Amor 3D

Spořiče obrazovky láska : Amor 3D

Spořiče obrazovky Amor 3D

Animovaný spořič obrazovky Amor 3D

Spořič Obrazovky Amor 3D
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky 3D Amor. Nikdy nezapomeňte, že láska je to, co řídí naše životy, a pokud budete mít lásku jedni k speciálním osoby, které se zabývají vším, co přijde příště. Amor, bůh lásky, společná láska magickými šípy, bít milenci. Kdo to andílek střílet jeho další šipkou pravou lásku? Možná, že příští rok na podzim v lásce ty jsi ty. Podělte se o své lásce, o sociálních médiích publikování tento pěkný spořič obrazovky Amor. Hezká scéna tohoto božstva mytologie vznášel tiše na modré obloze.

Amor spořič obrazovky, 3D spořič obrazovky pro ty, kteří jsou v lásce, láska spořič obrazovky zcela zdarma, si můžete vychutnat na vašem počítači. Amor je bůh romantických citů a lásky. Někdy je často reprezentován se zavázanýma očima, protože si myslí, že láska je slepá, a může spadnout pro každého, bez ohledu na jejich fyzický vzhled. Téměř vždy líčen jako dítě s andělská křídla.. Stáhněte si spořič obrazovky Amor 3D kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-02 11:11:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Amor 3D z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 2074 hlasů
Top číslo 161
STAŽENÍ
Staženo 13431 krát

Krásný animovaný spořič obrazovky bílý květ s červeným srdcem na černém pozadí s červenými květy. Skutečně, romantický obraz pro den svatého Valentýna. Květ, z něhož se tyčí červené srdce a nejdůležitější poselství vyzdobit váš počítač a zobrazí romantické obrázky každý den. Spořič obrazovky také přichází s nějakou tajemnou hudbou. Romantický obraz bílé lotosového květu ozdobnými prvky a osvětlená srdce bušení srdce se zprávou šťastný den svatého Valentýna. Pokud jste v lásce, je to ideální pro vás.

6
6 z 10 - 1420 hlasů
Top číslo 192
STAŽENÍ
Staženo 11991 krát

Tento spořič obrazovky je animovaný ilustrace panenka v imaginární místo, se zelenými lekníny a růžové srdce rostliny. Ona hraje nějakou magickou lásky nástroj, protože má srdce objevovat z nich a létání vysoko ve vzduchu. Ta holka má hnědé kudrnaté vlasy a na sobě žluté šaty. Ona hraje na trubku v krajině plné leknínů a rostlin. Hudební poznámky jsou červené srdce létající přes mraky. To hraje romantickou píseň a melodii lásky.