Diamant

Spořiče obrazovky láska : diamant

Spořiče obrazovky diamant

Animovaný spořič obrazovky diamant

Spořič Obrazovky Diamant
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Romantický spořič obrazovky zdarma z drahých diamantů. Diamant, se všemi jeho třpytu a lesku, které odrážejí světlo rozsvítí pomalu všude. Diamant je dárek pro každého, kdo se vám líbí, a to zejména každou ženu. Vzhledem k tomu, diamant není k dispozici pro každého, můžete si detail s někým, kdo dává tento spořič obrazovky sociálních sítí nebo zaslání e-mailem odkaz na to, aby si vlastní diamant v počítači. Nabízíme vám možnost mít svůj vlastní diamant zcela zdarma!Žlutý diamant zapnutí sám na zlatém pozadí.

Diamant je nejtvrdší nerost na světě. Pro jeho extrémní tvrdost a křišťálově formace, má velký lesk, jak málo prvky mohou být kontaminovány nečistotami, takže diamantový drahokam pro dokonalost. Tento krásný žlutý diamant zazáří na monitoru vašeho počítače, a bude dělat, že budete mít elegantní a krásný displej. Nemusíte být bohatí, nebo jít do klenotník mít tento drahokam na vašem počítači.. Stáhněte si spořič obrazovky Diamant kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-21 09:09:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Diamant z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 2462 hlasů
Top číslo 101
STAŽENÍ
Staženo 18262 krát

V tomto volném spořič obrazovky, jediná věc, která je viditelná jsou ženské rty. Ty jsou malovány s růžovou rtěnkou a oni se nezastaví která vám pusu. Je to, samozřejmě, doprovázené zvukem polibku. Polibek je nejčastější znamení náklonnosti mezi páry, a mezi přáteli a členy rodiny. Kromě toho, je to hlavní způsob, jak ukázat sexuální touhu a někdy, podporovat ji. V tomto pohyblivého obrazu můžeme vidět na rty ženy. Oni jsou malovány s růžovou rtěnkou s leskem dát větší objem a lesk. Animace z úst ženy dávat polibky na obrazovce počítače.

6
6 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 1101
STAŽENÍ
Staženo 2326 krát

Spořič obrazovky plný něhy v kouzelník vytáhne králíka srdce z klobouku a hází ji. Díky této zábavné zajíček může mít romantický dárek nikomu, koho milujete, jen sdílet s jakékoliv sociální síť pro tento produkt být viděn osobou, kterou milujete. Za normálních okolností jsou kouzelníci nebo kejklíři, kteří si králíky z klobouku, ale v této romantické screensaver rolí byly změněny, a králík je nyní kouzelník. Vyplňte magie a citlivost vašeho počítače s tímto a dalšími spořiče obrazovky o lásce a srdce, a romantiky vyplní obrazovku počítače na osoby, které jej poslat odkaz na tuto roztomilé zvíře, které praktiky magie s námi.