Písmo Svaté

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Písmo Svaté

Spořiče obrazovky Písmo Svaté

Animovaný spořič obrazovky Písmo Svaté

Spořič Obrazovky Písmo Svaté
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Bible, tzv. Písmo svaté, je svaté knihy křesťanů, líčí dějiny světa a rozkazy katolické náboženství. Bible je soubor kanonických knih judaismu a křesťanství. Podle židovské a křesťanské náboženství, Bible vyjadřuje Boží slovo, příběh o stvoření vesmíru, života Ježíše, původ katolické církve a jeho přikázání. Bible je přeložena do 2454 jazyků, přičemž nejvíce přeložený text v historii.

Kompilace z posvátných spisů ve formě knihy. Některé texty, které obsahují historii vesmíru, člověka a katolické církve. Bible se zobrazí jako knihu s hnědým krytem, který se otevře a vidíme jeho jméno na zadní straně. Jedná se o dřevěný stůl s kalamář a jiného otevřeného sešitu. Animace s mnoha náboženským zátěže. Sbírejte sérii originálních knih, které byly napsány první v hebrejštině, aramejštině a řečtině. Tyto původní knihy byly sestaveny tvořit nový zákon a Starý zákon, jako jeho téma. Texty, které tvoří křesťanské Bible byla napsána v průběhu asi 1000 let.. Stáhněte si spořič obrazovky Písmo Svaté kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 35 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 09:03:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Písmo Svaté z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 378 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 35 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3914 hlasů
Top číslo 75
STAŽENÍ
Staženo 25272 krát

Náboženský obraz zjevení Krista v nebi, ukřižován s bílou holubicí Ducha svatého s olivovou ratolest. Je obklopen bílými mraky a doprovází bílá holubice s olivovou ratolestí v zobáku. Bílá holubice je symbolem míru a čistoty v západních společnostech. V křesťanském náboženství Kristus vystoupil do nebe po jeho ukřižování a vzkříšení o Velikonocích. Tento obrázek je doprovázen čestným hudby.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1383
STAŽENÍ
Staženo 1570 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky má japonský šintoismus mnicha, který se hraje na gong, bicí nástroje orientálního původu. Šintoismus je náboženství, které uctívá duchy přírody, od těch nejmenších věcí, jako jsou písma nebo větších řek, jako je Slunce. Jedná se o soubor činností, vyvinutý japonskou uctívat všechna božstva nebes a země. Je druhým největším náboženstvím v zemi podle počtu následovníků.