Tropické rostliny

Spořiče obrazovky květiny a sazenice : tropické rostliny

Spořiče obrazovky tropické rostliny

Animovaný spořič obrazovky tropické rostliny

Spořič Obrazovky Tropické rostliny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Dlaně na pláži, v písku stromy a tropické květiny jsou ideální pro tropické obrázky na obrazovce. Tropické rostliny jsou symbolem, který je spojen s Karibiku klimatu. Vezměte tropické scény s vámi díky této spořič obrazovky balení. Obrázky tropické krajiny s palmami a barevnými květinami. Nejkrásnější výraz přírody v tropech, kde příroda je více svěží.

Palmové stromy rostou v moři, na pláži. Stromy rostoucí zvláštně tvarovaný, které jsou v písku na pláži. Typické barvy květin teplým podnebím. Všechny prvky vegetace, rostlinami, květinami a přírody tropického podnebí na kolekci fotografií. Tropické krajiny v těchto obrazů rostlin, stromů a květin, které žijí v našich zeměpisných šířkách. Krásné modré nebe a tyrkysové moře vody. Užijte si tyto obrázky vegetace a relaxační místa si můžete dát v počítači.. Stáhněte si spořič obrazovky Tropické rostliny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Květiny a Sazenice, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Květiny a Sazenice Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 168 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 10:11:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Květiny a Sazenice. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tropické rostliny z Květiny a Sazenice ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1113 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 168 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 180 hlasů
Top číslo 479
STAŽENÍ
Staženo 4367 krát

Zajímavé animovaný spořič. Tři zelené rostliny s listy různých velikostí a malou střílet rostou na povrchu vody. Kořeny spadají, a bublinky roste. Nádherný a mírové scéně. V tomto pohyblivého obrazu můžeme vidět tři vodní rostliny rostoucí vzhůru. Přes vodu vidíme kořeny každého z nich. Tyto výhonky a stonky rostlin může patřit do jezera, řeky nebo akvária. Odpočiňte si s touto krásnou spořič obrazovky přírody a růstu rostlin.

6
6 z 10 - 221 hlasů
Top číslo 501
STAŽENÍ
Staženo 4972 krát

Galerie obrázků různých Kytice z tulipánů. Tyto pohyblivé obrazy ukazuje kytice růžové tulipány, bílé, žluté, červené, oranžové a fialové, mezi ostatními. Tulipán je jedním z nejkrásnějších květin na světě. Sbírka obrazů tulipány s dlouhými stonky a zelené listy. Tato květina je známo, za to, že moc zápach, ale má neuvěřitelnou vizuální krásu. Pokud je to vaše oblíbená květina můžete vyzdobit monitoru počítače s touto animací.