předků úcty, což je něco, co hluboce zakořeněné v japonské kultuře. Uctívání předků je běžné v asijských kulturách. Šintó nemá jediný nebo převažující božstvo není monoteistické náboženství, jak jsou chápány na západě.. Stáhněte si spořič obrazovky Mnich šintoismus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-12-19 08:12:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mnich šintoismus z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 782 hlasů
Top číslo 277
STAŽENÍ
Staženo 8641 krát

Spořič obrazovky z kolekce uměleckých ztvárnění andělů, klasické kostkované jehož tématem je postava okřídleného anděla lásky jako boha nebo náboženské postavy. Andělé lásky. Umělecké dílo tisky a obrazy, jejichž tématem jsou andělé. Anděl je éterická bytost nalézt v mnoha náboženstvích, jejichž povinností je napomáhat a sloužit Bohu. Obvykle fungují jako poslové Boží slovo, uvěřili ve třech hlavních monoteistických náboženství.

6
6 z 10 - 647 hlasů
Top číslo 317
STAŽENÍ
Staženo 7554 krát

Obrazovky obrazů a uměleckých děl, jejichž ústředním tématem k Panně Marii a Ježíška v jejích scénách. Panna Maria je matka Ježíše z Nazareta, Syna Božího. Pro katolických, pravoslavných, anglikánských a dalších východních křesťanských skupin jsou více používány pojmy "Blahoslavená Panna Maria", "Mary" a "Matka Boží". Sbírka náboženského umění. Umělecké reprezentace Madony s Ježíšem Kristem, jak to je také známé.