Obrazky Marie a Ježíše

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Obrazky Marie a Ježíše

Spořiče obrazovky Obrazky Marie a Ježíše

Animovaný spořič obrazovky Obrazky Marie a Ježíše

Spořič Obrazovky Obrazky Marie a Ježíše
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky obrazů a uměleckých děl, jejichž ústředním tématem k Panně Marii a Ježíška v jejích scénách. Panna Maria je matka Ježíše z Nazareta, Syna Božího. Pro katolických, pravoslavných, anglikánských a dalších východních křesťanských skupin jsou více používány pojmy "Blahoslavená Panna Maria", "Mary" a "Matka Boží". Sbírka náboženského umění. Umělecké reprezentace Madony s Ježíšem Kristem, jak to je také známé.

Sbírka malby, v nichž hlavním tématem je Panna Marie a její syn Ježíš.Postava matky s Ježíškem v náručí. Postava matky Ježíše Nazaretského. Jedním z nejdůležitějších znaků pro náboženství, jako jsou křesťané, katolíci, pravoslavní, anglikáni a východních křesťanů. Panna Maria je matkou Božího Syna, který byl varován, že by matka dítěte. Sbírka náboženských uměleckých děl s tématikou mateřství jako ústřední téma, ve kterém vidíme matku s dítětem synem v láskyplných postojů. Mateřství Ježíše Krista jako ústřední téma této kolekce obrazů slavných obrazů.. Stáhněte si spořič obrazovky Obrazky Marie a Ježíše kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 206 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-21 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Obrazky Marie a Ježíše z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4536 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 206 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1383
STAŽENÍ
Staženo 1567 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky má japonský šintoismus mnicha, který se hraje na gong, bicí nástroje orientálního původu. Šintoismus je náboženství, které uctívá duchy přírody, od těch nejmenších věcí, jako jsou písma nebo větších řek, jako je Slunce. Jedná se o soubor činností, vyvinutý japonskou uctívat všechna božstva nebes a země. Je druhým největším náboženstvím v zemi podle počtu následovníků.

8
8 z 10 - 55 hlasů
Top číslo 887
STAŽENÍ
Staženo 2598 krát

Pohybující se obraz Ježíše ukřižovali na kříži na oranžovém pozadí. Ježíš z Nazareta, označovaný také jako Ježíš Kristus, nebo jednoduše Krista, je ústřední postavou křesťanství a jeden z nejvlivnějších osobností v západní kultuře. Pro většinu křesťanských denominací, je Syn Boží, a potažmo, inkarnace Boha samotného. Na obrázku vidíme, Ježíš ukřižován na zlatém kříži. Mnozí křesťané věří, že vstal z mrtvých poté, co byl ukřižován.