Tropické rostliny

Spořiče obrazovky květiny a sazenice : tropické rostliny

Spořiče obrazovky tropické rostliny

Animovaný spořič obrazovky tropické rostliny

Spořič Obrazovky Tropické rostliny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Dlaně na pláži, v písku stromy a tropické květiny jsou ideální pro tropické obrázky na obrazovce. Tropické rostliny jsou symbolem, který je spojen s Karibiku klimatu. Vezměte tropické scény s vámi díky této spořič obrazovky balení. Obrázky tropické krajiny s palmami a barevnými květinami. Nejkrásnější výraz přírody v tropech, kde příroda je více svěží.

Palmové stromy rostou v moři, na pláži. Stromy rostoucí zvláštně tvarovaný, které jsou v písku na pláži. Typické barvy květin teplým podnebím. Všechny prvky vegetace, rostlinami, květinami a přírody tropického podnebí na kolekci fotografií. Tropické krajiny v těchto obrazů rostlin, stromů a květin, které žijí v našich zeměpisných šířkách. Krásné modré nebe a tyrkysové moře vody. Užijte si tyto obrázky vegetace a relaxační místa si můžete dát v počítači.. Stáhněte si spořič obrazovky Tropické rostliny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Květiny a Sazenice, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Květiny a Sazenice Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 185 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 10:11:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Květiny a Sazenice. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tropické rostliny z Květiny a Sazenice ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1113 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 185 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 140 hlasů
Top číslo 661
STAŽENÍ
Staženo 2610 krát

Tyto rostliny se rozjasní váš den, jak se otáčet kolem obrazovky. Všimněte si, jak motýli také vyrazí dech svými jasnými barvami. Květy a listy všech tvarů a velikostí s ubytování ve všech typech barevných motýlů jsou v tomto jediném screensaver balíčku zdarma. Spojení krásu motýlích křídel a jasnými barvami květin, se setká s krásnou sbírku fotografie přírody. Motýli a květy se objevují spolu přesně v okamžiku, ve kterém se rozkládají na plátky.

4
4 z 10 - 433 hlasů
Top číslo 323
STAŽENÍ
Staženo 7101 krát

Animované spořiče obrazovky z mořského dna. Všechno je tmavé, a můžeme rozlišit pouze několik vodních elektráren: dlouhé trávy a podivné květy. Relaxační screensaver o chladnokrevný a klidné mořské svět. Úplně v klidu scény: jediný pohyb pochází z kymácející na závodech ve vodě. Ideální pro milovníky potápění.