Květná zahrada

Spořiče obrazovky květiny a sazenice : květná zahrada

Spořiče obrazovky květná zahrada

Animovaný spořič obrazovky květná zahrada

Spořič Obrazovky Květná zahrada
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Je jaro! Rostliny mají kvetla! Barvy květů ožijí na obrazovce počítače a vůně květin proniká obrazovce cítit jaro z vašeho domova. Animace na zahradě plné rostlin a květin s motýly létání kolem. Tento park nám ukazuje život v zahradách, můžeme vidět, žluté a červené květy, kvetoucí stromy, zelené trávy a motýly mnoha barev. Pokud máte rádi přírodu, můžete si dát tuto krásnou zahradu na obrazovce.

Obecně platí, že v zahradách různých druhů rostlin jsou pěstovány. Zahradníci jsou odpovědné za jejich péči. Parky jsou místa, plněné pěstěné trávníky, květinami a stromy, kde lidé chodí odpočinout a užívat si přírody. Místo toho, louky jsou divoké země, kde vegetace roste svobodně, bez jakékoliv péče o lidské bytosti. To je obyčejné najít mnoho motýlů v těchto místech, protože květiny je přitahuje.. Stáhněte si spořič obrazovky Květná zahrada kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Květiny a Sazenice, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Květiny a Sazenice Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 228 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-20 13:10:08, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Květiny a Sazenice. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Květná zahrada z Květiny a Sazenice ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 3913 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 228 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 517 hlasů
Top číslo 356
STAŽENÍ
Staženo 6419 krát

Fotogalerie na den svatého Valentýna, květin a rose petals uspořádány ve tvaru srdce. Květiny jsou jedny z nejvíce typických Valentýna dary, a srdce je symbolem lásky. Pestrobarevných květin, okvětní lístek a srdce.

8
8 z 10 - 836 hlasů
Top číslo 246
STAŽENÍ
Staženo 8787 krát

Na jaře, květiny otevřít ukazuje své světlé barvy a vyplnit vzduchu s jejich vůní, aby se ptáci a další hmyz podílejí na opylování. V tomto spořič se zvukem zpívajících ptáků obrazovky, roztomilý ptáček táhne divoká květina pyl. Kolibřík žlutá, udržuje vaše nářadí podívejte se do červený květ se živí nektarem. Kolibříci jsou ptáci, kteří dokáží udržet své statické letu na krmení na rostlinnou nektar.