Tulipány

Spořiče obrazovky květiny a sazenice : tulipány

Spořiče obrazovky tulipány

Animovaný spořič obrazovky tulipány

Spořič Obrazovky Tulipány
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Galerie obrázků různých Kytice z tulipánů. Tyto pohyblivé obrazy ukazuje kytice růžové tulipány, bílé, žluté, červené, oranžové a fialové, mezi ostatními. Tulipán je jedním z nejkrásnějších květin na světě. Sbírka obrazů tulipány s dlouhými stonky a zelené listy. Tato květina je známo, za to, že moc zápach, ale má neuvěřitelnou vizuální krásu. Pokud je to vaše oblíbená květina můžete vyzdobit monitoru počítače s touto animací.

Tulipány květiny jsou symbolem Nizozemska a zejména Holandsku. Tato bylina roste z žárovku. Má dlouhý a silný stonek a listy jsou jehličnatý strom. Existují stovky druhů tulipánů, tam jsou všechny barvy. Tento květ se vyznačuje konkávním tvaru lístků. To má šest velkých lístků. V závislosti na druhu se liší tvarem a velikostí. Pokud máte rádi přírodu, není nic krásnějšího, než pole tulipánů.. Stáhněte si spořič obrazovky Tulipány kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Květiny a Sazenice, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Květiny a Sazenice Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 216 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 09:11:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Květiny a Sazenice. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tulipány z Květiny a Sazenice ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1554 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 216 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 118 hlasů
Top číslo 622
STAŽENÍ
Staženo 3976 krát

Přidejte dotek živé krásy na plochu s těmito klidné vody scén, v nichž různé druhy květin a rostlin žijících ve vodě. Ponořte se do klidu a míru těchto brilantních snímků vodních květů, díky plánovanému přechodu této spořič obrazovky. Žádný nákup nebo registrace, jednoduše nainstalovat a jít!Sbírka fotografií krajin, v nichž je voda místo pro život rostlin, nebo na břehu, nebo vodní rostliny, které žijí uvnitř.

7
7 z 10 - 755 hlasů
Top číslo 247
STAŽENÍ
Staženo 8764 krát

Animovaný spořič na pole, plné růžové a žluté květy. Množství barev v této relaxační obrázek. Jedná se dostanete na fyzickou a klidné prostředí. Růžové: na ženský, že barva uklidňuje nervy. Žlutá je světlé, příjemné barvy, barvy na léto a slunce. Žluté a růžové divoké květiny k oživení vaší obrazovky a váš den.