Amor 3D

Spořiče obrazovky láska : Amor 3D

Spořiče obrazovky Amor 3D

Animovaný spořič obrazovky Amor 3D

Spořič Obrazovky Amor 3D
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky 3D Amor. Nikdy nezapomeňte, že láska je to, co řídí naše životy, a pokud budete mít lásku jedni k speciálním osoby, které se zabývají vším, co přijde příště. Amor, bůh lásky, společná láska magickými šípy, bít milenci. Kdo to andílek střílet jeho další šipkou pravou lásku? Možná, že příští rok na podzim v lásce ty jsi ty. Podělte se o své lásce, o sociálních médiích publikování tento pěkný spořič obrazovky Amor. Hezká scéna tohoto božstva mytologie vznášel tiše na modré obloze.

Amor spořič obrazovky, 3D spořič obrazovky pro ty, kteří jsou v lásce, láska spořič obrazovky zcela zdarma, si můžete vychutnat na vašem počítači. Amor je bůh romantických citů a lásky. Někdy je často reprezentován se zavázanýma očima, protože si myslí, že láska je slepá, a může spadnout pro každého, bez ohledu na jejich fyzický vzhled. Téměř vždy líčen jako dítě s andělská křídla.. Stáhněte si spořič obrazovky Amor 3D kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 14 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-02 11:11:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Amor 3D z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 14 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 9324 hlasů
Top číslo 37
STAŽENÍ
Staženo 47870 krát

Jedná se o velmi veselý animovaný spořič obrazovky, který připomíná, že láska přináší štěstí. Fialové, modré, zelené, žluté a červené barevné srdce vznášet v modré obloze nad nějakým fialové vlny, ale všechny dohromady tvoří velmi relaxační spořič obrazovky díky způsobu, jakým je vše v pohybu. Vlny se zasekl ve stejné smyčce, a od nich pochází všechny druhy srdcí, která začala narůstat, jako kdyby byly balóny. To určitě je jedním z nejvíce relaxačních a milující spořiče obrazovky. Mnoho srdce, které vyplňují celé místo se svými krásnými tvary.

7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 818
STAŽENÍ
Staženo 2659 krát

A zdarma spořič obrazovky s romantickou siluetou pár líbání pod hvězdami, zatímco stovky srdcí to, plovoucí nahoru. V nebi je spousta hvězd, které jsou jako mlhoviny, protože pocit, že v lásce je podobný vznáší v prostoru, ve středu galaxie s miliony hvězd.