Písmo Svaté

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Písmo Svaté

Spořiče obrazovky Písmo Svaté

Animovaný spořič obrazovky Písmo Svaté

Spořič Obrazovky Písmo Svaté
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Bible, tzv. Písmo svaté, je svaté knihy křesťanů, líčí dějiny světa a rozkazy katolické náboženství. Bible je soubor kanonických knih judaismu a křesťanství. Podle židovské a křesťanské náboženství, Bible vyjadřuje Boží slovo, příběh o stvoření vesmíru, života Ježíše, původ katolické církve a jeho přikázání. Bible je přeložena do 2454 jazyků, přičemž nejvíce přeložený text v historii.

Kompilace z posvátných spisů ve formě knihy. Některé texty, které obsahují historii vesmíru, člověka a katolické církve. Bible se zobrazí jako knihu s hnědým krytem, který se otevře a vidíme jeho jméno na zadní straně. Jedná se o dřevěný stůl s kalamář a jiného otevřeného sešitu. Animace s mnoha náboženským zátěže. Sbírejte sérii originálních knih, které byly napsány první v hebrejštině, aramejštině a řečtině. Tyto původní knihy byly sestaveny tvořit nový zákon a Starý zákon, jako jeho téma. Texty, které tvoří křesťanské Bible byla napsána v průběhu asi 1000 let.. Stáhněte si spořič obrazovky Písmo Svaté kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 32 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 09:03:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Písmo Svaté z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 378 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 32 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 782 hlasů
Top číslo 277
STAŽENÍ
Staženo 8459 krát

Spořič obrazovky z kolekce uměleckých ztvárnění andělů, klasické kostkované jehož tématem je postava okřídleného anděla lásky jako boha nebo náboženské postavy. Andělé lásky. Umělecké dílo tisky a obrazy, jejichž tématem jsou andělé. Anděl je éterická bytost nalézt v mnoha náboženstvích, jejichž povinností je napomáhat a sloužit Bohu. Obvykle fungují jako poslové Boží slovo, uvěřili ve třech hlavních monoteistických náboženství.

6
6 z 10 - 274 hlasů
Top číslo 376
STAŽENÍ
Staženo 6132 krát

Obrazovky andělů ochránců lásky, Boha, který přináší lásku ke všem lidem v podobě šipek s tipy na srdce, házet se svým lukem. Amor Římanům, Řekové Eros, Kāmadeva v hinduistické mytologii. Všechny představují boha lásky. On připisují vznik lásky a vášně mezi smrtelníky a je obvykle reprezentován okřídlené dítě (jako anděl z křesťanské mytologie). On je bůh lásky, která vede milovat všechny lidi.