Obrazky Marie a Ježíše

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Obrazky Marie a Ježíše

Spořiče obrazovky Obrazky Marie a Ježíše

Animovaný spořič obrazovky Obrazky Marie a Ježíše

Spořič Obrazovky Obrazky Marie a Ježíše
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky obrazů a uměleckých děl, jejichž ústředním tématem k Panně Marii a Ježíška v jejích scénách. Panna Maria je matka Ježíše z Nazareta, Syna Božího. Pro katolických, pravoslavných, anglikánských a dalších východních křesťanských skupin jsou více používány pojmy "Blahoslavená Panna Maria", "Mary" a "Matka Boží". Sbírka náboženského umění. Umělecké reprezentace Madony s Ježíšem Kristem, jak to je také známé.

Sbírka malby, v nichž hlavním tématem je Panna Marie a její syn Ježíš.Postava matky s Ježíškem v náručí. Postava matky Ježíše Nazaretského. Jedním z nejdůležitějších znaků pro náboženství, jako jsou křesťané, katolíci, pravoslavní, anglikáni a východních křesťanů. Panna Maria je matkou Božího Syna, který byl varován, že by matka dítěte. Sbírka náboženských uměleckých děl s tématikou mateřství jako ústřední téma, ve kterém vidíme matku s dítětem synem v láskyplných postojů. Mateřství Ježíše Krista jako ústřední téma této kolekce obrazů slavných obrazů.. Stáhněte si spořič obrazovky Obrazky Marie a Ježíše kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 206 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-21 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Obrazky Marie a Ježíše z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4529 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 206 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 273 hlasů
Top číslo 519
STAŽENÍ
Staženo 4570 krát

Velký plně barevný vitráže v kostele odhaluje ducha anděla, který přichází, aby teplo na dívku, která se modlí v kostele. Zvuky a hudba se budete relaxovat sledování obrazy andělé v nebi, pozoroval město, odpočívá na vrcholu duhy, která zprostředkuje mír. Sekvence související s anděly na zemi i na nebi scén, počínaje tímto anděl Boží, k vám přijde v kostele oknem s výjevy z Bible.

7
7 z 10 - 222 hlasů
Top číslo 303
STAŽENÍ
Staženo 7699 krát

Tento spořič obrazovky je o prezentaci snímků a každý z těchto obrazů jsou inspirativní větu. Najít spokojenost a inspirace každý den s tímto uklidňující spořič obrazovky. Třeba připomenout, že Bůh je s vámi jako jeho slovo se otáčí na obrazovce spolu s některými oslňující přírody scén. Stáhněte si tento spořič obrazovky bible teď a zjistit, které jsou nejvíce uklidňující verše na svatá Nook. Podělte se s každým, na co si vzpomenete na své oblíbené sociální sítě. Bůh je s námi všemi. V přírodě, oba proudy, moře a pouštní kaktus, můžeme vidět působení Boží.