Květina

Spořiče obrazovky květiny a sazenice : květina

Spořiče obrazovky květina

Animovaný spořič obrazovky květina

Spořič Obrazovky Květina
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Květina spořič obrazovky, dát květinu jako symbol pocit, přátelství, nebo láska. Pokud chcete někomu říct, jak se cítíte vy, řekl s tímto romantickým květinovým spořič obrazovky. Je to perfektní výmluva, že mají hezké. Můžete vidět, že tato romantická květina se objeví plovoucí ve středu obrazovky, zatímco levá-ozdůbky létání nějaké siluety srdce. Růžové obálky celou scénu, což je velmi romantické spořič obrazovky je. To je také animace, které mohou sloužit jako dárek Valentine, protože je to tak krásné a vyjadřuje hodně lásky.

Květy jsou dar, který jsou většinou lidé v lásce. Růžové je odstín, který symbolizuje lásku a náklonnost, a proto je často používán k dekoraci romantické, stejně jako v případě této květiny. Divoké květiny rostou volně a bez loukách je někdo vědom z nich. Tyto květy jsou velmi jemné a jsou méně odolné, aby vydržely počasí venku.. Stáhněte si spořič obrazovky Květina kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Květiny a Sazenice, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Květiny a Sazenice Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 128 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-16 13:03:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Květiny a Sazenice. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Květina z Květiny a Sazenice ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 567 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 128 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 433 hlasů
Top číslo 323
STAŽENÍ
Staženo 6920 krát

Animované spořiče obrazovky z mořského dna. Všechno je tmavé, a můžeme rozlišit pouze několik vodních elektráren: dlouhé trávy a podivné květy. Relaxační screensaver o chladnokrevný a klidné mořské svět. Úplně v klidu scény: jediný pohyb pochází z kymácející na závodech ve vodě. Ideální pro milovníky potápění.

9
9 z 10 - 976 hlasů
Top číslo 312
STAŽENÍ
Staženo 6987 krát

Obrázek růže na ohni, což vytváří realistický spořič obrazovky iluzi ohně na obrazovce. Růže je symbolické květiny, spojené s emocemi a pocity. Tato krásná květina se stala nepostradatelným prvkem v nespočetných příběhů lásky po celém světě.