Písmo Svaté

Spořiče obrazovky křesťanství i náboženství : Písmo Svaté

Spořiče obrazovky Písmo Svaté

Animovaný spořič obrazovky Písmo Svaté

Spořič Obrazovky Písmo Svaté
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Bible, tzv. Písmo svaté, je svaté knihy křesťanů, líčí dějiny světa a rozkazy katolické náboženství. Bible je soubor kanonických knih judaismu a křesťanství. Podle židovské a křesťanské náboženství, Bible vyjadřuje Boží slovo, příběh o stvoření vesmíru, života Ježíše, původ katolické církve a jeho přikázání. Bible je přeložena do 2454 jazyků, přičemž nejvíce přeložený text v historii.

Kompilace z posvátných spisů ve formě knihy. Některé texty, které obsahují historii vesmíru, člověka a katolické církve. Bible se zobrazí jako knihu s hnědým krytem, který se otevře a vidíme jeho jméno na zadní straně. Jedná se o dřevěný stůl s kalamář a jiného otevřeného sešitu. Animace s mnoha náboženským zátěže. Sbírejte sérii originálních knih, které byly napsány první v hebrejštině, aramejštině a řečtině. Tyto původní knihy byly sestaveny tvořit nový zákon a Starý zákon, jako jeho téma. Texty, které tvoří křesťanské Bible byla napsána v průběhu asi 1000 let.. Stáhněte si spořič obrazovky Písmo Svaté kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Křesťanství i Náboženství, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Křesťanství i Náboženství Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 31 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 09:03:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Křesťanství i Náboženství. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Písmo Svaté z Křesťanství i Náboženství ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 378 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 31 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1298
STAŽENÍ
Staženo 1445 krát

V tento spořič obrazovky na řecké mytologie je vidět, jak Atlas, silný řecký Titan, procházky se světem na ramenou. Také známý jako Atlante, a vzhledem k této mytologické postavy, které mapy a mapy se nazývají knihy Atlas. Podle legendy, Atlas byl kdo vedl Titanomachy, což je název pro války Titánů proti bohů Olympu. Po jeho porážce, Zeus odsoudil Atlas nést tíhu světa (GEA). Tady je chůze se Zemí za sebou.

8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 981
STAŽENÍ
Staženo 1991 krát

V tomto animovaný spořič obrazovky, duchovní světlo udělali malé ohnivé koule vidět jiskry světla a tepla a rozzáří váš pokoj. Těsně pod ní jsou dvě ruce, které se dotýkají konečky prstů, jako kdyby někdo spojil s jedním dalším generování duchovně božské energie. Boží kontakt, jako když Bůh stvořil člověka v Sixtinské kapli, které se dotýkají konečky prstů, který má tolik síly.